dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kolejowa

Ostrów,śląskie

172 000 zł1 546 m² 111,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję na sprzedaż działkę położoną przy ulicy Kolejowej w Ostrowie, gmina Żarki, powiat myszkowski. Nieruchomość ta znajduje się wśród pięknych terenów leśnych na Jurze Krakowsko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Soborzyce

Soborzyce,śląskie

6 675 zł7 800 m² 0,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działek nr 756 oraz 929 o łącznej powierzchni 0,7800 ha Działka nr 756 - nieogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ustroń

Ustroń,śląskie

420 000 zł3 513 m² 119,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna zlokalizowana w urokliwym i cichym miejscu. W pobliżu las i rzeka Wisła - blisko do ścieżek rowerowych. W obrębie nieruchomości jest : gaz, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

181 700 zł963 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli poszukujesz działki budowlanej pod budowę swego wymarzonego domu, poza miastem w spokojnym i bezpiecznym miejscu z szybkim dostępem do miast aglomeracji śląskiej to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zwonowice

Zwonowice,śląskie

550 000 zł50 800 m² 10,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działki rolne i rolno - leśne zlokalizowane w różnych częściach gminy Zwonowice. Obszar od 1700 m2 do 1 ha. Łączna powierzchnia ponad 5 ha, do sprzedaży wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 000 zł11 800 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży dużą działkę w dzielnicy Gnaszyn w Częstochowie. Działka o powierzchni 1,18ha i szerokości 36m, istnieje więc możliwość podziału i wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mstów

Mstów,śląskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane od 1000m2 do 1500m2 w Mstowie, częściowo uzbrojone, graniczące z lasem, niezalesione. Dobry dojazd, lokalizacja blisko szlaków turystycznych. W pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Długosza

Grabowa,śląskie

178 000 zł3 001 m² 59,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w miejscowości Grabowa w gminie Mykanów powiat częstochowski. Działka opisana jest nr ewidencyjnym 1891/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 518 zł1 739 m² 91,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1739m2. Jej wymiary to ok. 40x45m. Usytuowana w spokojnej dzielnicy Jastrzębia Zdroju, w luźnej zabudowie domów jednorodzinnych. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bujaków

Bujaków,śląskie

130 000 zł2 200 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Grunt idealny pod domek jednorodzinny o powierzchni ok 2200m2. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata uzbrojona Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jaworzynka

Jaworzynka,śląskie

223 400 zł2 234 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Duża, płaska działka bezpośrednio przy granicy z Czechami. Bardzo dobry dojazd. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i szlaków turystycznych. Działka w planie zagospodarowania w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Ochaby Wielkie,śląskie

1 500 000 zł12 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ochaby wielkie, skoczów działka inwestycyjna Z przeznaczeniem pod tereny usług, obiektów I urządzeń produkcyjnych lub pod magazyny Proponuje Państwu do sprzedaży działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dormana

Sosnowiec,śląskie

230 000 zł531 m² 433,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz mieć wszystko na wyciągnięcie ręki i cieszyć się swoim kawałkiem działki? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 531 m2 w Sosnowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gilowice

Gilowice,śląskie

108 000 zł850 m² 127,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 850 mkw. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej jezdni Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pisarzowice

Pisarzowice,śląskie

219 000 zł2 460 m² 89,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta - duża działka pod lasem! Do sprzedania działka budowlana położona w Pisarzowicach (8 km od centrum Bielska-Białej). Zlokalizowana została w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Brzezinka

Gliwice,śląskie

2 250 000 zł11 046 m² 204 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Witam serdecznie Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny w Gliwicach, o pow. zabudowy 200 m kw na działce 4985 m kw. Opis obiektu: dom wolnostojący parter plus 1 piętro, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

1 550 000 zł28 757 m² 53,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 6/1/10/2019 Teren nieruchomości płaski o nachyleniu w kierunku południowym, ma kształt wydłużonego, nieregularnego wieloboku. Działka nr 638/37 leży na terenie płaskim i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Międzyrzecze Dolne

Międzyrzecze Dolne,śląskie

4 430 000 zł24 879 m² 178 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam serdecznie , Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa własności działki inwestycyjnej o powierzchni 24 879 m2 w Międzyrzeczu Dolnym w gminie Jasienica. Działka zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Będzin

Będzin,śląskie

2 500 000 zł25 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam teren inwestycyjny 2,5 ha, w Będzinie. Opis nieruchomości: teren płaski, nie jest porośnięty drzewami, ani też nie jest zabudowany. Kształt nieregularny, zbliżony do 2 połączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sowia

Pyskowice,śląskie

220 000 zł869 m² 253,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaję działkę budowlaną w pełni uzbrojoną bez pośredników. Działka wykarczowana prostokątna na zamkniętym osiedlu Ptasim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Częstochowa,śląskie

2 900 000 zł6 679 m² 434,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 6.779 m2 zabudowany obiektem przemysłowym zlokalizowany w Częstochowie, przy ul. Żyznej 58 C. Niezwykła okazja do zakupu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Załęże

Katowice,śląskie

4 213 000 zł6 196 m² 679,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu 22/62 sprzedawana jest wraz z udziałem 178/1000 części w działce gruntu nr 22/63 o powierzchni 1462 m2. Działka gruntu numer 22/62 o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

750 000 zł4 046 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponuję na sprzedaż nieruchomość gruntową, o powierzchni 4046 m kw, znajdująca się w Pyskowicach. Kształt romb. Działka przeznaczona jest pod usługi oraz działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ligota

Ligota,śląskie

510 000 zł20 156 m² 25,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Ligota - Na sprzedaż Działka budowlano-rolna o powierzchni 2,0156 ha Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Śródmieście

Żywiec,śląskie

90 000 zł750 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w bliskiej okolicy jeziora Żywieckiego(w pobliżu ścieżka rowerowa z atrakcjami turystycznymi ) o pow.750m2 położona w Żywcu na ul.Beskidzkiej (pierwsza przecznica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Gliwice

Gliwice,śląskie

5 000 000 zł25 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 2,5 ha, znajdującą się w Gliwicach, przeznaczoną mpzp pod zabudowę usługową- produkcyjną. Kształt prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Załęże

Katowice,śląskie

12 675 000 zł18 644 m² 679,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu 22/64 sprzedawana jest wraz z udziałem 534/1000 części w działce gruntu nr 22/63 o powierzchni 1462 m2. Działka gruntu numer 22/64 o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Kłobuck

Kłobuck,śląskie

140 000 zł2 411 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka, prostokątna o powierzchni 2411 m2. Zlokalizowana w miejscowości Kłobuck Zakrzew. Działka z dwóch stron ma dostęp do drogi z jednej droga główna Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Żwirki i Wigury

Cieszyn,śląskie

950 000 zł3 819 m² 248,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd Powiatu Cieszyńskiego ogłasza kolejny przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej w Cieszynie, obręb 45, oznaczonej jako dz. 97/4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jankowice

Jankowice,śląskie

9 890 000 zł404 600 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż niepowtarzalna działka o powierzchni przekraczającej 40 hektarów, położona w Ćwiklicach, gm. Pszczyna, woj. śląskie. Powierzchnia oraz lokalizacja tej działki czynią ją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kaniów

Kaniów,śląskie

157 400 zł1 313 m² 119,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1300 mkw w Kaniowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem dobra ekspozycja na strony świata Działka jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

50 000 zł411 m² 121,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z działek o łącznej powierzchni 411 m2. Działka znajduję się na osiedlu domków jedno i wielorodzinnych - nowe osiedla. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

99 999 zł1 400 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy głównej ulicy. Prąd, woda, na działce studnia, gaz w projekcie gminy, więc w ciągu paru najbliższych lat możliwość podłączenia do gazociągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gorzyce

Gorzyce,śląskie

129 700 zł1 127 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Na sprzedaż unikalna działka budowlana w Gorzycach przy ul. Ogrodowej. Uwaga! nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rolnych zgodnie z mpzp = brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliwice

Gliwice,śląskie

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną w Gliwicach, w pobliżu strefy o pow.3000m kw za 900.000,00 zł. Kształt regularny prostokątny. Wymiary: szerokość od strony ruchliwej ulicy 21 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Wierzniowicka

Łaziska,śląskie

139 000 zł14 669 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni całkowitej 14 669 m2 z czego część budowlana to ok. 1400 m2 a reszta to część rolna. Działka zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Klonowa

Radzionków,śląskie

319 000 zł857 m² 372,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Radzionków - dolina radzionków Oferujemy działkę budowlaną na sprzedaż w urokliwej i bardzo atrakcyjnej części Radzionkowa. Jeśli zależy Ci na sprawnym dojeździe do wszystkich miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gilowice

Gilowice,śląskie

70 000 zł1 500 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka 1500 m2 gilowice cena 70.000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o powierzchni 1500 m2 położonej w Gilowicach, gm. Miedźna, nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chruszczobród

Chruszczobród,śląskie

1 000 000 zł9 669 m² 103,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlano-usługowo-rolną o powierzchni 9669 m2. Wymiary działki: długość: ok. 131,0 m Szerokość: ok. 74,0 m Część budowlano-usługowa: 68% powierzchni Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Ugody

Częstochowa,śląskie

40 000 zł400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 400m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "rząsawy" w Częstochowie, przy ul. Ugody 7. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czaniec

Czaniec,śląskie

127 000 zł1 200 m² 105,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana w Czańcu o pow. 12 ar. Teren płaski z widokiem na góry w spokojnym miejscu idealny pod budowę domu. Bardzo dobry dojazd. Media:.