dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 856 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

850 000 zł3 788 m² 224,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka W terenie podstokowym Urokliwie położona działka budowlana o powierzchni 3788 m2, z pięknym widokiem na pasmo gór. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

165 870 zł873 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękne, widokowe działki budowlane w rejonie centrum Kóz. Lokalizacja: położona w malowniczej, spokojnej okolicy, blisko centrum Kóz, u podnóża gór, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł5 093 m² 61,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w Dzimierzu rolno/budowlana z powierzchnią 5093 m ,w spokojnej okolicy - idealna pod budowę domu lub inwestycję Oferuję na sprzedaż przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla klientów, którzy szukają miejsca dla siebie w spokojnej okolicy! Na sprzedaż parcela (w całości budowlana) o pow. 731 m2, zlokalizowana przy ul. Wodzisławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł4 717 m² 82,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka z częścią budowlaną i dużym terenem zielonym w spokojnej części Rybnika! Na sprzedaż płaska działka o powierzchni 4717 m , położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

69 990 zł5 650 m² 12,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna oferta dla osób mieszkających na blokach lub dla inwestora! Na sprzedaż dwie parcele o łącznej pow. 5650 m2, usytuowana w Przegędzy - malowniczej okolicy przy ul. Piaskowej.

Szczegóły ogłoszenia

119 900 zł913 m² 131,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w urokliwej części Czernicy (gmina Gaszowice), przy ul. Dębowej. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 324 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania. Parcela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Szukasz działki pod budowę niewielkiego domu, chcesz zaaranżować ogród i mieć jeszcze miejsce na basen?.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł6 255 m² 31,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł2 032 m² 107,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widów, gm. Rudziniec działka 0,2032 ha z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym i rolą | 1 km od A4 Lokalizacja: województwo: śląskie Powiat: gliwicki Gmina: rudziniec Miejscowość: widów.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 497 m² 99,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową w miejscowości Sobuczyna, w bliskiej odległości od Częstochowy. Działka o powierzchni 1496.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł14 398 m² 138,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym Żory, dojazd od ul. Łęgowej Na sprzedaż duża działka o powierzchni 14 398 m , położona w Żorach, z dojazdem od ul. Łęgowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Wodzisław Śląski, dzielnica Wilchwy Na sprzedaż działka budowlana położona w Wodzisławiu Śląskim, w spokojnej i cenionej dzielnicy Wilchwy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 086 m² 234,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Żory, rój Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1086 m , położona w Żorach (dzielnica Rój). Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

327 500 zł11 294 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Wieszczęta, gm. Jasienica z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wg projektu Dom przy Pastelowej 28 Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł612 m² 490,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy pod miastem. Do działki prowadzi asfaltowy dojazd, a teren jest częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane Wisła, ul. Cieślarów | okolice Soszowa I powierzchnia: 944 m oraz 987 m Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w Wiśle.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 255 m² 78,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje Państwu działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę w miejscowości Miedźno, powiat kłobucki, województwo Śląskie. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

(0%). Oferujemy na sprzedaż 2 działki budowlane zlokalizowane w Łanach Wielkich (gmina Sośnicowice) przy ul. Wiejskiej. Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest nieruchomość gruntowa niezabudowana.

 

 

 

 

 

 

Kształt:prostokąt

Twój kawałek zieleni w mieście, 300 m spokoju i owoców prosto z krzaka. Jeśli marzysz o miejscu, gdzie po pracy zwalniasz i łapiesz oddech, działka rod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna lub dwie wyjątkowo położone działki budowlane, każda o powierzchni 700 m , zlokalizowane w Reptach Śląskich w miejscu, gdzie nowoczesna zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

176 625 zł4 097 m² 43,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

do sprzedania pięknie zlokalizowane działki w otoczeniu lasu i pobliżu rzeki Mała Panew. Działki położone w obrębie Potępa gmina Krupski Młyn ( przysiółek Kanol ) Działki.

Szczegóły ogłoszenia

70 640 zł611 m² 115,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 611m2 ( wymiary ok. 30m/20m) z udziałem w drodze dojazdowej wewnętrznej ( boczna ul. Osińskiej). Działka z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 337 m² 109,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, usytuowaną w miejscowości Kiczyce koło Skoczowa. Działka posiada numer 171/72 , znajduje się na terenie płaskim, przylega do drogi powiatowej - ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 176 m² 187,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy widokową działkę budowlaną usytuowaną w miejscowości Kowale w odległości ok. 3,5 km. od Skoczowa. Skoczów, to pełne uroku miasteczko na Podbeskidziu w dolinie Górnej Wisły.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 750 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Kiczyce koło Skoczowa. Do działki prowadzi całoroczny dojazd gminną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł958 m² 887,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 2 budynków w lokalizacji z super potencjałem tuż przy Bulwarach nad Żylicą. Budynek nr 1 to zabytkowy, przedwojenny dom wakacyjny, częściowo podpiwniczony, powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł2 560 m² 134,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Działka budowlana 2560 m - ul. Spacerowa, radlin Cena: 344 000 zł Numer ewidencyjny: 241502_1.0002.AR_1.3412/82.

Szczegóły ogłoszenia

605 460 zł2 271 m² 266,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Kompleks działek na.

Szczegóły ogłoszenia

264 620 zł1 037 m² 255,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł7 783 m² 205,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa 7783m2 w Dąbrowie Górniczej ul.Koksownicza W skład przedmiotowej nieruchomości wchodzi działka ewidencyjna nr 2328/10 z obrębu 0012.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł12 100 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy przepiękna panorama gór i całej okolicy media w sąsiedztwie dojazd z kilku stron drogą.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 193 m² 91,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Jak miło, że oglądasz moje ogłoszenie! Działka jest w Wodzisławiu Śl. ul. Pszowska, w pobliżu znajduje się: - zespół Szkół Budowlanych w Wodzisławiu Śl. znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 003 m² 284,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Górki wielkie - widokowa działka budowlana o powierzchni 1003 m2. Atrakcyjne położenie w sąsiedztwie rzeki Brennicy z pięknymi widokami i słońcem przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

217 930 zł1 406 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych, położonych w miejscowości Kowale przy ul. Dolny Bór. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

87 400 zł4 370 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferuję Ci sprawdzoną działkę jako agent Fibry z długoletnim stażem. Analiza działki rolnej w Lyskach:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Jeśli działka pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Twój wymarzony dom tuż pod ręką. Marzysz o własnym domu w cichej i zielonej okolicy? Mam dla Ciebie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij