dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 840 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 840 ogłoszeń

1 600 000 zł9 277 m² 172,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W świerklańcu - idealna pod zabudowę wielorodzinną Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9277 m , położona w Świerklańcu , w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł943 m² 212,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w świetnej lokalizacji - Radzionków / Rojca / województwo Śląskie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowalna położona w rewelacyjnej lokalizacji , idealna pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 135 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna pod wymarzony dom Duży, prywatny ogród Spokojna i zielona okolica Świetna infrastruktura tylko W realton! oferta na wyłączność! Marzysz o przestrzeni dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł992 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: brzeszcze, tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł187 876 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 187876m2 (18,7876ha) zlokalizowany w Pisarzowicach koło Toszka (powiat gliwicki). Działka o numerze 1/18 posiada dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zabudowana holenderska z tarasem - 40 m , zlokalizowana 2 minuty pieszo do zalewu! Teren zamknięty Monitorowany Gotowy do letniego wypoczynku Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 185 m² 117,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To doskonała oferta o wysokim potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość w Koziegłowach, ze względu na swoje położenie przy dk91 i bliskość węzła autostrady A1, jest idealnym punktem na.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł5 000 m² 176 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z ustalonymi warunkami zabudowy dla kilku domów jednorodzinnych. Do nieruchomości prowadzi asfaltowa publiczna droga. Teren jest otwarty na góry i otoczony wyłącznie przez działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 404 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Posiadam w ofercie działkę inwestycyjną z symbolem2uc w bardzo dobrej lokalizacji. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego z głównym przeznaczeniem pod: >.

Szczegóły ogłoszenia

230 146 zł1 490 m² 154,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bielsko-biała, stare Bielsko Działka budowlana Proponuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1490m 2 położoną w Starym Belsku. Cicha i spokojna okolica, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł900 m² 154,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszym biurze Działka budowlana w Zabrzegu Nieruchomość nieogrodzona, niezagospodarowana o powierzchni ok. 900 m 2 Dojazd gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł162 m² 2 462,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** ponad 250 m2 pum-U! ** przeznaczenie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, zabudowa usługowa - obiekty handlu, gastronomii i rzemiosła, kultury.

Szczegóły ogłoszenia

1 463 280 zł11 256 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu kolejną nietuzinkową nieruchomość, tym razem większą. Tylko 1804m2 z całej powierzchni działki to teren leśny. Pozostała część objęta jest jednostką planu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 313 m² 172,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana z usługami - Rędziny, ul. Konwaliowa | 2313 m | mpzp 31mn/u Lokalizacja:Rędziny, ul. Konwaliowa, powiat częstochowski, woj. śląskie Powierzchnia działki: ok. 2313.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok 4800 m2. Istnieje możliwość sprzedaży mniejszych działek. Nieruchomość położona w Tarnowskich Górach, bobrowniki Śląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 992 m² 76,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w Ciochowicach z bezpośrednim dojazdem od ul. Wiejskiej. W granicy działki dostępne media gaz , prąd i woda Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

190 725 zł2 543 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2543 m - idealna dla miłośników przyrody! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2543 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 209 m² 90,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane - cyprzanów *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane , każda o powierzchni 1209 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano rolna o powierzchni 2700mkw. Szerokość działki 21m Woda oraz prąd w granicy działki. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 250 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaborze, gm. Chybie na sprzedaż działka budowlana 1250 m Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona, całkowicie płaska działka budowlana o powierzchni 1250 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 300 m² 46,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w miejscowości Dąbek (gmina Dąbrowa Zielona) - na sprzedaż! Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy w otoczeniu lasów - to doskonała lokalizacja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 636 m² 158,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Propozycja miejsca na budowę Twojego wymarzonego domu! Nie przegap! W galerii zdjęć dostępny jest film z tej nieruchomości. Na sprzedaż działka o powierzchni 1636 m , która.

Szczegóły ogłoszenia

73 900 zł892 m² 82,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana w słonecznej, spokojnej lokalizacji. Tylko 73 900 zł za 892 mkw. ul. Solna Zabłocie gm Strumień Oferta na wyłączność naszego biura. Nieruchomości Marcin Roś mają.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł10 605 m² 42,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wspaniałej działki budowlanej z prywatnym lasem dostępnej tylko w naszym biurze. Na sprzedaż duża działka budowlana położona na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 140 m² 131,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka a budowlana- żory- baranowice blisko samego centrum! Super lokalizacja! *150 tys* licencjonowane biuro nieruchomości solid. Tylko U nas Przedstawiam Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł1 000 m² 248 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki posiadały pozwolenie budowę domów jednorodzinnych. Pozwolenie wygasło w połowie 2025r. 6,5 ara, 10 arów i możliwość wydzielenia dowolnych działek z działki 33 arowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 470 m² 149,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą ustawną działkę budowlano-usługową. Media: woda, , gaz i kanalizacja 40m , Prąd w działce. Dojazd do nieruchomości drogą gminną. Wymiary działki : 23mx63m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł940 m² 188,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka oznaczona numerem geodezyjnym 604/73 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr ka1s/00027486/4 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do wynajęcia działkę o pow. 6,36 a, usytuowaną wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, z całorocznym dojazdem. Opis dodatkowy: ogrodzenie z trzech stron. Dojazd: drogą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł4 115 m² 77,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana