dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 855 ogłoszeń

130 000 zł1 019 m² 127,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mykanów Powierzchnia jednej działki 1019 m2, z szerokością 20 m, za cenę 130 000 zł , możliwość zakupienia dwóch sąsiadując.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 970 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 5970 m położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jaskrów. Idealna lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 739 m² 171,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Działka budowlana 1739 m - Górki Wielkie, piękna widokowa lokalizacja! Opis nieruchomości: na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1739 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną, dużą działkę położoną w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Mickiewicza, o powierzchni 8903 m .

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 000 m² 73,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlano-rolne 3000 m - Kaczyce | spokojna okolica Na sprzedaż dwie działki budowlano-rolne każda o powierzchni 3000 m , położone w miejscowości Kaczyce , w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł20 000 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Drużykowa, gmina Szczekociny. Działki o numerach 664, 846 i 984. Działki to bardzo dobra inwestycja. Na działkach drzewostan 80-120.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 250 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży dwie działki usytuowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy 1 Maja. Działki oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej). Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 1301 m2 znajdującą się w Gorzelni, w Gminie Blachownia, w powiecie częstochowskim. Lokalizacja: blachownia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Najważniejsze informacje: - ładna działka budowlana, - spokojna okolica, - wszystkie media, - idealna pod dom jednorodzinny, - tereny otoczone lasami. Oferta na wyłączność - tylko w Bragson.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 3 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 050 m² 96,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren w dobrej cenie. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2050m2. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości działek o różnej wielkości. Działki mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł344 m² 222,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m , w skład której wchodzi działka 3422/344 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00058255/6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** Działka budowlana na sprzedaż - 717 m2 *** Gmina Świerklaniec / powiat Tarnogórski / woj. Śląskie **** oferta tylko u Nas! Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 6245 m2 położona bezpośrednio przy drodze dw 933 Oświęcim - Pszczyna przy ulicy Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł14 871 m² 400,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o numerze działki 539/6 i powierzchni okolo 1,49 ha w Gorzycach przy ulicy Bogumińskiej. Działka jest płaska i ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

7 150 000 zł91 430 m² 78,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m w skład których wchodzą działki 5254/408, 5255/408, 5257/405, 5258/405, 5260/404, 5261/404,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 350 m² 98,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł2 823 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2823 m2 zlokalizowaną w Mszanie przy ul. 1 maja. Nieruchomość posiada kształt prostokąta wymiarach około 113x30.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 800 m² 31,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę mieszkaniową w Żurawiu, gm. Janów, o powierzchni 4800 m2. Działka : o pow. 4800 m2 wymiary : szer. 40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 449 m² 90,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*oferta na wyłączność biura* Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Pstrążnej, gmina Lyski, powiat rybnicki o powierzchni 1449m2. Parcela położona na suchym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 676 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! malownicza okolica. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlano-rolna o pow. ok.3676 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

332 120 zł3 496 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Pietraszynie doskonała lokalizacja przy granicy z Czechami Oferujemy na sprzedaż dwie działki inwestycyjne z możliwością zabudowy usługowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

54 636 000 zł58 000 m² 942 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny na sprzedaż położony w północnej części Sosnowca. Działki dobrze skomunikowane w niedalekim sąsiedztwie przebiegają drogi krajowe i ekspresowe łączące Zagłębie.

Szczegóły ogłoszenia

805 000 zł18 927 m² 42,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona jest w gminie Świerklany, obręb Jankowice przy ul. Podkościele 3, o powierzchni 18927 m w skład której wchodzi działka 343/2 zapisanej w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 370 m² 313,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ogłoszenie sprzedaży działki Bytom (górniki) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1370 m , położona w spokojnej i zielonej części Bytomia dzielnicy Górniki.

Szczegóły ogłoszenia

79 900 zł964 m² 82,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł17 590 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| działka rolna Tychy, jaroszowice. Nowa oferta! Na sprzedaż działka rolna składająca się z dwóch działek, o łącznej powierzchni 17590 m 2. Jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł897 m² 110,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Expander Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1000m2 w miejscowości Kolonia Brzeziny Wielkie. Działka położona jest spokojnej miejscowości z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł7 624 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Żywiec teren o pow. 7624 m2 strumyk droga gruntowa Cena: 195 000 zł Żywiec - ciekawy teren o pow. 7624 m2, płaski, z dostępem do strumyka. W mpzp przewidziany jako zp1: tereny zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł1 393 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w prestiżowej części Częstochowy Grabówka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 656 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rudnik, budowlano - rolna; 36 a; piękne widoki Do sprzedania pięknie położona, z ekspozycją na południową stronę i widokiem na góry, działka budowlano rolna o powierzchni 3656 m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 068 m² 280,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana usytuowana w Imielinie. Kształt działki: prostokąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej, dojazd z dwóch stron. Dostęp do mediów:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży inwestycyjną nieruchomość gruntową, niezabudowaną położoną w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Łużyckiej. Nieruchomość składa działki o numerze 2335/107.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł3 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Kocierz Rychwałdzki Marzysz o miejscu, gdzie natura spotyka się z potencjałem inwestycyjnym? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł838 m² 118,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 838 m , położoną w miejscowości Konin III, gmina Rędziny, powiat częstochowski, województwo śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł878 m² 68,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej o powierzchni 878 m w skład w której wchodzi działka nr 3885/31 zapisana w księdze wieczystej gl1j/00047685/6.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł3 938 m² 111,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka budowlana w Zabrzegu Wymiary ok.30 m (front) x 130 m. Nieruchomość nieogrodzona, niezagospodarowana o powierzchni 3938.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł451 m² 997,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy jednorodzinnej. Media przy działce. Działka w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej. Szerokośc 28m. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł14 337 m² 43,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana z terenami zielonymi o powierzchni 14337m2. Działka z dojazdem drogą gminną utwardzoną, w otoczeniu terenów zielonych. Media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł9 458 m² 100,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa prezentuje: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 9458m położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Częstochową.