dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 836 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 836 ogłoszeń

108 000 zł1 809 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki przemysłowej ta oferta powinna Cię zainteresować! Do sprzedania działka o powierzchni 1809m2 i wymiarach ok.20m x 90m OFERTA WYŁĄCZNIE W TG-BROKERS!.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 410 m² 7,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Młyńskiej o nr działki 4051/211, zapisanej w księdze wieczystej nr gl1y/00123236/3. Działka w kształcie nieregularnego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 622 m² 227,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

ylko u Nas! Na sprzedaż działka o powierzchni 1610 m w Czeladzi, ul. Katowicka. Opis działki: działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Symbol mn - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł480 m² 185,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. około 480m2 położoną na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych Sarenka w Częstochowie przy ul. Kusocińskiego Na działce znajduje się drewniany nowy.

Szczegóły ogłoszenia

47 840 zł598 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu o numerze 2370/159 o pow. 0,0598 ha, zapisana w księdze wieczystej ka1t/00074760/4. Nieruchomość jest zlokalizowana w Lędzinach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

53 286 zł26 643 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia plac za i wyładunkowy usytuowany w Toszku przy ul. Poddworcowej na działce o nr.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł1 200 m² 3,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa na wynajem - Tarnowskie Góry, strzybnica Do wynajęcia działka usługowa o powierzchni ok. 1200 m2 , położona bezpośrednio przy ul. Zagórskiej w Tarnowskich Górach.

Szczegóły ogłoszenia

544 425 zł5 185 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży teren usługowy o pow. 51,85 a usytuowany na terenach produkcyjno-usługowych, blisko ciągów komunikacyjnych i dróg szybkiego ruchu. Opis dodatkowy: teren.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 400 m² 153,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta. Nieruchomość do wykarczowania,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł770 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu pięknie położonej działki budowlanej o powierzchni 770 m2 w Pietrzykowicach przy ul. Szkolnej. Cena: 150 000 tys. zł proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł731 m² 615,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Działkę budowlaną o powierzchni 731m2 Dokumenty przygotowane do pozwolenia na budowę : Opinia techniczna stwierdzająca wpływ inwestycji na budynki sąsiednie. Pozwolenie Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

190 890 zł1 414 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Wyłączność! spokojna okolica, bardzo dobra cena! Do sprzedania nieruchomość gruntowa, budowlana o powierzchni ok. 1414 m2 położona w miejscowości Porąbka, powiat bielski, woj. śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 948 m² 101,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: łazy gmina Jasienica. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2948 m2 położona w miejscowości Łazy gmina Jasienica. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł15 276 m² 114,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w Raciborzu w rejonie ul. Brzeskiej, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z budynkiem pod najem Nieruchomość budowlano rolna o powierzchni 2995 mkw w tym około 1625 mkw terenu budowlanego. Działka w kształcie nieregularnym, zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł5 467 m² 96,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną znajdująca się przy ulicy Turkusowej w Częstochowie. Numer działki: 468 obręb 0434 Gnaszyn Górny. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

163 900 zł745 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękne, widokowe działki budowlane w rejonie centrum Kóz. Lokalizacja: położona w malowniczej, spokojnej okolicy, blisko centrum Kóz, u podnóża gór, z przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 204 m² 378,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1204 M przestrzeni na twój dom W wilkowicach ogrodzona działka Z mediami W otoczeniu nowych domów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m , stanowiąca.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł805 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Aleksandria II przy ul. Pięknej zlokalizowana wśród nowej zabudowie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki 805m2 w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł1 978 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1978 m2 w Tarnowskich Górach przy ul. Bałtyckiej. Nieruchomość o wymiarach od frontu: 88 x 24 m2 Zgodnie z mpzp działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

113 100 zł1 300 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Brak jakichkolwek dodatkowych kosztów oraz prowizji (0%). Oferujemy na sprzedaż działki budowlane położone w Zawadzie (gmina Mstów) o powierzchniach od 1008m2 aż do 3316m2. Dokładne.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjne działki budowlane Srocza Góra - Pniów - Pyskowice Działki o obszarze od 520m2 (istnieje możliwość połączenia kilku działek) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł275 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam prawo do działki rod Wypalanki Działka - powierzchnia około 275 m2. Domek drewniany - powierzchnia około 30 m2. - parter domku: pokój i łazienka - piętro - pokój z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chełmie Śląskim idealna pod dom jednorodzinny lub inwestycję! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni 2543 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

298 200 zł1 491 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| "alternatywa" Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlano - usługową o powierzchni 1491m 2 położoną w Mizerowie ( powiat pszczyński, suszec). Według istniejącego planu.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 005 m² 104,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży kilka działek budowlanych o powierzchniach ok 1000m.kw.(szerokośc działek od ok.27m do ok.35m w cenie 100zł m.kw., położonych w miejscowości Latosówka obręb Cegielnia (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Wierzchowisko, przy ul. Pogodnej. Nr działki: 178/29, obręb: wierzchowisko Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł560 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż prawa użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 896/71 o powierzchni 560 m2, położonej w Bytomiu w rejonie ul. Konstytucji, zapisanej w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 800 m² 106,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 2800 m2 położona przy ul. Powstańców Śląskich w Godowie. Działka płaska w planie zagospodarowania przestrzennego objęta symbolem e6mn2 została.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł800 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę domu w najbliższych latach? Na ul. Geodezyjnej w Orzeszu powstaje nowe osiedle domów jednorodzinnych. Droga jest już oficjalnie wytyczona, teren płaski, a prace nad.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł917 m² 249,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 2775/9 o powierzchni 917 m2 położona w Bielsku-Białej, ul. Krakowska, nie bezpośrednio przy głównej drodze. Działka z lekkim nachyleniem w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 050 m² 280,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka usytuowana w Wiśle. Kształt działki: trójkąt. Ukształtowanie terenu: teren płaski, lekko nachylony. Dostęp do asfaltowej drogi publicznej wiedzie przez drogę dojazdową (płyty.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł893 m² 464,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana 893 m w zielonej okolicy Marianki - kilka minut od Pogorii IV Oferujemy na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 893 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 20x35,3 metra, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 760 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę Usługową w Żarkach , o powierzchni 1706 m2. Działka : o pow. 1706 m2 wymiary : około 14m x 150m. Media :.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł850 m² 158,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 850 m2 w Świerklanach w atrakcyjnej lokalizacji. Działka znajduje się w okolicy z luźną zabudową domów jednorodzinnych 3 km od zjazdu.

Szczegóły ogłoszenia

111 886 zł916 m² 122,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To propozycja dla osób, które szukają działki pod budowę domu w spokojnym otoczeniu. Oferta sprawdzi się również jako inwestycja z potencjałem na przyszłość. Na sprzedaż dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł1 752 m² 228,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa i urokliwa działka budowlana w spokojnym miejscu Brennej. Działka położona w spokojnym i cichym miejscu w otoczeniu pięknej natury. W okolicy luźna.

Szczegóły ogłoszenia

364 900 zł2 640 m² 138,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa w urokliwym i doskonale skomunikowanym Czarkowie powiat pszczyński. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! - Brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 087 m² 574,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze biegnącej przez miejscowość. Teren jest nieregularny, pofałdowany i nachylony. Przed inwestycją należy rozebrać stare zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 212 m² 494,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez