dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

168 000 zł2 102 m² 79,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brzuśnik Działka o pow. 2102 m2 Budowlano-rolna Droga publiczna utwardzona Cena: 168 000 zł Brzuśnik k/żywca - kształtna działka budowlano-rolna o pow. 2102 m2, szerokości 47 m z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 9773m (23.5m x 400m) zlokalizowana przy ul. Kisielewskiego w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł1 180 m² 1 076,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Sosnowcu, obręb Kazimierz w rejonie ul. Ogrodowej o powierzchni 1180 m2, w skład której wchodzą: prawo użytkowania wieczystego zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł868 m² 229,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas:   Działka budowlana w zielonej okolicy. Na sąsiednich działkach trwa budowa nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 546 m² 168,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W lipniku przy ul.PIOTRKOWSKIEJ DZIAŁKI POD USŁUGĘ! TA OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Pomagamy W załatwianiu formalności kredytowych. Do sprzedaży płaskie, widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 9729 m (nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł3 545 m² 140,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwy teren przy strumyku. Widokowa działka na obrzeżach miasta nad strumykiem i w sąsiedztwie lasu. Do sprzedaży działka o powierzchni około 3545 m2. Brak planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 760 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę Usługową w Żarkach , o powierzchni 1706 m2. Działka : o pow. 1706 m2 wymiary : około 14m x 150m. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł4 896 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z domem Laliki obok Koniakowa i Istebnej | 4896 m | widoki | inwestycja idealna dla inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł5 212 m² 153,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości czestate prezentuje działkę budowlano-rolną w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza. Parametry działki: nr działki: 804/1, powierzchnia ok. 5212 m2 mpzp dla działki: 1mn 2600 m2. 2R.

Szczegóły ogłoszenia

4 325 000 zł23 764 m² 182 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 23764 m2, położonych w Sosnowcu przy ul. Wojska Polskiego, w skład których wchodzą: - udział 125/1000 części w prawie użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

636 900 zł2 895 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w drugiej linii zabudowy.Wjazd na działkę z drogi publicznej,ulicy PCK,krótkim łącznikiem o szerokości 4m i długości 40m.Wszystkie media do doprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 227 m² 220,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1227 m2 w całości ogrodzoną z przesuwną bramą wjazdową, położoną w Bobrownikach. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł2 750 m² 40,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na Błędowie, oferujemy do sprzedaży działkę w kształcie prostokąta, o wymiarach: 14x196 metrów i powierzchni 2750 mkw. Parcela leży bezpośrednio przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz naprawdę spokojnego i pięknego miejsca pod wymarzony dom - to jest oferta dla Ciebie. Działki zlokalizowane w pięknym otoczeniu i z dobrym dojazdem, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 410 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051/211, zapisanej w księdze wieczystej nr gl1y/00123236/3. Działka w kształcie nieregularnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 390 m² 125,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Działka na sprzedaż 2390 m2 w Sól Kiczora Gmina Rajcza z widokiem na Rachowiec w przepięknej i atrakcyjnej krajobrazowej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 028 000 zł60 504 m² 16,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka gruntu numer: 286/3 o powierzchni 6,0504 ha, położona jest w Wojkowice, obręb Wojkowice, w rejonie ulicy Karłowicza. Przedmiotowa działka ma nieregularny kształt, jest.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł516 m² 350,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 516 m 2 z możliwością dokupienia działki sąsiedniej oraz z dostępem do drogi publicznej w planie zagospodarowania przestrzennego -.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 879 m² 163,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane rybnik, 1879 m2 Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch parceli o łącznej powierzchni 1879 m2 w cenie 307.000 z ł Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 703 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bartosz baturo Agent prowadzący   Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i chętnie odwiedzanych części Ustroń na zboczach.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 157 m² 128,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1157 m - Zamarski, obok Cieszyna Mam przyjemność zaprezentować pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 1157 m , zlokalizowaną w Zamarskach , tuż.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł4 405 m² 160,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren budowlany położony w malowniczej miejscowości Ślemień, w powiecie żywieckim. To propozycja dla osób, które szukają większej przestrzeni pod realizację.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł374 m² 93,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

*** działka rekreacyjna - ogródki działkowe przy kwk chwałowice (374m2) spokoje urocze miejsce! *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje na sprzedaż działkę rekreacyjną widoczną na.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł1 491 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlano - usługową o powierzchni 1491m 2 położoną w Mizerowie ( powiat pszczyński, suszec). Według istniejącego planu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 001 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Skoczowie, w rejonie ulicy Góreckiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 228 m² 199,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż bieruń -ściernie Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1228m , położona w cichej i spokojnej części Bierunia - dzielnicy Ściernie Działka na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł929 m² 182,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Rudzicy - spokojna okolica, atrakcyjna cena Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch sąsiadujących ze sobą działek położonych.

Szczegóły ogłoszenia

5 176 440 zł14 379 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 14 379 mkw. Zgodnie z zapisami planu miejscowego istnieje możliwość realizacji obiektu gospodarczego o funkcji m.in: produkcyjnej, magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 987 m (wymiary ok. 29 m x 33 m), położoną w Tychach, dzielnica Jaroszowice, przy ul. Ułańskiej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł13 593 m² 40,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Położenie: sosnowiec, porąbka - dzielnica peryferyjna, rejon ulicy Minerów i Grenadierów. Otoczenie: najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią: od wschodu nieruchomość przylega do asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 201 000 zł4 804 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o nieregularnym kształcie, o powierzchni 4804 m2. Teren jest wykarczowany o ukształtowaniu płaskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 600 zł10 922 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę magazynowo - produkcyjną oraz zabudowę usługową! Teren administracyjnie położony w Bieruniu w okolicy fabryki Fiata. - idealny pod budowę hali na własne potrzeby lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 003 m² 178,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1003 m2, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Idealna propozycja dla osób poszukujących miejsca pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 331 m² 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż większy teren obejmujący trzy działki budowlane w Ślemieniu. To propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni lub inwestorów planujących realizację kilku budynków.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 000 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Na sprzedaż wyjątkowa działka w Rzuchowie Twoje miejsce na spokojne życie* Wyobraź sobie poranki z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 500 m² 23,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pietrzykowice pow. żywiecki - ładna działka rolna o pow. 2500 mkw, szer. ok. 15 m, położona w terenie prawie płaskim. Dojazd drogą gminną gruntową. Przepiękne widoki na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 299 m² 115,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną położoną w Pyskowicach przy ul. Wolności oznaczoną geodezyjne jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** wszystkie media (prąd, gaz, woda i światłówód) ** asfaltowa droga ** piękne miejsce Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 950 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł1 792 m² 98,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*** Myślisz o budowie? Czas działać! *** Jeśli myślisz o budowie domu w Nędzy, ta działka może Cię naprawdę zainteresować. Ma wygodne wymiary, jest duża i ustawna. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 005 m² 59,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana