dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 842 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 842 ogłoszenia

249 000 zł930 m² 267,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka W żorach Działka na sprzedaż - Żory (rowień) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 930 m , położona w zielonej części Żor - w dzielnicy Rowień.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 400 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cena działki do negocjacji! przy tej ofercie 0% prowizji dla Klienta Kupującego! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2400 m2 położona w Kozach. Cicha, spokojna okolica, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł826 m² 193,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Słoneczna działka w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, ładne widoki, płaska, dobry dojazd, wszystkie media w drodze. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść niniejszego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł4 032 m² 967,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Częstochowie o powierzchni 4 032m. Teren położony w Częstochowie, w dzielnicy Wrzosowiak, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł21 309 m² 10,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 21309 m2 , szerokości 19,50 m położoną w Kusiętach na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Działka zgodnie z planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Jaworzno, ciężkowice, ul. Bobrowa Górka Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1922 m , położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Ciężkowice.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Lubliniec, ul. Rolna Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m i wymiarach 20 m x 50 m, położona w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 359 m² 94,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych o powierzchni od 1100 m do 1359 m , położonych w malowniczej miejscowości Ostrów (gmina Żarki).

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł881 m² 146,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w drodze przetargu prawa użytkowania wieczystego działek gruntu nr 214/26, 78/25 oraz 52/26 o łącznej powierzchni 881 m2, położonych w Bytomiu przy ul. Marii.

Szczegóły ogłoszenia

43 375 000 zł476 842 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 34 działki gruntu o łącznej powierzchni 476842 m , zapisane w księgach wieczystych gl1j/00065793/9, gl1j/00047685/6, gl1w/00072948/3, gl1w/00072949/0,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 626 m² 122,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1626 m2 (w skład której wchodzą nieruchomości o numerach 183 i 184), położonej w malowniczej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł810 m² 179,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mszana, ul. Ładna Na sprzedaż działka budowlana o pow. 810 m 2 położona w pięknym miejscu! Wymiary: ok. 31 m (front) x 26 m Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 866 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Miejscowości Wrzosy, w gminie Przystajń, w powiecie Kłobuckim o powierzchni 1866m2. Działka : o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł6 700 m² 220,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Unikalna działka budowlana o powierzchni 1109 m , położona w malowniczej dzielnicy Dębieńsko, gmina Czerwiona-Leszczyny obok Rybnika i Gliwic. Ta idealnie kwadratowa działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlano-zielono-leśną o powierzchni całkowitej 10182 m2 z czego część budowlana to około 2186 m2, część zielona to około 3944 m2 a część.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 779 m² 42,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług kontur Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy działkę rekreacyjną numer 12/1 (obręb 65) o powierzchni 1779 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 112 m² 89,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną 1112m2 Żarki Czarka. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w lesie z utwardzonym dojazdem pośród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zabudowana nieruchomość rolna o powierzchni gruntu 3675 m usytuowana w woj. śląskim, w powiecie myszkowskim, w gminie Żarki, w Wysokiej Lelowskiej (ostrów), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł900 m² 880 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę "f" w Częstochowie w dzielnicy Parkitka przy ul. Małopolskiej, o powierzchni ok 900 m . Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 3 800 m Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3 800 m , położoną w doskonałej lokalizacji. Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 348 m² 218,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

0% prowizji! klient kupujący nie ponosi kosztów biura nieruchomości! Przedstawiam na sprzedaż piękną działkę budowlaną położoną w Rybniku (kłokocin). Parcela o regularnym kształcie ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł6 731 m² 8,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Łutowcu o powierzchni 6730 m2. Wgn Myszków, ul.Sikorskiego 53 G Proponujemy Państwu działkę w Łutowcu o powierzchni 6730 m2 , szerokość 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 012 960 zł1 946 m² 520,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem puh (produkcja, usługi, handel). Lokalizacja: położona bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł750 m² 174,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjną działkę budowlaną Rudziczka o powierzchni 750 m . Cisza, las i wszystkie media miejsce na Twój wymarzony dom. 3 minuty do Biedronki w Suszcu. Położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

89 900 zł757 m² 118,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż ostatnią działkę budowlaną położoną w miejscowości Starcza, gm. Starcza, pow. częstochowski przy ulicy Rzecznej parametry działki: kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Raj na ziemi- twoja własna oaza spokoju na rodos! ( Nie, nie chodzi o Grecję -chodzi o Rodzinne ogródki działkowe! Do sprzedania wyjątkowa działka rod ul.BRZOZOWA o powierzchni 339m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Działka znajduje się w malowniczej wsi Przybynów w powiecie myszkowskim w gminie Żarki, znajdującej się na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

96 330 zł1 014 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki o powierzchni 1014 m każda, położone w miejscowości Świniowice, gmina Tworóg, w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł1 500 m² 129,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sączów - działka blisko A1 wymarzone miejsce na twój dom lub firmę! sączów ul. Siewierska przy trasie nr 78 Powierzchnia działki: ok. 1500 m2 szybki I dogodny dojazd do A1 15 min - lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł800 m² 393,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Ustroń Hermanice - wszystkie media! Możliwość zakupu dwóch sąsiadujących działek. Potencjalny inwestor miałby do dyspozycji 1600m2 płaskiego terenu w kształcie kwadratu. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

214 200 zł1 258 m² 170,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane na Osiedlu pod Dębami w Brynku ( gmina Tworóg, powiat tarnogórski). Działki o następujących powierzchniach: działka nr 1 - 1258 m2 , szerokość 30 m,.

Szczegóły ogłoszenia

182 400 zł1 658 m² 110,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Takie oferty nie często się zdarzają! Oferujemy do sprzedaży działki w wyjątkowej lokalizacji, wśród luźnej zabudowy jednorodzinnej. Położenie: - nowa Wieś, ul. Stawowa - to tylko 12 km od.

Szczegóły ogłoszenia

469 500 zł1 878 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W międzyrzeczu - cisza, las I doskonała lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1878 m położona w miejscowości Międzyrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

424 440 zł2 620 m² 162 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W cichej spokojnej okolicy - brynek, z każdej strony ściana lasu! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2620 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta cenowa! tylko 195.000zł Działka budowlana w Bielsku-Białej (Komorowicach Krakowskich) IDEALNA NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ JEDNORODZINNĄ OPIS: Nasłoneczniona parcela.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 974 m² 16,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2974 m położona w Koniecpolu przy ul. Niwa. Nieruchomość ma kształt wydłużonego trójkąta o wymiarach około 21 m szerokości od drogi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15 100 000 zł151 259 m² 99,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 792/83.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 577 m² 379,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1577 m zlokalizowaną w miejscowości Wierzchowisko zaledwie 15 minut od centrum Częstochowy. Powierzchnia : 1577.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 966 m² 65,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Marklowicach, obręb Marklowice Górne, powiat wodzisławski, województwo Śląskie o powierzchni 1966m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł841 m² 450,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w Wilkowicach przy ul. Szkolnej panorama Beskidów i Babiej Góry Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w jednej z najładniejszych części Wilkowic przy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij