dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 855 ogłoszeń

539 000 zł4 500 m² 119,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedstawiam Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży działki położonej w malowniczym zakątku miejscowości Sól w gminie Rajcza ( przysiółek Walatki ). Z miejsca tego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł2 110 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż równa i prostokątna działka budowlana w doskonale skomunikowanym miejscu Działka położona w spokojnym, ale również świetnie skomunikowanym miejscu. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

460 818 zł4 166 m² 110,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 4166 m 2 mieszczących się na terenie sołectwa Bełk wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych i działek.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł3 132 m² 233,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna w Rudzie Śląskiej - Bykowina | 3132 m | 730 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni 3132 m , zlokalizowana w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 554 000 zł42 169 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-produkcyjno-usługowa w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-produkcyjno-usługową o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: rivb, psiv, psv, lsiv,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna z projektem i pozwoleniem na budowę| Dąbrowa Górnicza ul. Tworzeń zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości Sosnowiec biurem działającym na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 206 m² 323,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pożądanej okolicy pod dom jednorodzinny Z ładnym ogródkiem Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Tarnowskich Górach w dzielnicy Repty. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł1 000 m² 465 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Tarnowskie Góry, opatowice, ul. Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 779 m² 139,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości ekodom prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Jawornica, gmina Kochanowice. Opis nieruchomości: powierzchnia: 1779 m2 Przeznaczenie: teren objęty Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł33 007 m² 34,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren u/p3 Usługowo Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. dz.nr dz.nr   .

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 900 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna 89 a, położona w Winownie gm. Koziegłowy. Ma drogę dojazdową, położona ok 600 m od zabudowań. Właściciele nieruchomości zastrzegają, iż oglądanie działki.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł1 360 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Janów miejscowości Żuraw przy ul. Lipnickiej o powierzchni 1 360 m2 oferta! 0% kup bez prowizji 0%!.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 402 m² 160,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1402 m , położona w Czańcu przy zbiegu ulic Kardynała Wojtyły i Grafitowej. Nieruchomość z dużym potencjałem idealna.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł2 598 m² 110,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka usługowa U6 | Zbytków | przy dk81 | 2598 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 2598 m , położona w Zbytkowie , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł980 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Mstów, ul. Widokowa druga linia zabudowy Oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o wymiarach ok. 35 m szerokości i 27 m głębokości, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł4 319 m² 48,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, dużą działkę o powierzchni 4319 m , położoną w miejscowości Ożarowice. Teren posiada oddzielny zjazd, co zapewnia wygodny i bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Bielsko-Biała, dzielnica Lipnik Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Bielska-Białej - dzielnicy Lipnik. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana blisko centrum Goleszowa. Bardzo łatwy dojazd, działka kwadratowa i płaska, wśród nowej zabudowy. Gaz i woda gminna na działce. 400 metrów do drogi głównej.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł780 m² 292,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Meszna dolna Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 740mkw. Działka w kształcie czworoboku. Orientacyjne wymiary 18x36x34x24m. Front 18m. Wjazd na działkę od strony północnej- co.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł4 301 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę usługową | ruda śląska halemba | 4 301 m Szymański Nieruchomości prezentuje wyjątkową okazję inwestycyjną na terenie dzielnicy Halemba w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł764 m² 183,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję na sprzedaż działkę położoną w Częstochowie w dzielnicy Lisiniec przy ul. Wejherowskiej. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 20/35 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł729 m² 260,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 729 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka o regularnym kształcie Media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł4 928 m² 202,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlano-leśna w Mikołesce - Twoje miejsce na dom lub letniskowy azyl! Lokalizacja: mikołeska, gm. Tworóg | Powierzchnia: 4928 m Szukasz przestrzeni, która łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

519 750 zł1 650 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Unikatowa działka budowlana | Orzepowice - ul. Bratków | Działka nr   m prywatnej przestrzeni z gotowym pozwoleniem na budowę Są nieruchomości, które wymagają wyobraźni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje działkę na sprzedaż położoną tuż obok dk46, przy ulicy Częstochowskiej w Blachowni. Nr działki: 67 obręb 0003 Brzózka. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł990 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Jaskrów, na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Jaskrów , przy ul. Jurajskiej , w gminie Mstów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł5 271 m² 220,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł4 547 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działka budowlana 4500m2 kużnica, zalew porajski. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną o powierzchni 4547 m2 położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 008 m² 69,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Żywiec- dwie działki sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 4008 m2 pierwsza działka budowlana o powierzchni 1784 m2 o wymiarach ok. 46m x 37m usytuowana w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

629 300 zł2 170 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Działka z pocztówkowym widokiem na góry, jednocześnie posiadająca wygodny dojazd. Teren lekko nachylony, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł3 200 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Teren o pow. 3 200 m2 Szerokość około 23 m Droga dojazdowa gminna polna Cena: 250 000 zł Pewel Wielka - pięknie położona nieruchomość z widokiem na okoliczne góry,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 453 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o łącznej powierzchni 2453 m , położona w spokojnej i zielonej części Łękawicy (powiat żywiecki). W skład oferty wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł59 568 m² 28,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59 568 m , położona w malowniczej miejscowości Ługi Radły (gmina Przystajń, powiat kłobucki) - ul. Kościelna 23. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł5 375 m² 855,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna wraz z domem 200 m2 zlokalizowana w Tychach przy ulicy Mikołowskiej 238 , położona 5 min od centrum Tychów , Mikołowa oraz 20 min od Katowic - droga krajowa.

Szczegóły ogłoszenia

170 520 zł1 421 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1421 m - Wisła Mała, ul. Orla Na sprzedaż widokowa działka o pow. 1421 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy w Wiśle Małej, przy ul. Orlej.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł2 682 m² 46,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną w miejscowości Łuszczyn, gmina Mstów. Działka: powierzchnia: 2682 m2 Wymiary 26 m od frontu, 95 m, 26 m, 107.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 120 m² 282,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bardzo ładną działkę w Cieszynie. Działka budowlana o powierzchni 21 ar. W pełni zagospodarowana, porośnięta roślinami, krzakami, drzewami, choinkami. Działka bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł989 m² 282,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 989 m , położoną w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Żor. To niepowtarzalna okazja, by zainwestować w miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 595 m² 294,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka 1595 m | Brenna | blisko centrum Są działki, które wyglądają dobrze na zdjęciach i są takie, które robią wrażenie dopiero na żywo. Ta należy do tej drugiej kategorii.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł777 m² 244,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż działki budowlanej 0,4994 ha Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,4994 ha, położona w malowniczej i spokojnej okolicy idealna pod zabudowę mieszkaniową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł10 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 1 ha w Mazańcowicach przy granicy Bielska-Białej. Możliwość wydzielenia i kupna 50 ar lub 25 ar pod budowę dużego domu. Możliwość podziału.