dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 837 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 837 ogłoszeń

650 000 zł6 790 m² 95,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 6790 mkw i 26 metrów szerokości od frontu, położona przy ulicy Złotej. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł17 426 m² 17,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz własnego kawałka lasu, w którym odpoczniesz od miejskiego zgiełku? A może interesuje Cię bezpieczna i długoterminowa lokata kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł732 m² 94,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka mieszkaniowo-usługowa W górkach śląskich ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż działkę mieszkaniowo-usługową , o powierzchni 732 m 2 , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 700 metrów kwadratowych zlokalizowaną w Czeladzi przy ulicy Widokowej. Działka płaska, niezadrzewiona, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł2 169 m² 451,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niezabudowana położona w centrum Częstochowy , przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta - przy węźle przesiadkowym przy stacji Częstochowa Stradom Przy dworcu kolejowym.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł34 623 m² 14,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Piekarach Śląskich w rejonie ul. Sadowskiego o powierzchni 34623 m w skład której wchodzi działka nr 1444/85 zapisana w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

326 520 zł1 814 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo ładną nieruchomość - nieco większą działkę w Brennej, przy ul. Głębiec. Cisza, spokój, super słoneczna wystawa, ładny widok i prawie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł1 050 m² 2 475,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ścisłe centrum. powierzchnia użytkowa ok 1800 m2! Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną zlokalizowana w ścisłym centrum miasta w odl. ok. 500m od Galerii Katowickiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

208 000 zł1 729,10 m² 120,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - urokliwa działka budowlana w Dąbrowie Górniczej, ząbkowice! Oferujemy działkę o łącznej powierzchni 1729,1 m , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł3 792 m² 50,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Jaworznie pomiędzy ulicami szelonka/f.Chopina, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł2 127 m² 200,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w sercu Beskidów w Brennej. Działka ma powierzchnię 2124m2 o dużym potencjale, dająca swobodę w planowaniu ogrodu czy strefy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 033 m² 113,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezydent Miasta Świętochłowice ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości , stanowiącej własność Gminy Świętochłowice, jednostka rejestrowa G. 125, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną - usługową (w planie zagospodarowania przestrzennego c17u -zabudowa usługowa z lokalizacją mieszkań funkcyjnych)w miejscowości Kończyce Wielkie. Dziaka.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł614 m² 79,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Żywiec. Brzuśnik. Działka budowlana W beskidach w rozsądnej cenie na sprzedaż.- Działka położona jest w zacisznej i malowniczej okolicy na wzgórzu. Spacerując w tym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł5 808 m² 80,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Cieszynie - tylko 80 zł/m! Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę budowlaną w Cieszynie, położoną tuż przy osiedlu Piastowskim. To jedna z najtańszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 49x18 metrów i powierzchni 894 mkw. Uwaga! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł3 345 m² 80,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż okazyjna działka budowlana- w mpzp oznaczenie tereny zabudowy jednorodzinnej. Lokalizacja Godów ulica Nowa. Działka płaska, niezarośnięta, media blisko. Szerokość 29 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Międzyświeć, ul. Jeżynowa - działka 1562 m pod dom jednorodzinny Propozycja dla osób szukających ciszy i zieleni w zasięgu szybkiego dojazdu do Skoczowa i trasy S52. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1782 M 2 jastrzębie-zdrój bzie górne wszystkie media Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1782 m 2 położona w Jastrzębiu-Zdroju w Bziu Górnym. *.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł723 m² 159,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

oferta na wyłączność biura Działka budowlana w Syryni, gmina Lubomia Szukasz miejsca na budowę swojego kameralnego domu w zacisznym i spokojnym miejscu? A zarazem cenisz sobie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł3 960 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowy teren. Ustroń ulica Cieszyńska do sprzedaży działka o powierzchni 3600m2 z wydanymi Warunkami zabudowy. Usytuowana na obrzeżach Ustronia działka z ładnymi widokami na góry.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grażyna niemiec Agent prowadzący Tel.:   Jeśli szukasz działki w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, to idealnie trafiłeś - mamy coś dla Ciebie. Do sprzedania atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 320 m² 284,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wisła Czarne- widokowa działka budowlana o pow.13ar. Z działki mamy przepiękny widok na pasmo górskie oraz Zameczek Prezydencki. Jednostka działki o symbolu - O 18 mn2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł6 200 m² 88,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy działkę Inwestycyjną 6200m2. Teren idealnie nadający się pod hale, magazyny, bazę transportową. Kształt działki (front 29m) pozwala na zaplanowanie zaplecza wraz z wjazdem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł39 600 m² 243,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kozłów, gm. Sośnicowice Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 38605 m2. Nieruchomość położona jest przy autostradzie A4, sąsiaduje z mop Kozłów. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 300 m² 276,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni ok 1300 m2 położoną w Hałcnowie przy ul. Janowickiej w Bielsku-Białej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 452 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Agencji Nieruchomości Ustroń Lipowiec- na sprzedaż działka o pow. 1452 m2 położona przy lesie z pięknym widokiem na Ustroń. Działka posiada wz na budowę budynku jednorodzinnego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 322 m² 105,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do miasta? Ta działka to doskonałe połączenie natury, komfortu i świetnej lokalizacji! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka na wzniesieniu. Goleszów Puńców do sprzedaży działki budowlane o łącznej powierzchni 50arów. Usytuowane na wzniesieniu, nachylone w stronę południową, nieogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł146 852 m² 81,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną. Kompleks działek położonych w malowniczej miejscowości Istebna, stanowiący idealną podstawę do budowy nowoczesnego ośrodka.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł17 595 m² 125,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 1,76 ha kompleks medyczno-rekreacyjny / resort / aparthotel Wyjątkowy teren inwestycyjny w otulinie lasu ul. Gliwicka, bielsko-Biała Teren idealny pod realizację projektu typu.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł2 758 m² 498,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową stanowiącą działki budowlane, o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym, o łącznej powierzchni 2758 m , w tym z wytyczoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

5 192 400 zł4 327 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, wyjątkowa, duża działka O pow. OK. 43 ary, położona W atrakcyjnej lokalizacji pod górami W zielonej dzielnicy miasta bielska-białej - kamienicy. Oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, zlokalizowanej przy ulicy Jana Skrzetuskiego w Częstochowie. Zawarte w ogłoszeniu wizualizacje stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł281 m² 569,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 281mkw z możliwością powiększenia o dodatkowe 383 mkw. Działka ogrodzona. Położona pomiędzy zabudową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł2 016 m² 227,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Widokowa działka budowlana w Lipowej ul. Piwniczna | 2016 m | pełne media | możliwość podziału Na sprzedaż piękna, płaska działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł14 921 m² 234,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zabrze-Zaborze Grunt o charakterze produkcyjno-usługowym z budynkami magazynowymi, o powierzchni ok 14921m2. Teren jest ogrodzony posiada niezależną bramę wjazdową. Na ofertowym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł7 150 m² 18,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż teren o powierzchni ok. 7 150 m - Blachownia, obręb Trzepizury Na sprzedaż atrakcyjny teren o łącznej powierzchni ok. 7 150 m , położony w miejscowości Blachownia.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł702 m² 220,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zakupu nieruchomości w Soblówce, u podnóża góry Smereków Wielki, z którego można podziwiać tatry. Ta nieruchomość jest idealna dla tych, którzy pragną odetchnąć od.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 462 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 2462 m w spokojnej dzielnicy Zebrzydowice na obrzeżach Rybnika. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 42,5m na 57m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Żywiec.Pewel Ślemieńska. Działka budowlana pod lasem na sprzedaż. - jeżeli szukasz atrakcyjnej działki budowlanej w pobliżu lasu, w malowniczej górskiej miejscowości to ta oferta jest dla.