dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

143 000 zł3 178 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Posiadamy w ofercie sprzedaży dwie ładne, widokowe działki budowlane o powierzchniach 31,78 i 31,79a. Działki te o regularnych kształtach prostokąta usytuowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

1 036 000 zł4 706 m² 220,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona na południowym stoku , wysoko z piękną panoramą na góry i otaczające lasy w dzielnicy Pinkas. Media prąd i gaz w sąsiedztwie działki. Wody.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 057 m² 179,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Konradów, przy ul. Borówkowej (gmina Blachownia). Nr działki: 136, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł747 m² 40,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Sopotni Wielkiej gmina Jeleśnia, pow.747m. Działka rolna idealna do postawienia przyczepy lub domku bez fundamentu. Nieruchomość idealna pod inwestycję. Brak prawnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz wymarzonego miejsca pod budowę domu? Zapraszam Cię na prezentację działki w Międzyrzeczu Górnym Działka budowlana o powierzchni 912 m2 w kształcie kwadratu Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł960 m² 90,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jastrząb gmina Poraj, działka budowlana na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Jastrząb, gmina Poraj, powiat myszkowski. Działka w planie zagospodarowania jest działką.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł6 569 m² 254,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gratka dla inwestora żory osiny / baranowice działka budowlana W 50% oraz częściowo do przekształcenia na tereny budowlane położona blisko dwupasmówki tzw. Wiślanki. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis Nieruchomości: z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży 2 działek w malowniczej dzielnicy Mysłowic Krasowach przy ulicy Kościelniaka Te działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 044 m² 220,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka widokowa 1044 m - Brenna (teren ML) Mam przyjemność zaprezentować widokową działkę o powierzchni 1044 m , położoną w malowniczej i spokojnej części Brennej. Jak to.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł800 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż uzbrojona działke o kształcie zbliżonym do kwadratu położona przy drodze utwardzonej blisko centrum Katowic.Działka zabudowana budynkiem 1-no kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz Działki w Spokojnej, wiejskiej Lokalizacji? Sprawdź naszą ofertę poniżej. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o powierzchni 1037 m w Jarząbkowicach, gmina Pawłowice (powiat.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 433 m² 515,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestuj w doskonałą lokalizację! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5433 m , idealna pod działalność przemysłową, usługową lub handlową. Położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 121 m² 80,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Zawada, o powierzchni 1121 m - idealną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 176 m² 199,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1176 m . To idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę dla działki zostały już wydane warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

164 080 zł2 051 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z bonusem zieleni - Mszana, ul. Krótka Spokojna okolica, las za oknem, świetna cena! Na sprzedaż oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane przeznaczone pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

306 000 zł2 546 m² 120,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na Sprzedaż Szczerbice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2546 m2, kształt prostokąt wymiary przybliżone 47x58. Przeznaczenie terenu mn2- tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł158 725 m² 16,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości niezabudowane położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Jagiełły o łącznej powierzchni 158725 m2. Działki zapisane są w księgach wieczystych nr: gl1s/00001461/4,.

Szczegóły ogłoszenia

660 100 zł943 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 943m2 położoną przy ul. Dolnej Wsi. Dostępne media to gaz, woda, prąd, kanalizacja. Pow. 943m2. w cenie 700zł/1m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1,31 ha, położona w miejscowości Kolonia Poczesna, w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Nieruchomość ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 054 m² 125,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka zlokalizowana w Lubojnie , zaledwie kilka minut od Częstochowy. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w otoczeniu terenów zielonych co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Jaskrów, na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Jaskrów , przy ul. Jurajskiej , w gminie Mstów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisko, przy ul. Pogodnej. Nr działki: 178/29, obręb: wierzchowisko Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł5 098 m² 150,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ostatnia malownicza działka w Łące k/ Pszczyny w sąsiedztwie Jeziora Goczałkowickiego oraz zbiornika w Łące. Powierzchnia: 5098m2 wymiary 54x100m Dojazd drogą asfaltową, gminną.

Szczegóły ogłoszenia

5 192 400 zł4 327 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowa, duża działka O pow. OK. 43 ary, położona W atrakcyjnej lokalizacji pod górami W zielonej dzielnicy miasta bielska-białej - kamienicy. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 400 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-mieszkaniowa na sprzedaż- zendek gm. Ożarowice Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m2, znajdująca się w Gminie Ożarowice - Zendek. Działka płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 518 m² 102,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Czuchowie, gmina Czerwionka-Leszczyny, w atrakcyjnym miejscu przy ul. Rybnickiej. Do wjazdu na autostradę A1 około.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową mieszczącą się w Częstochowie przy ulicy Konwaliowej. Prezentowana działka ma powierzchnię 959 m2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 014 m² 133,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę powierzchni 1014m2 połóżoną w Pierzchnie gmina Wręczyca Wielka. Odległość od Centrum Częstochowy 8km działka :.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 184 m² 177,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 1184 m2, położona w miejscowości Korwinów gm. Poczesna. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Stanowi tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 120 zł2 064 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych (mnr) o łącznej powierzchni 2064m , znajdujących się na jednej księdze wieczystej. Istnieje możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł2 893 m² 404,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Czeladzi, przy ul. Wojkowickiej, o powierzchni 2893 m2. Działka: o pow. 2893 m2 wymiary: szer. ok. 34,5.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł415 m² 1 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 636/40, 636/41, 645/24. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł1 133 m² 108,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej! Ostatnia działka w Kozach przy ul. Rzecznej - ustronnie, z dobrym dojazdem Dla szukających ustronnych miejsc,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 200 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki z bliskością z naturą. Szukasz działki w cichym oraz zielonym otoczeniu co pozwala na relaks, spacer , oraz spływy kajakowe z powodu bliskości rzeki Warty po której.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł868 m² 345,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Żorach Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni około 868 m 2 zlokalizowaną w Żorach dzielnica Osiny. Oferta kierowana do osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł642 m² 123,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Skrzyszów, gmina Godów, powiat wodzisławski Przedmiotem tej oferty jest działka budowlana o pow. 642 m2, zlokalizowana w Skrzyszowie gm. Godów. Oferowana nieruchomość ze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 8263 m (nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł5 190 m² 138,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy wyjątkową działkę na sprzedaż, stanowiącą doskonałą okazję dla inwestorów i osób poszukujących idealnego miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym domu lub rekreacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł2 043 m² 371,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjno-budowlanej położonej w Częstochowie przy ul. św. Kingi 22. Nr działek: 117,.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł820 m² 258,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 820m2 Radostowice, gmina Suszec. W planie zagospodarowania ujęta jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lokalizacja: położona 300m od lasów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 23 została już sprzedana dostępne są działki 20/21/22 Mamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1036m2 w Częstochowie przy ul. Meliorantów. Działka kształtem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij