dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 967 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Krucza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

230 000 zł1 277 m² 180,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż: działka budowlana 1277 m - Czechowice-Dziedzice, ul. Krucza Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1277 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tokarska

Gliwice,śląskie

259 000 zł801 m² 323,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana z domem mieszkalnym do rozbiórki, lub generalnego remontu. Opis nieruchomości Oferuje na sprzedaż parterowy dom mieszkalny z użytkowym poddaszem do rozbiórki, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

25 500 000 zł150 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy teren inwestycyjny o powierzchni 15ha , położony przy drodze krajowej nr 91, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Zbrosławice,śląskie

345 000 zł1 309 m² 263,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Widokowa działka - Zbrosławice, 1309 m , media, dojazd od ul. Cmentarnej Lokalizacja: zbrosławice Powierzchnia: 1309 m Media: dostęp do prądu, gazu i wody Dojazd: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

399 000 zł3 549 m² 112,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lipowa - działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i częściowo pod zieleń. Położona w spokojnym miejscu w otoczeniu budynków jednorodzinnych i zieleni nadbrzeżnej potoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Międzyświeć

Międzyświeć,śląskie

289 000 zł2 291 m² 126,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Międzyświeciu koło Skoczowa o powierzchni 2291 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Chlebowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

590 000 zł5 791 m² 101,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Teren przemysłowy z budynkami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi. Oferta z wyłącznością biura! Na sprzedaż teren o łącznej powierzchnia działek 5791 m2, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Koty,śląskie

183 680 zł1 148 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - koty, przy lasie! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Klonowa

Buczkowice,śląskie

280 000 zł1 219 m² 229,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| oferta na wyłączność - Działka budowlana 12a na sprzedaż - Buczkowice Szukasz doskonałego miejsca pod inwestycję lub wymarzonego domu w górach? Ta działka w Buczkowicach koło Szczyrku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Krakowska

Częstochowa,śląskie

30 000 zł300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy na prezentację działki rekreacyjnej o powierzchni 300m2 znajdującej się na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "park Piastów" w Częstochowie, przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Stawowa

Cieszyn,śląskie

13 000 zł1 730 m² 7,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna na wynajem - Cieszyn, ul. Stawowa Możliwość wynajęcia również miejsc postojowych. Oferujemy na wynajem działkę inwestycyjną nr 45/17 o powierzchni 1730 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

210 000 zł1 350 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Lipowa - działka budowlana zanurzona w zieleni. Działka położona w spokojnym miejscu w otoczeniu budynków jednorodzinnych i zieleni nadbrzeżnej potoku Leśnianka do wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaniów

Kaniów,śląskie

99 000 zł2 071 m² 47,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Kaniowie o powierzchni 2071 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to 69.MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Pyskowice,śląskie

189 000 zł642 m² 294,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

*nowa oferta działki* tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej* Na sprzedaż przedstawiamy działkę budowlaną zlokalizowaną w Pyskowicach na Osiedlu Ptasim. Nieruchomość o powierzchni 642.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Dąbek

Dąbek,śląskie

34 900 zł3 953 m² 8,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 4745/2 pow. 3953m2 położona w Dąbku (obręb 0004) gm. Dąbrowa Zielona pow. częstochowski (częstochowa - 30km) Identyfikator działki 240402_2.0004.4745/2. Działka graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Knurów

Knurów,śląskie

365 000 zł1 034 m² 353 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli szukasz bezpiecznej inwestycji w nieruchomości lub działki z potencjałem na przyszłość - ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Działka położona w Knurowie w rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Potępa

Potępa,śląskie

249 999 zł1 146 m² 218,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Marzysz o domu w otoczeniu lasu, ale szukasz miejsca, z którego możesz korzystać od zaraz? Ta oferta w Potępie (osada Żyłka) jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zawadzkiego

Rudołtowice,śląskie

320 000 zł3 396 m² 94,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka budowlana - Rudołtowice, powiat pszczyński (woj. śląskie) Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w spokojnej i zielonej części miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszenna

Bieruń,śląskie

189 000 zł1 165 m² 162,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - bieruń, ściernie | ul. Pszenna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1165 m , położona w Bieruniu (obręb Ściernie), przy ul. Pszennej. Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gorzelnia

Gorzelnia,śląskie

360 000 zł2 984 m² 120,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki budowlanej o pow. 2984 m2 położonej na pograniczu Częstochowy i Gorzelni Nowej do Centrum Częstochowy 10 minut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dankowice

Dankowice,śląskie

220 000 zł3 057 m² 71,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę na sprzedaż w urokliwej części Dankowic! Działka o powierzchni 3057 m ma kształt zbliżony do prostokąta, zlokalizowana jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przegędza

Przegędza,śląskie

195 000 zł1 250 m² 156 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja do 18.02.2026r. Na sprzedaż urokliwa działka przy lesie. Każdy, kto szuka wytchnienia znajdzie go w tym miejscu. Oferujemy działkę o powierzchni 1250m2, położoną w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świniowice

Świniowice,śląskie

149 900 zł804 m² 186,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania 9 działek wraz z pozwoleniami na budowę. Działki znajdują się w miejscowości Świniowice. Powierzchnie ok. 800m2, jedna z działek 702m2. Woda w drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lubliniec

Lubliniec,śląskie

300 000 zł1 047 m² 286,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1047 m , położona w spokojnej, zielonej części Lublińca. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Czernichowska

Pisarzowice,śląskie

240 000 zł1 098 m² 218,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Pisarzowice Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. ok 11ar. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do kwadratu. Orientacyjne wymiary 35x31. Front 35m. Wjazd na działkę od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pasieki

Niegowonice,śląskie

154 000 zł978 m² 157,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Działka Budowlana na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej - Realizuj Marzenia o Domu w Harmonii z Naturą! Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Stawowa

Konopiska,śląskie

1 060 000 zł6 000 m² 176,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje deweloperską, zlokalizowany w Konopiskach przy ulicy Stawowej, położona 3 km od granicy miasta Częstochowy. Całkowita powierzchnia to ok 6000 m2 a wymiary działki to :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Miedary

Miedary,śląskie

450 000 zł1 714 m² 262,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta działki przemysłowej - miedary/zbrosławice Parametry działki: powierzchnia 1714 m2 Media: na działce woda , prąd. Kanalizacja: szambo. Mpzp - teren zabudowy przemysłowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

218 010 zł2 051 m² 106,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża atrakcyjna działka w Blachowni , obręb Błaszczyki. Położona w strefie spokoju i zieleni , niespełna 13 km od centrum Częstochowy. Dogodne miejsce na niestandardowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Osiedlowa

Podlesie,śląskie

99 000 zł4 617 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolno-budowlaną 4716 m w miejscowości Podlesie 42-235, gmina Lelów (woj. śląskie) przy ul. Osiedlowej. Działka z bezpośrednim dostępem do drogi, a w drodze prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Sól-Kiczora

Sól-Kiczora,śląskie

1 740 000 zł40 392 m² 43,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: kompleks działek inwestycyjnych w Soli Kiczora Rajcza | 40 398 m Oferujemy na sprzedaż sześć działek o łącznej powierzchni 40 398 m , zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ćwiklice

Ćwiklice,śląskie

169 000 zł747 m² 226,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa, niższa cena! Nowa oferta sprzedaży sprzedaży działki w miejscowości Ćwiklice 3,5km od Centrum Pszczyny. Działka z widokiem na Beskidy. Blisko szkoła 800m, boisko, łowisko, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sadowa

Bieruń,śląskie

697 000 zł3 567 m² 195,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w Bieruniu na rogu ulicy Soleckiej i Sadowej. Powierzchnia 3567 mkw w kształcie trapezu o wymiarach około 35m x 60m x 72m x 80m. Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybnik

Rybnik,śląskie

155 000 zł1 939 m² 79,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom z ogrodem, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrze skomunikowanej okolicy? A może marzysz o przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Cieszyńska

Bielsko-Biała,śląskie

7 000 zł2 500 m² 2,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Teren dostępny od 1 grudnia 2025 roku Do wynajęcia teren pod handel-usługi o powierzchni 2500 m2 położony w B-B przy ul.Cieszyńskiej. Tylko 3 zł za m2 powierzchni. Dopuszcza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sadowie

Sadowie,śląskie

143 000 zł900 m² 158,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 900m2 każda w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 23m i długości 39m, zlokalizowane w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

250 000 zł1 831 m² 136,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1831m2 o nieregularnym kształcie. Wjazd na działkę o szerokości 14m, w dalszej części działka ma szerokość 21m. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

2 200 000 zł4 118 m² 534,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną, zamieszkałą kamienicę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Narcyzów

Pszczyna,śląskie

500 000 zł1 200 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m , położona w Pszczynie przy ul. Narcyzów, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łuków Śląski

Łuków Śląski,śląskie

136 000 zł925 m² 147,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawna działka budowlana W łukowie śląskim ***oferta na wyłączność*** Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki pod zabudowę jednorodzinną, o powierzchni 925 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Strażacka

Wrzosowa,śląskie

216 000 zł1 080 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Wrzosowie k/ Częstochowy. Powierzchnia 1080m2, szer. 22m, dł. 50m. Działka ogrodzona, wszystkie media na działce: prąd, woda, studzienka kanalizacyjna, gaz. Działka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij