dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

165 000 zł1 406 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna ogrodzona działka z wysokimi drzewami w granicy Skoczów, ul. Górny Bór Na sprzedaż działka nr 234 (id: 240310_4.0004.234) położona w Skoczowie przy ul. Górny Bór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jabłoniowa

Rędziny,śląskie

129 000 zł1 023 m² 126,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Rędziny, ulica Jabłoniowa. Nieruchomość o powierzchni 1023m2 z dostępem do drogi utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wojkowice

Wojkowice,śląskie

269 000 zł1 200 m² 224,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka nr 637/1 - Wojkowice, obręb Żychcice, w powiecie będzińskim, województwo śląskie - działka o powierzchni ok. 1200 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Mysłowice,śląskie

558 000 zł2 001 m² 278,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: dwie przylegające działki budowlane - Mysłowice, krasowy, ul. Plebiscytowa. Powierzchnia łączna: 2001 m (2 x 1000 m ) Cena za całość: 558 000 zł (278 zł/m ) Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Rychwałd,śląskie

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rychwałd k/żywca Działka budowlana ukryta w zielonym zaciszu Oferujemy Państwu możliwość zakupu działki z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni ok 1400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kopernika

Czechowice-Dziedzice,śląskie

265 000 zł914 m² 289,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Czechowicach-Dziedzicach o powierzchni 9,14a położona w malowniczej i spokojnej okolicy. Charakterystyka działki: lokalizacja: przy ul. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Traugutta

Rybnik,śląskie

270 000 zł1 349 m² 200,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Działka budowlana 1349 m - Rybnik, wielopole, ul. Romualda Traugutta. Twoje miejsce na wymarzony dom w spokojnej, zielonej części Rybnika! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

150 000 zł1 665 m² 90,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana działka o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czarków

Czarków,śląskie

269 700 zł1 860 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1860 m2. Nieruchomość usytuowana w Czarkowie ( obok Pszczyny ) , spokojna dzielnica: pola, budujące się nowe domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miedary

Miedary,śląskie

450 000 zł1 714 m² 262,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

199 000 zł1 573 m² 126,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z potencjałem - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, położona w Częstochowie w dzielnicy Wyczerpy (ul. Żywockiego). Oferowana nieruchomość oznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiosny Ludów

Jaworzno,śląskie

209 000 zł664 m² 314,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana - Jaworzno, jeleń | 664 m2 | mpzp - zabudowa mieszkaniowo-usługowa. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o dużym potencjale inwestycyjnym, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łysiec

Łysiec,śląskie

103 500 zł1 150 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki z pełnym uzbrojeniem w nowej dzielnicy w miejscowości Łysiec. Działki o powierzchni 800m2 do 2000m2. W pobliżu przedszkole, szkoła, sklep Dino, lewiatan. Odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Cisie

Cisie,śląskie

160 000 zł6 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Cisie gmina Blachownia. Nieruchomość o łącznej powierzchni 6000m2, w tym 1100m2 to działka budowlana, a ok 0,5ha to łąki 3 klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Błędowska

Niegowoniczki,śląskie

229 000 zł3 672 m² 62,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkowo dużą działkę w spokojnej miejscowości jaką są Niegowoniczki, ul.Błędowska. Działka ma 3672m2 i według mpzp zlokalizowana jest na terenie oznaczonym symbolami: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zabełków

Zabełków,śląskie

549 000 zł4 800 m² 114,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Expander oferuje ostatnią działkę budowlano- inwestycyjną w miejscowości Zabełków. Działka znajduje się w otoczeniu budynków jednorodzinnych przy drodze krajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Promienna

Lipowa,śląskie

225 000 zł1 081 m² 208,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną w topowym miejscu w Lipowej! Działka zlokalizowana jest bezpośrednio przy ul. Promiennej w miejscowości Lipowa. Jej numer ewidencyjny to 7285/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Ożarowice,śląskie

290 000 zł1 239 m² 234,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam na sprzedaż działkę budowlana 601/37 o powierzchni 1239m2 wymiary działki długość 40m szerokość 31 m Ożarowicach przy ul. Wrzosowej. W drodze gminnej w obrębie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudno

Rudno,śląskie

235 000 zł922 m² 254,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie zagospodarowana działka budowlana o powierzchni 922 m kw. Znajduje się ona w malowniczej miejscowości rudno gmina Rudziniec w odległości 15 km od Gliwic i 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

267 565 zł907 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Łaziskach Górnych. Pozostały 2 działki: 1. 907m2 - wolna 2. 929,5 m2 - sprzedana 3. 1001,5 m2 - sprzedana 4. 1006 m2 - wolna 5. 1106 m2 - sprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Tychy

Tychy,śląskie

430 000 zł1 202 m² 357,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Tychach dzielnica Żwaków. Powierzchnia działki: 1202 m2 Wymiary działki: front około 20m Media: prąd i kanalizacja na działce, woda i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

249 000 zł2 500 m² 99,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dąbrowie Górniczej -trzebiesławice. Działka o powierzchni 2537m 2 mieści się na terenie płaskim, suchym. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Katowice

Katowice,śląskie

1 490 000 zł2 010 m² 741,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Katowic - Podlesiu. To miejsce stworzone dla osób, które nie szukają kompromisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Aleksandria

Aleksandria,śląskie

26 250 zł2 130 m² 12,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość położona w miejscowości Aleksandria II, gmina Konopiska o łącznej powierzchni 0,2130 ha, dla której Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Długi Kąt

Długi Kąt,śląskie

164 250 zł18 825 m² 8,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość gruntowa, na którą składa się działka ewidencyjna nr 60 położona w miejscowości Długi Kąt, o łącznej powierzchni 1,8825 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Żory,śląskie

199 500 zł922 m² 216,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla klientów, którzy szukają miejsca dla siebie w spokojnej okolicy - z możliwością rozpoczęcia budowy od zaraz! Na sprzedaż parcela (w całości budowlana) o pow. 922.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Koniówki

Jaworzno,śląskie

198 000 zł777 m² 254,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 777 m2.w spokojnej okolicy -Jeleń ulica Koniówki Dzielnica ta wyróżnia się niską zabudową, zielonymi terenami i pobliskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Żniwna

Żory,śląskie

1 493 100 zł4 875 m² 306,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Żory są nowoczesnym, przyjaznym miastem. Dobrze się tu mieszka i prowadzi biznesy. A ja mam działki w Żorach do sprzedania! Przekonaj się jaka to korzystna oferta: 4.875m 2 - prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Zabrze,śląskie

399 000 zł740 m² 539,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wielkość 740 m2 działka budowlana z nieruchomością, na działce znajdują się dom 130m2 oraz 3 garaż. Na działce prąd, woda, internet, kanalizacja. Atrakcyjna oferta dla inwestora: 1) budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kruszyńska

Jamno,śląskie

100 000 zł2 860 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 2860m2 położona w miejscowości Jamno, przy ul. Kruszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Laryszowska

Tarnowskie Góry,śląskie

260 000 zł1 030 m² 252,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam pieknie połozoną działkę budowlana na płaskim terenie. Zapraszam do kontaktu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jeleśnia

Jeleśnia,śląskie

169 000 zł1 654 m² 102,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeleśnia - Beskid Żywiecki - działka mieszkaniowa 1654 m 2 Działka widokowa, położona w górskiej kotlinie z dobrym dojazdem całorocznym, blisko Stacji Narciarskiej Korbielów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Skrajnica

Skrajnica,śląskie

700 000 zł9 125 m² 76,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż pięknie położona działka w drugiej linii zabudowy, w spokojnej okolicy w miejscowości Skrajnica obok Olsztyna na Jurze. Działka jest wyjątkowa ponieważ jest budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Częstochowa,śląskie

155 000 zł1 398 m² 110,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1398m2 położona w dzielnicy Mirów przy ul. Turystycznej, między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

144 480 zł1 204 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 6 działek o powierzchni od 1204m2 do 2100m2 Doskonała lokalizacja pod zabudowę jednorodzinną lub szeregową. Dostęp do wszystkich mediów: woda, prąd, gaz, kanalizacja. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orzechowska

Radzionków,śląskie

230 000 zł821 m² 280,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Radzionków, ul. Orzechowska Podstawowe informacje: - powierzchnia: 821 m - Wymiary: 43 m długości, 19 m szerokości + 6 m własnej drogi dojazdowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kleszczów

Kleszczów,śląskie

233 000 zł900 m² 258,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę w Kleszczowie o powierzchni 900m2 pod budowę domu lub jako inwestycję na przyszłość. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamesznica

Kamesznica,śląskie

225 000 zł2 300 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 23ar, położona w malowniczej miejscowości Kamesznica (gmina Milówka), w otoczeniu gór i zieleni z dostępem do strumyka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jaworzno

Jaworzno,śląskie

59 000 zł539 m² 109,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka rekreacyjna O powierzchni 539m 2 W jaworznie - szczakowa - zielone ogrody Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 539m 2 , w kształcie kwadratu. Teren zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Lotnicza

Świętochłowice,śląskie

20 900 000 zł119 774 m² 174,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na podstawie 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości ( Dz. U. z 2021 r.,.