dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 967 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Tworzeń

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 637 400 zł5 458 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna! Obok Huty Katowice | Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń zadzwoń:Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Orzesze

Orzesze,śląskie

164 340 zł913 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka 913 m - 2 sprzedane, 1 rezerwacja! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona Kozy

Kozy,śląskie

3 740 000 zł10 000 m² 374 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka częściowo zabudowana - budynki produkcyjne. Na działce znajdują się wszystkie media. Plac kostka brukowa. Dojazd droga asfaltowa, bezpośredni wjazd z nowo budowanej drogi S52 powstanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł1 150 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w dzielnicy Stradom w Częstochowie, w okolicy nowej zabudowy domów jednorodzinnych. Działka narożna o wymiarach ok. 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Odrzańska

Chałupki,śląskie

144 000 zł1 599 m² 90,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1599 m , położona w miejscowości Chałupki (woj. śląskie, powiat raciborski, gmina Krzyżanowice), przy ul. Odrzańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wrzosowa

Żory,śląskie

395 000 zł705 m² 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie stworzysz swój wymarzony dom bez konieczności przechodzenia przez długie formalności? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: żory, dzielnica Rowień ul. Wrzosowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Długi Kąt

Długi Kąt,śląskie

110 000 zł4 263 m² 25,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlano-rolna w Gminie Wręczyca Wielka, długi Kąt 32. Nr działki: 332/8. Cechy nieruchomości: - powierzchnia: ~ 4263m - wymiary: ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Witosa

Bielsko-Biała,śląskie

300 000 zł720 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0.072 ha usytuowana tuż przy ul. Wincentego Witosa w Bielsku-Białej, z wydanym pozwoleniem na budowę praktycznego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bytom

Bytom,śląskie

122 800 zł317 m² 387,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Na sprzedaż działka budowlana 307m2 z pozwoleniem na budowę domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 112.75m2 plus strych. Do działki doprowadzona kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Częstochowa,śląskie

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł3 732 m² 160,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, produkcyjną i magazynową, położoną w Katowicach-Szopienicach o pow. 3732 m2 - media tj. prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zielona

Mykanów,śląskie

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w miejscowości Mykanów, przy ul. Zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Klasyków

Bielsko-Biała,śląskie

320 000 zł1 096 m² 291,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 1096 m - Bielsko-Biała, wapienica (obręb Jaworze) Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1096 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Dolna

Rybnik,śląskie

340 000 zł1 403 m² 242,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

oferta na wyłączność biura Uzbrojona działka budowlana w bliskości natury Jedna z najbardziej rozchwytywanych dzielnic w Rybniku Szczegóły nieruchomości: na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Boruszowice,śląskie

290 420 zł2 234 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W cichej spokojnej okolicy - boruszowice, przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Janowska

Mysłowice,śląskie

2 900 zł700 m² 4,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

l działka 700 m | Centrum Mysłowic | Ruchliwa droga | Ogrodzona l Do wynajęcia działka o powierzchni ok. 700 m , położona w centrum Mysłowic przy ul. Janowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wypoczynkowa

Buczkowice,śląskie

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ok. 20 arów ciszy, spokoju, wokół drzewa i świeżego powietrza. Działka 1694/1 Jesteś zainteresowany? Zadzwoń proszę, smsy mogą nie nastąpić. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pyki

Zabrze,śląskie

2 699 000 zł6 608 m² 408,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Realton Nieruchomości! Cena podana w ogłoszeniu jest ceną netto (faktura vat 23%) Zaledwie 2 minuty drogi od dtś! Na sprzedaż działka o powierzchni 6608 m2, na której znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślemień

Ślemień,śląskie

320 000 zł2 520 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w Ślemieniu, pow. żywieckim. Z działki roztacza się piękny widok na okoliczne pasma górskie. W całości budowlana. Działka z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rycerka Górna

Rycerka Górna,śląskie

199 000 zł1 122 m² 177,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknymi widokami! Na sprzedaż oferujemy widokową działkę budowlaną w miejscowości Rycerka Górna. Działka ma powierzchnie 1122m 2. W Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "park Piastów" w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wojkowice Kościelne

Wojkowice Kościelne,śląskie

210 000 zł1 124 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 3 dz iałki budowlane o powierzchni od 1124 m2 do 1328m2 w kształcie prostokąta o szerokość 28m i 32m. Do działek prowadzi droga dojazdowa o szerokości 6m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna Oferta Działki Idealna Powierzchnia Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 położoną w Wodzisławiu Śląskim w dzielnicy Turzyczka. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Brylantowa

Konopiska,śląskie

150 000 zł1 157 m² 129,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, konopiska k. Częstochowy. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaż działkę nr 2666/26 (obręb 0005) położoną w miejscowości Konopiska przy ulicy Brylantowej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kamienica Polska,śląskie

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2000 m składająca się z dwóch odrębnych nieruchomości gruntowych (każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Starcza,śląskie

97 750 zł850 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 20 minut od Częstochowy. Na sprzedaż 9 działek budowlanych o powierzchni od 850 do 1150 m2 z lokalizacją w miejscowości starcza przy ul. Szkolnej ( zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

447 040 zł2 032 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działki budowlanej - nakło śląskie Parametry działki: powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Turza Śląska

Turza Śląska,śląskie

147 500 zł1 462 m² 100,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W turzy śląskiej ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaoferować 2 działki budowlane każda z nich o powierzchni 1462 m2, zlokalizowane w Turzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szymanowskiego

Sosnowiec,śląskie

2 649 000 zł5 904 m² 448,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana, zagórze! Idealna pod inwestycję | Sosnowiec ul. Szymanowskiego zadzwoń: współpracując Z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gliwice

Gliwice,śląskie

950 000 zł1 083 m² 877,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę zlokalizowaną w Gliwicach, w dzielnicy Wojtowa Wieś, położoną bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia doskonałą dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Cieszyńska

Puńców,śląskie

185 000 zł1 700 m² 108,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1700 m z garażem i prądem Puńców, ul. Cieszyńska Sprzedam atrakcyjną nieruchomość o łącznej powierzchni 1700 m , położoną w Puńcowie przy ul. Cieszyńskiej (gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Częstochowa

Częstochowa,śląskie

265 000 zł909 m² 291,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja działki w Śródmieściu, o powierzchni 909m., szerkokości około 20m. Dobra oferta pod budownictwo mieszkaniowe, jak i na działalność. Bardzo dobry dojazd, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ślemień

Ślemień,śląskie

299 000 zł2 100 m² 142,38 zł/m²

 

 

 

Skoczów,śląskie

760 000 zł12 100 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy pod domy jednorodzinne przepiękna panorama gór i całej okolicy widok do 30km dobra klasa ziemi 3a i 3b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Willowa

Tychy,śląskie

1 073 100 zł3 066 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyłączność tychy - wilkowyje - ul.WILLOWA ( doskonała dla inwestora, podzielona geodezyjnie na 3 działki z udziałem w drodze dojazdowej) POWIERZCHNIA : 3066 m 2 KSZTAŁT : zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jamno

Jamno,śląskie

35 000 zł9 874 m² 3,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości labirynt Na sprzedaż 16 działek rolnych o łącznej powierzchni 9874m2, położonych w miejscowości Jamno gm. Mykanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gęzyn

Gęzyn,śląskie

195 000 zł7 998 m² 24,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja, budowlana I cenowa. Działka niezabudowana, pomiędzy numerami 177 i 177a. Lokalizacja: front: 50 38'25"n 19 11'30"e / tył: 50 38'10"n 19 11'18"e Jest Miejscowy Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

259 000 zł3 300 m² 78,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę położoną w Skoczowie przy ulicy Dolny Bór o powierzchni ok 3300 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Skoczów (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

520 000 zł655 m² 793,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy! Atrakcyjna działka -> Na sprzedaż działka w rewelacyjnej lokalizacji - Katowice, ul. Panewnicka, z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej ulicy Panewnickiej; idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wisła

Wisła,śląskie

420 000 zł1 666 m² 252,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana której część znajduje się na nachylonym terenie. Do działki prowadzi asfaltowa droga. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dubiela

Jaworzno,śląskie

258 000 zł1 102 m² 234,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż Dąbrowa Narodowa. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane Jaworzno, ul. Ludwika Dubiela Oferujemy dwie działki położone obok siebie, idealne pod zabudowę jednorodzinną lub.