dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 837 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Truskolasy (gm. Wręczyca Wielka). Nr działki: 1525 , obręb:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Aleksandria Druga, przy ul. Księżycowej o powierzchni 7200.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 002 m² 178,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cztery, atrakcyjne działki budowlane położone w rejonie ulicy Witosa w Bielsku-Białej w Hałcnowie stanowią zwarty teren o powierzchni około 6300mkw plus udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł4 497 m² 138,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agentka prowadząca:jolanta zabielska po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Działki budowlane Czarków koło Pszczyny ul. Kościelna 25 ( województwo śląskie , powiat pszczyński.

Szczegóły ogłoszenia

115 720 zł1 052 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kompleks działek budowlanych o powierzchniach od 1000 mkw do 1800 mkw. Dojazd do części z nich jest poprzez drogę publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna repty Lokalizacja Działka położona w Reptach Śląskich , dzielnicy miasta Tarnowskie Góry , przy ulicy Długiej spokojna i malownicza okolica, będąca zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł6 040 m² 147,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam do zaoferowania utwardzony plac w Bażanowicach przy głównej drodze Ofertą nieruchomości jest utwardzona działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 6040m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł2 230 m² 64,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Zabrzu przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł2 399 m² 160,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 2399 m , położona w Twardorzeczce przy ul. Nefrytowej. Istnieje możliwość podziału terenu na trzy mniejsze działki, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 700 m² 194,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1700 m2 zlokalizowaną w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej przy ulicy Podraszkowie w Rogoźniku. Media: woda, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

589 148 zł794 m² 742 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na terenie nowej zabudowy jednorodzinnej tychy- wilkowyje 603 zł/m2 plus 23% vat Do sprzedaży działka o powierzchni 794m2, usytuowana w malowniczej części miasta Tychy -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 499 m² 160,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną numer 8/1 obręb 13 o powierzchni 1499 m zlokalizowaną w Cieszynie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł2 000 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy w ofercie działki na wynajem o przeznaczeniu przemysłowym, o powierzchni od 2.000 m2 do 12.000 m2 z możliwością zabudowy np. halami, wiatami itp. Grunty położone są.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 254 m² 110,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 4 działki budowlane położone w Jastrzębiu-Zdroju , dzielnica Jastrzębie Dolne ul. Połomska. Działki w kształcie prostokąta, lekko pochyłe. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 979 m² 351,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Crystal house S.A NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE W POLSCE - USTROŃ Przedstawiamy na sprzedaż teren z PPNB na 8 budynków jednorodzinnych (dwulokalowych) w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Międzyrzecze Dolne | 1077 m | Spokój, natura i przestrzeń dla Twojego domu Wyobraź sobie poranek z widokiem na zieleń, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł975 m² 150,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 9,75 ara w Bestwinie na granicy z Bielskiem- białą. Działka znajduje się w II linii zabudowy. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 154 m² 129,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kaczyce , obręb Otręby, tuż przy granicy z Pogwizdowem. Nieruchomość znajduje się w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 860 m² 241,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 792/130 o pow. o,0399.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł8 546 m² 29,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w miejscowości Kłobuck przy ul. Staszica o powierzchni 8546 m2 działka : o pow. ok 8546 m2 wymiary :.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 337 m² 710,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlano-usługowa w centrum Rybnika Obręb Smolna, ul. Wodzisławska Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 740 m² 25,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Inwestycja w przyszłość? Działka rolna z dogodnym dojazdem w spokojnych Jejkowicach! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rolną położoną w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną dla osób prywatnych lub pod inwestycję deweloperską. Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, górka Gołonoska, ul. Laskipowierzchnia działki: 3537.

Szczegóły ogłoszenia

38 714 zł6 792 m² 5,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę rolną w Sierakowie Śląskim, gmina Ciasna, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt działki wymiary: 82m x 87m.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł789 m² 125,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlana o pow. 789 m2 usytuowana w spokojnej okolicy w Jankowicach. Działka płaska w kształcie prostokąta o wymiarach 20x39. Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 019 m² 127,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Mykanów Powierzchnia jednej działki 1019 m2, z szerokością 20 m, za cenę 130 000 zł , możliwość zakupienia dwóch sąsiadując.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł5 970 m² 43,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 5970 m położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Jaskrów. Idealna lokalizacja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 739 m² 171,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Działka budowlana 1739 m - Górki Wielkie, piękna widokowa lokalizacja! Opis nieruchomości: na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1739 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną, dużą działkę położoną w miejscowości Wręczyca Wielka przy ul. Mickiewicza, o powierzchni 8903 m .

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł20 000 m² 4,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki leśne położone w miejscowości Drużykowa, gmina Szczekociny. Działki o numerach 664, 846 i 984. Działki to bardzo dobra inwestycja. Na działkach drzewostan 80-120.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 3 - Wręczyca Mała, ul. Długa Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Wręczyca Mała przy ul. Długiej. Nieruchomość o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł800 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Działka budowlana, uzbrojona, o powierzchni 800 m Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

76 500 zł344 m² 222,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Bytomiu przy ul. Palińskiego o powierzchni 344 m , w skład której wchodzi działka 3422/344 zapisana w księdze wieczystej ka1y/00058255/6.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** Działka budowlana na sprzedaż - 717 m2 *** Gmina Świerklaniec / powiat Tarnogórski / woj. Śląskie **** oferta tylko u Nas! Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż rewelacyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 6245 m2 położona bezpośrednio przy drodze dw 933 Oświęcim - Pszczyna przy ulicy Męczenników Oświęcimskich w Ćwiklicach. Teren objęty Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

7 150 000 zł91 430 m² 78,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Bytomiu przy ul. Brzezińskiej o łącznej powierzchni 91430 m w skład których wchodzą działki 5254/408, 5255/408, 5257/405, 5258/405, 5260/404, 5261/404,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 350 m² 98,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Na sprzedaż działka usługowo-mieszkaniowa świetnie zlokalizowana z szybkim zjazdem na drogę S52 i S1 Cieszyn-Katowice. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł4 800 m² 31,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę mieszkaniową w Żurawiu, gm. Janów, o powierzchni 4800 m2. Działka : o pow. 4800 m2 wymiary : szer. 40 m,.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 449 m² 90,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*oferta na wyłączność biura* Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Pstrążnej, gmina Lyski, powiat rybnicki o powierzchni 1449m2. Parcela położona na suchym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 676 m² 97,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! malownicza okolica. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlano-rolna o pow. ok.3676 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

332 120 zł3 496 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Pietraszynie doskonała lokalizacja przy granicy z Czechami Oferujemy na sprzedaż dwie działki inwestycyjne z możliwością zabudowy usługowej, położone.