dowolna

Działki na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży działek

5 665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 665 ogłoszeń

295 000 zł3 137 m² 94,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki pod zabudowę jednorodzinną, agroturystykę Do sprzedaży działka przy drodze asfaltowej w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej o pow. 3137m2.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę rekreacyjną w Częstochowie w dzielnicy Dźbów o powierzchni 400 m2 znajdującą się na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 452 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Hecznarowice-gmina wilamowice działka budowlana Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1452 mkw, położoną w Hecznarowicach w otoczeniu zieleni oraz lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł810 m² 179,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mszana, ul. Ładna Na sprzedaż działka budowlana o pow. 810 m 2 położona w pięknym miejscu! Wymiary: ok. 31 m (front) x 26 m Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł8 557 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Blachowni o powierzchni 9357m2 działka : o pow. 8 557m2 wymiary : szer. 9m/74m/35m i dł. 100m/205m/176mm.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł11 656 m² 18,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki zlokalizowanej w miejscowości Choroń przy ul. Poległych. Nr działki: 851/2, , obręb: choroń.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 900 m² 342,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedania działka budowalna o powierzchni 1900m2 w Gliwicach (bojków) Przeznaczenie mn3 zabudowa mieszkaniowo-usługowa jednorodzinna. Charakterystyka: -pełne uzbrojenie: woda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 352 895 zł5 757 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży: teren inwestycyjny -działka we własności o powierzchni 5757m2 -uzbrojenie - rozpoznano możliwość podłączenia wszystkich niezbędnych sieci (elektroenergetyczna, gazociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

272 000 zł1 235 m² 220,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1235 m , zlokalizowana w Żorach, w dzielnicy Kleszczów , bezpośrednio przy ulicy Pszczyńskiej. Działka objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł4 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 40 arów, położoną w malowniczej miejscowości Pewel Wielka. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł451 m² 509,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Best Nest Nieruchomości, mamy przyjemność zaoferować działkę budowlaną w Szczyrku. Piękna, spokojna i cicha okolica, wokół zabudowa jednorodzinna oraz działki niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł909 m² 203,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca , gdzie można zacząć nowy rozdział - oto idealna przestrzeń do życia. Wśród nowo wybudowanych domów , na spokojnym osiedlu młodych rodzin , czeka na Ciebie działka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17 426 m² 17,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! piękna działka budowlana w Ochabach Małych Zamieszkaj w Ochabach Małych, wybuduj własny dom i spełnij swoje marzenia. Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 440 m² 52,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka przy zbiorniku wodnym - marklowice ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wyjątkowej działki o powierzchni 3440 m 2 zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł891 m² 136,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Polecam Państwu działkę budowlaną znajdujące się w Czarkowie przy ul. Kościelnej 29. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super oferta! niezwykle urokliwa działka Z prywatnym lasem I pięknym widokiem na góry! cena obejmuje projekt budowlany domu wolnostojącego O wyjątkowo nowoczesnej architekturze! wszyskie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka położona jest przy ul. Letniskowej, z malowniczym widokiem na Górę Żar. Oddalona zaledwie 1,5 km od aeroklubu na Górze Żar i 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 156 000 zł7 700 m² 150,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (dk-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 340 m² 116 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1340 m2, położona w cichej i malowniczej części Czyżowic. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł1 200 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowej działki położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Dąbrowie Górniczej - tuż przy zbiorniku wodnym Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** działka budowlano- usługowa właśnie dla twojej rodziny! spokoje urocze miejsce W wodzisławiu śląskim bardzo blisko ścisłego centrum *** Licencjonowane Biuro Nieruchomości "arenda" oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł670 m² 335,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana, usytuowana w Tarnowskich Górach (stare Tarnowice). Jedna z najlepszy lokalizacji! Zielona i bardzo spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 497 m² 219,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie sąsiadujące działki widokowe w Cisownicy, zaledwie 4km od Ustronia. Idealne miejsce na wymarzony dom blisko natury. Pow. działek: 1497 m2 - 329.000 zł. 1639 m2. - 360.000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1800 m , położona w miejscowości Konopiska przy ul. Jodłowej. Działka jest aktualnie porośnięta młodym laskiem samosiejek - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

444 300 zł1 068 m² 416,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja działki Działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną w Nieborowicach. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 1 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 108 m² 234,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka imielska Agent prowadzący   Jeśli marzysz o miejscu na dom, w otoczeniu pól, lasu, z widokiem gór na horyzoncie i w sąsiedztwie domów jednorodzinnych to ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł16 642 m² 102,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjną - Częstochowa / Szarlejka Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 1,7 ha (17 000 m2), położona na pograniczu Częstochowy i Szarlejki. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 264 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1264 m - Górki Wielkie | Piękne widoki, cisza i natura Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku? Ta działka w Górkach.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł7 392 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolno-budowlana 7 392 m atrakcyjna lokalizacja z potencjałem Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7 392 m , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 147 m² 234,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki nr 266/25 (obręb 0005) położonej w miejscowości Konopiska przy ulicy Brylantowej. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł10 332 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sadowie w gminie Mierzęcice, na sprzedaż działka o powierzchni 1,0332 ha. Działka ujęta częściowo w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową- ok 1270m2, 660m2 jako teren.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł3 140 m² 127,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dogodnie położony grunt budowlany w miejscowości Ustroń, dzielnica Hermanice. Na ofertę składają się dwie działki o łącznej powierzchni 3140 mkw, dla których w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 102 m² 60,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz zaplanować dom bez presji sąsiedniej zabudowy i z realną przestrzenią wokół siebie - ta działka spełnia te warunki. Duży metraż daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł1 093 m² 622,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku, składająca się z działki o powierzchni 1093 mkw. W mpzp podstawowa jednostka mn (tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej).

Szczegóły ogłoszenia

109 800 zł1 830 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Mstów, na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w Mstowie , Podstawowe informacje: powierzchnia: 1830 m Wymiary: ok. 13,5 m x 130 m Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jasienica-roztropice Prezentuję na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 800 m2, w pięknym widokowym miejscu, na płaskim terenie z dojazdem drogą asfaltową, ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł1 242 m² 152,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę w miejscowości Częstochowa, dzielnica Dźbów, ul. Zdrowa. Działka: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 153 m² 229,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą nieruchomości jest działka o kształcie zbliżonym do trapezu. o powierzchni 1153 m2. Wymiary działki to: -Szerokość 28m -długość 40 m Na działce zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

68 809 zł871 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja! 23 słoneczne działki budowlane przy nowej ulicy gminnej w spokojnej miejscowości Własna, gm. Starcza - cicha okolica, doskonała lokalizacja i atrakcyjna cena! Szukasz.