dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 855 ogłoszeń

399 000 zł1 435 m² 278,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1435 m2 w Zbrosławicach - dzielnica Wieszowa. Działka jest w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Dojazd drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 228 m² 199,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana na sprzedaż bieruń -ściernie Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1228m , położona w cichej i spokojnej części Bierunia - dzielnicy Ściernie Działka na uboczu.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 400 m² 107,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1400 m chruszczobród, gm. Łazy ul. Wypoczynkowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1400 m , składająca się z dwóch działek referencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł900 m² 143,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pierwsze działki zostały już zarezerwowane więc śpiesz się, żeby wybrać idealną działkę dla Siebie. Prawdziwa perełka! działki budowlane - Wodzisław Śląski, ul. Połomska Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł7 879 m² 15,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 7 879 m , położona w miejscowości Zabijak przy ul. Śląskiej, w spokojnym i naturalnym otoczeniu lasów oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

12 210 000 zł49 479 m² 247 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Brak dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną halami magazynowo-produkcyjnymi oraz budynkiem biurowo-usługowym zlokalizowaną w Rzeczycach.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 811 m² 220,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko U nas atrakcyjne działki usługowe W doskonałej lokalizacji oferta bez prowizji od klienta kupującego Klikaj w wideo zamieszczone w ofercie Teren.

Szczegóły ogłoszenia

702 240 zł7 392 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka rolno-budowlana 7 392 m atrakcyjna lokalizacja z potencjałem Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7 392 m , z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł11 300 m² 53,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o łącznej powierzchni 11 300 m , położona w malowniczej miejscowości Wisła , w obrębie Tokarnia, tuż powyżej hotelu Gołębiewski. To.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 200 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości sverum ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Częstochowie, dzielnica Lisiniec, przy ul. Wręczyckiej, o powierzchni ok. 3200 m .

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł661 m² 180,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w urokliwej części Ślemienia, w otoczeniu natury i z widokiem na góry. Lokalizacja zapewnia prywatność oraz komfort codziennego życia, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

458 900 zł1 103 m² 416,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działki budowlane w Nieborowicach blisko lasu! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica na nowym osiedlu bliskość terenów zielonych Działka jednorodzinna (mn). Typ.

Szczegóły ogłoszenia

232 650 zł1 551 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa, budowlana o pow. ok.1551 m2 położona w miejscowości Czaniec, Gmina Porąbka woj. śląskie. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 073 m² 85,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do większych miejscowości? Te działki to idealna propozycja dla Ciebie zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł10 000 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży działki o powierzchni 10,000m2, położonej w uroczej miejscowości Ćwiklice k. Pszczyny, bezpośrednio obok lasu. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

513 600 zł2 140 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, bielsko-Biała, lipnik Mam przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki nr. 1930/5 o powierzchni 2140 m2 , położonej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 900 m . Działka posiada utwardzony dojazd oraz dostęp do mediów: prąd, woda i gaz. To idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł744 m² 133,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem w Świnnej, ul. Miodowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m , położona w miejscowości Świnna (powiat żywiecki), przy ulicy Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

109 500 zł1 476 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy na prezentację dobrze położonych na przedmieściach miasta w cichej i spokojnej okolicy widokowych działek budowlanych o powierzchniach: 14,27, 14,87, 14,76.

Szczegóły ogłoszenia

167 520 zł1 047 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży ostatnie 3 działki w Gminie Poraj miejscowości Kuźnica Stara przy ul. Rumiankowej o powierzchni 1047 m2 Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

6 494 zł3 247 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną, położoną w miejscowości Godów przy ulicy Dworcowej , oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 645m w Sosnowcu z mediami Na sprzedaż działka o powierzchni 645 m w Porąbce, sosnowiec. Nieruchomość posiada dostęp do mediów: woda, gaz, kanalizacja w drodze, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 094 m² 228,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1094 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Tąpkowice. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 687 m² 1 125,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Super lokalizacja w rejonie Ośrodka Narciarskiego beskid sport arena i Hotelu aries działka Z pozwoleniem na budowę I projektem W cenie Projekt obejmuje budowę trzech budynków.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 069 m² 229,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka oferta działka budowlana żory baranowice okazyjna lokalizacja 245 tys solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 1069. Ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 107 m² 48,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości stanowią zespół pięciu graniczących ze sobą działek 3771, 3774, 3776, 3777, 3791 o łącznej powierzchni 4107 m2, zapisane w księgach wieczystych gl1w/00072950/0,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż | teren inwestycyjny Z gotowym projektem kliniki medycznej ul. Makuszyńskiego, częstochowa Wyjątkowa oferta dla inwestora działka inwestycyjna sprzedawana z kompletnym projektem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 239 m² 141,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż w Koszęcinie - 1239 m , ul. Ligonia. Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu w spokojnej okolicy? Biuro Nieruchomości bmc prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

154 999 zł1 754 m² 88,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1606 m , położoną w miejscowości Wrzosowa, w gminie Poczesna zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł6 537 m² 47,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Truskolasy przy ul. Kamiennej - nr 1218/4 obręb Truskolasy (gmina Wręczyca.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł19 307 m² 284,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Projekt deweloperski klasy premium Wisła Głębce Gotowiec inwestycyjny, pum ok. 4000 m2. Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną w prestiżowej i kameralnej części Wisły. To.