dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 967 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 967 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Bytom,śląskie

1 038 000 zł3 460 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji! Teren znajduje się w bardzo dobrej, cichej lokalizacji, niedaleko nieczynnej kopalni węgla. Przed powierzchnią dostęp do chodnika oraz drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Psary,śląskie

187 000 zł748 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 748 m2. (Dostępne 3 podobne działki) Działka o regularnym kształcie na posadowienie domu, niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Konwalii

Żarki,śląskie

89 000 zł750 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż. Działka budowlana położona w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), przy ulicy Konwalii. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chryzantem

Żarki,śląskie

89 000 zł750 m² 118,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), przy ulicy Chryzantem. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chryzantem

Żarki,śląskie

174 000 zł1 498 m² 116,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości przedstawia: na sprzedaż duża działka budowlana położona w miejscowości Żarki (gmina Żarki, powiat częstochowski, województwo śląskie), z wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

422 820 zł3 163 m² 133,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 3163 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie uregulowany (służebność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wiejska

Grzawa,śląskie

120 000 zł795 m² 150,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę inwestycyjno -budowlaną 795m2 - z budynkiem gospodarczym do remontu. Miedżna-Grzawa blisko centrum przy ul Wieskiej.Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu oferta od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Siedlec Duży,śląskie

154 000 zł2 400 m² 64,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną (zabudowa zagordowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 2400 m2. (Możliwość zakupu większej działki lub mniejszej , scalenie) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł690 m² 840,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną działkę budowlaną o powierzchni 690m2. Działka jest w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona z bramą. media: prąd, woda, kanalizacja, gaz Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kalety,śląskie

607 000 zł4 856 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4856 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Jędrysek w miejscowości Kalety. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Tarnowskie Góry,śląskie

1 290 000 zł4 300 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, działka ustawna , zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Tarnowskie Góry,śląskie

294 880 zł776 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy działkę budowlaną w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy, zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jedlina

Jedlina,śląskie

150 000 zł948 m² 158,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedlina, gmina Bojszowy: inwestycja w Spokój i Przyszłość! Działka Budowlana 948 m Czeka! Marzysz o własnym miejscu, gdzie będziesz mógł cieszyć czasem spędzonym z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Ossy,śląskie

800 000 zł7 966 m² 100,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy dużą ustawną działkę budowlaną wraz z własnym lasem oraz strumykiem, razem 7966m2. W okolicy tereny zielone idealne na spacery. Działka w cichej spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Nowe Chechło,śląskie

538 400 zł1 346 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, ostatnia linia zabudowy! Powierzchnia 1346m2(możliwość zakupu większej działki ). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Katowice

Katowice,śląskie

2 200 000 zł438 m² 5 022,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: kamienica w Katowicach - Szopienice Duża działka 4118 m | Budynek zadbany | Świetna inwestycja Oferuję na sprzedaż zadbaną, zamieszkałą kamienicę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Bytom,śląskie

3 900 000 zł12 067 m² 323,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom - Tarnowskie Góry dk 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Oleńki

Częstochowa,śląskie

1 950 000 zł1 394 m² 1 398,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

* działka inwestycyjna pod Jasną Górą - gotowa do budowy bloku wielorodzinnego! * Lokalizacja: częstochowa - okolice Jasnej Góry Unikatowa, prestiżowa lokalizacja w sercu miasta - idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Góra Siewierska,śląskie

505 400 zł2 527 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy,. Powierzchnia : 2527m2. Działka objęta mpzp oznaczenie : 25mn w całości przeznaczona pod zabudowę. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brenna

Brenna,śląskie

240 000 zł602 m² 398,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w Południowej części Brennej , oddalonej 800 m od centrum! W najbliższym sąsiedztwie tereny leśne , zielone oraz luźna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Bytom,śląskie

650 000 zł2 185 m² 297,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 2185 m2, nieruchomość składa się z 2 działek w kształcie prostokąta połączonych ze sobą. Media Gaz, prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

4 000 000 zł12 808 m² 312,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny z pozwoleniem na budowę! Projekt komercjalizacji obejmuje cały teren , wraz ze zbiornikiem odpływowym ,miejscami postojowymi, halą. Miejscowy Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł1 639 m² 280,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą działkę budowlano-usługową , teren ogrodzony 1639m2. Teren oznaczony 15M-U maksymalna wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych i mieszkalno - usługowych: do wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

226 800 zł1 080 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych: -działka nr 1 o powierzchni 1208 m2 w cenie 210 zł/m2 -działka nr 2 o powierzchni 1080 m2 w cenie 210 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł1 492 m² 220,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Atrakcyjna nieruchomość w Starym Bielsku Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu lub atrakcyjnej inwestycji w zielonej części miasta? Ta nieruchomość położona w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Nędza,śląskie

85 440 zł1 424 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zobacz film i zakochaj się w urokliwej okolicy! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż malowniczą działkę w Nędzy o powierzchni 1424m zlokalizowaną przy ulicy Gliwickiej. Cisza, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

197 000 zł615 m² 320,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kalety

Kalety,śląskie

162 890 zł1 253 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kaletach - Jedrysku, przy samym lesie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Jedlina

Jedlina,śląskie

150 000 zł934 m² 160,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedlina, gmina Bojszowy: inwestycja w Spokój i Przyszłość! Działka Budowlana 934 m Czeka! Marzysz o własnym miejscu, gdzie będziesz mógł cieszyć czasem spędzonym z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 400 000 zł7 851 m² 178,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny wraz z budynkiem do adaptacji. 7851 m2. Budynek główny 10m x 32m. Teren przygotowany pod dalszą zabudowę , zrobione profesjonalne odwodnienie. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kaniów

Kaniów,śląskie

99 000 zł2 071 m² 47,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Kaniowie o powierzchni 2071 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to 69.MN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Gródków,śląskie

420 000 zł3 050 m² 137,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż - województwo śląskie, powiat będziński, gmina Psary, obręb Gródków. Lokalizacja: ulica Polna numery działek 52/3, 51/2 Opis nieruchomości: na sprzedaż działka składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

640 000 zł3 306 m² 193,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy gotowy teren inwestycyjny wraz z budynkami do adaptacji. 3306 m2. Budynek główny 9m x 18m. Miejscowy Plan zagospodarowania przestrzennego : tereny usług - oznaczone symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

239 000 zł3 344 m² 71,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 3344 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Tęczowa

Żory,śląskie

330 000 zł1 250 m² 264 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka w Żorach - rewelacyjna lokalizacja - zapraszamy. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1250 m2 w Żorach-Rowniu. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Soszowska

Wisła,śląskie

500 000 zł4 118 m² 121,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| działka budowlano-rolna na Sprzedaż w Wiśle przy ul. Soszowskiej Lokalizacja: ul. Soszowska, wisła Powierzchnia: 4118 m Widok: stok narciarski na Soszowie Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

253 200 zł633 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

IPrezentujemy działkę budowlaną o regularnym kształcie 633m2 , 2 linia zabudowy gwarantująca ciszę i spokój, nowo powstałe domy w sąsiedztwie. Przy działce nowo wybudowany dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Skrzyszów,śląskie

60 200 zł602 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Do sprzedania 4 atrakacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Nowe Chechło,śląskie

545 000 zł1 100 m² 495,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1100m2 , położona na terenie częściowo porośniętym drzewami, idealnie nadaje się na stworzenie swojej własnej oazy z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, działka częściowo zalesiona, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 2000 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij