dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 839 ogłoszeń

850 000 zł4 462 m² 190,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Grunt pod biznes i zaplecze mieszkaniowe *** To przestrzeń do realizacji ambitnych planów biznesowych. Teren objęty jest mpzp z oznaczeniem ag1, co umożliwia zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł6 087 m² 246,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania teren produkcyjno-inwestycyjny o powierzchni 6087 m2. zlokalizowany w Tyskiej strefie w niewielkiej odległości od wysypiska. Idealnie nadaje się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 400 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Poczesnej, w bliskiej odległości od Auchana przy ul. Rolnej, o powierzchni 10400 m2. Oferta! 0% kup bez.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł2 580 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O pow.OK 25,80 a GÓRKI WIELKIE GMINA BRENNA. Bardzo ładna działka budowlana o pow.ok 25,80 a , położona w miejscowości Górki Wielkie gmina Brenna. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlano - usługową o powierzchni 800 m2. znajdujący się w Krasicach hm.Mstów przy ul.Strażackiej. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 550 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż! Działka o powierzchni 4 550 m2 w kształcie trapezu w malowniczej miejscowości Bestwina ul. Bialska. Idealne miejsce dla osób spragnionych zieleni, przyjemnego klimatu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna pod zabudowę Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3200 m , położoną w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Idealna lokalizacja pod inwestycję!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy działkę na sprzedaż w miejscowości Jastrzębie - Zdrój / Sołectwo Szeroka. Parcela o pow. 1313m2, niezagospodarowana, nieogrodzona o nieregularnym kształcie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł750 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki Działka zlokalizowana jest w Tychach przy ul. Objazdowej nr 30a. Teren na którym zlokalizowana jest chłodnia leży zgodnie z ustaleniami mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tworóg Mały, ul. Nowowiejska Do sprzedaży działka budowlana położona w cichej i zielonej lokalizacji z widokiem na pola i las - dz. nr 345/169 Dostępne media - woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 913 m z fundamentami i pozwoleniem - Ornontowice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w spokojnej i cenionej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

274 300 zł1 103 m² 248,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, mieszczącą się w Myszkowie przy ul. Strażackiej o powierzchni 1103 m2. Ważne informacje o nieruchomości: działki: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 679 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Komorowicach Krakowskich rogu głównej ulicy Bestwińskiej i Za Kuźnią. Działka nr 693/10 o powierzchni 1679 m2 , płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł2 843 m² 351,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny-parking samochodowy Na sprzedaż w pełni funkcjonujący parking na 150 samochodów zlokalizowany 5km od portu lotniczego Pyrzowice. 1. Podstawowe informacje Powierzchnia działki: 2.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł33 863 m² 3,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Stabilna inwestycja w grunt *** Całość stanowi jeden, jednolity obszar, o dość pokaźnej powierzchni. Daje dobre warunki do prowadzenia gospodarki leśnej lub powiększenia istniejącego.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 710 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2710 m2 położona w Kaczycach przy ulicy Otrębowskiej. Dojazd do nieruchomości poprzez drogą gminną asfaltową, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 331 m² 171,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż większy teren obejmujący trzy działki budowlane w Ślemieniu. To propozycja dla osób poszukujących większej przestrzeni lub inwestorów planujących realizację kilku budynków.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: widokowa działka rolna w Wiśle Osiedle Bobrów Wyjątkowa oferta dla osób szukających ciszy, natury i prawdziwego górskiego klimatu. Jeśli marzysz o własnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

807 600 zł1 346 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka położona przy jednej z głównych ulic w południowej dzielnicy Katowice -kostuchna. Kształt zbliżony do regularnego prostokąta o wymiarach ok. 55x 24,5 metra.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 396 m² 178,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! ** media : prąd i woda w drodze ** droga asfaltowa ** dobry wylot na dk81 ** w pełni budowlana Działka o pow. 1396 m2 znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 452 m² 48,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2452m2 w miejscowości Bełsznica. Dojazd drogą gminną i częściowo służebność. Media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na las Walaszczyki, gmina Konopiska Wyobraź sobie poranną kawę z widokiem na własny, prywatny las i szumiący strumyk, zaledwie kilka minut od autostrady A1. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł1 071 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Świerklanach Górnych w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 887 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski, obręb Bogunice. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł28 630 m² 31,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość inwestycyjna - 2,86 ha | funkcja przemysłowo-usługowa | gmina Janów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w gminie Janów, woj. śląskie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł8 645 m² 36,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre nieruchomości od razu pokazują swój potencjał. Ta działka daje go praktycznie nieograniczenie. Na sprzedaż duża działka o powierzchni aż 8645 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

114 900 zł750 m² 153,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna nowość! Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnie położonych działek budowlanych o powierzchniach około 750 i 830 m2. Działki te kwadratowych kształtach.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł787 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej wśród malowniczych krajobrazów Świerklan Górnych, przy ul. Szerockiej. Działka ma powierzchnię 787 m i.

Szczegóły ogłoszenia

240 240 zł3 003 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Inwestycyjna! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu. Działka w kształcie prostokąta. Działka w planie zagospodarowania 20mn - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł1 100 m² 65,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ema Nieruchomości prezentuje atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Rzerzęczyce, gmina Kłomnice, przy ulicy Pogodnej. Powierzchnia: ok. 1100 m Wymiary: ok. 28.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W pobliżu lasu- tarnowskie góry/ repty Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1960 m2 zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej części Tarnowskich Gór- repty Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 508 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Wyczerpy-Aniołów powierzchni 10508 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren utwardzony na wynajem 1000 m (z możliwością powiększenia) Gorzyczki, 4,5 km od A1 Do wynajęcia utwardzony, w pełni asfaltowy teren przemysłowy o powierzchni ok. 1000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

182 600 zł1 178 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż kształtna, widokowa działka, położona w spokojnym miejscu w pobliżu granicy z Bielsko-Białą. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, media.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł660 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz miejsca, w którym wybudujesz dom w spokojnym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie chcesz mieć świetne połączenie z aglomeracją śląską - ta oferta zasługuje na.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł1 439 m² 56,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia działki: 1439 m2 Numer działki: 1190/1 Współrzędne: 49.654018, 19.107603 (np. współrzędne skopiować i wkleić w mapy google).

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 003 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W chybiu - frelichów Ulica targowa dogodne wymiary malownicza okolica Powierzchnia: 2003 m2 Odległości od miejscowości: skoczów - ok. 16 km jastrzębie zdrój - ok. 20 km żory -.

Szczegóły ogłoszenia

2 170 000 zł10 154 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki gruntu położone są w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej o łącznej powierzchni 10154 m , w skład których wchodzą działki 136, 138, 139, 387, 430 zapisane w księgach.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł415 m² 1 301,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z trzech działek o nr 636/40, 636/41, 645/24. Nieruchomość w kształcie prostokąta zabudowana budynkiem przemysłowym byłej wymiennikowni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł2 937 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Zagórze. Numer działki to 440. 2937 m 2 co daje szerokie możliwości wykorzystania. Główne atuty działki: malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł11 634 m² 206,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Opoka Nieruchomości. Nie szukaj dalej. Operat sporządzony przez rzeczoznawcę wycenia tą nieruchomość w 2023r. Na 3 100 000 zł. Działka usługowa, uzbrojona, o powierzchni.