dowolna

Działki śląskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

5 839 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 839 ogłoszeń

1 123 000 zł6 036 m² 186,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, z pełnym podpiwniczeniem, z dużym garażem, przy lesie! Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 6036 m2.

Szczegóły ogłoszenia

223 000 zł1 173 m² 190,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedstawiam do sprzedaży działkę w miejscowości Kaniów, gmina Bestwina, o powierzchni 1173 mkw+ udział w drodze wewnętrznej. Nieruchomość położona w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 707 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu płaską działkę budowlaną o powierzchni 1707m 2 w kształcie prostokąta w Mnichu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Wymiary działki 35x43x37x52 Media:woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bytomiu Górnikach! działki posiadają decyzję podziałową. Na działce numer jeden znajduje się budynek mieszkalny wielorodziny (ok. 250 m) wraz z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wspaniała okazja do zakupu dużej działki w lokalizacji niezwykle cenionej - Bobrowniki, w dzielnicy Siemonia. Działka o powierzchni 8263 m (nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł14 658 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1,46 ha pod inwestycję! Sosnowiec-Klimontów. Dojazd z drogi asfaltowej. Do sprzedaży teren o łącznej pow. 1,46 ha (trzy działki), zlokalizowany w dzielnicy Klimontów, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki o łącznej pow. 0,5628 ha - w połowie budowlane, w połowie tereny ogrodów. Nieruchomości zlokalizowane w Rybniku - Niedobczycach przy ul. Chodkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 588 m² 77,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Mstów miejscowości Krasice przy ul. Cmentarnej o powierzchni 2588 m2 działka : o pow. ok 2588 m2 wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 064 m² 70,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 1064 m - Chybie, dzielnica Mnich Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m , położona w spokojnej okolicy w miejscowości Chybie -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł885 m² 179,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta działek budowlanych żory rój okazyjna cena 159 tys tylko U nas solid nieruchomości oferuje okazje. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 885 m2. Media blisko działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową mieszczącą się w Częstochowie przy ulicy Konwaliowej. Prezentowana działka ma powierzchnię 959 m2.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł950 m² 161,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Osoba prowadząca ofertę: adam telefon kontaktowy:   , e-mail:   Oferta na wyłączność! Toporowice, gmina Mierzęcice, w odległości 30km od Katowic - do sprzedania 8.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł18 428 m² 48,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Radzionkowie o powierzchni 1,8428 ha. Przeznaczenie zgodnie z mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe: a) obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł1 655 m² 179,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej dzielnicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 1655 m kw w Jaworznie, dzielnica Dąbrowa Narodowa. Wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł16 055 m² 85,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania oczyszczony teren u/p3 Usługowo-Produkcyjny w przemysłowej okolicy Częstochowy, 6 minut od Autostrady A1 Lokalizacja: częstochowa ul. Żyzna 15L działka nr. 709/7 Powierzchnia: 16.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 587 m² 173,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka wraz z projektem, oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego, na działce o pow. 2587m2, zlokalizowanej w Katowicach- zarzeczu, przy ulicy Szarotek.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł3 073 m² 128,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agent prowadzący:maciej czader po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Do sprzedania teren inwestycyjny przy dk 81 Wisła Katowice Działka budowlana, usługowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 000 zł5 830,92 m² 191,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dostępem do popularnych miejsc turystycznych? Te działki to idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 669 m² 25,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 2 działki rolne - Krzyżówki, gm. Jeleśnia Do sprzedania 2 działki rolne położone w malowniczej miejscowości Krzyżówki, w gminie Jeleśnia (powiat żywiecki), o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 606 m2 w Zbrosławicach przy ul. 3-go Maja. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 045 m² 153,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę letniskową 1045m2 Żarki Czarka. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy piękną działkę budowlaną zlokalizowaną bezpośrednio przy lesie pośród luźnej zabudowy letniskowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł8 532 m² 251,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przy alei Wojska Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul.Bugajską. Lokalizacja w sąsiedztwie skrzyżowania obecnej dk 91 z dk 46 sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł728 m² 274,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Woj. śląskie - Będzin - Łagisza - działka na sprzedaż ** Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z udziałem w drodze, z gotowym projektem domu jednorodzinnego oraz uzyskaną zgodą.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł11 000 m² 863,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Wiśle przy ul. 11 Listopada. Nr działki: 3446/36, 3470/25, obręb: wisła Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł18 266 m² 106,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o pow. 18 266 m2 (1,83 ha) o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym usytuowana w gminie Gorzyce obręb Bluszczów przy ulicy Raciborskiej. Teren oznaczony w planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Chełmie Śląskim przy ul. Podłuże, zaledwie kilka kroków od jeziora - w otoczeniu zieleni, ciszy i przestrzeni, której dziś coraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 730 m2 w Zbrosławicach przy ul. Wrzosowej. Regularny kształt działki pozwala na postawienie wymarzonego domu. Dojazd droga gminną asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ruda śląska - ul. Katowicka. Ruchliwa ulica przy dużym osiedlu. Na sprzedaż działka numer 1016/115 o powierzchni 20 m2 (z przyczyn technicznych zaznaczone 25 m2) przy drodze o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł12 612 m² 26,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| leśna działka z polaną i widokiem na góry - 1,26 ha, przyborów Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,2612 ha, położona w malowniczej miejscowości Przyborów,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 222 m² 184,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, płaska, ustawna działka budowlana w Rybniku-Kamieniu, przy bocznej drodze, w bardzo spokojnej okolicy. Powierzchnia działki to 1222 m2, orientacyjne wymiary to 25m x 49m. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł879 m² 267,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z cudownym, panoramicznym widokiem! To nie jest slogan, tu naprawdę jest pięknie! Lekko pochyła działka, o powierzchni 879m2, zlokalizowana jest w Ustroniu Lipowiec. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje do najmu teren o powierzchni 1 200,00m2, zlokalizowany w Gliwicach przy ul. Strzelców Bytomskich, stanowiący cześć.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł6 686 m² 73,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Wyjatkowa działka na zboczu stoku W stronę skrzycznego szczyrk - okazja! jedyna z nielicznych jeszcze dostępnych działka o pow. 6686m2 opis: wyjątkowa działka na sprzedaż dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

3 748 800 zł12 496 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki inwestycyjne numer 871/46, 871/45, 871/42, 871/43,871/44 o powierzchni łącznie 12496 m2 w miejscowości Bielsko-Biała przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 492 m² 194,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Agata kubik Agent prowadzący   Na sprzedaż działki w Jaworzu o łącznej powierzchni 1492 m2, województwo śląskie, powiat bielski przy ulicy Zacisznej naprzeciw numeru 37. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Lubsza, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: nieregularny kształt zbliżony do rombu, wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 805 m² 221,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka, która łączy w sobie to, co w Lipowej najcenniejsze - przestrzeń, widok i świetną lokalizację. To miejsce, gdzie każdego dnia możesz podziwiać panoramę gór,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

O ferta na wyłączność. Na Łazach Błędowskich , oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w kształcie prostokąta, o wymiarach: 38 x 23 metrów i powierzchni 8 7 4 mkw. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 033 m² 232,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**działka w Kleszczowie** Prezentuję do sprzedaży przepiękną działkę budowlaną o pow. 1033 m2 zlokalizowaną w Żorach w dzielnicy Kleszczów. Parcela płaska, kształt.

Szczegóły ogłoszenia

801 000 zł4 975 m² 161,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych, które mieszczą się w Gardawicach, spokojnej dzielnicy Orzesza, wśród luźnej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł5 388 m² 406,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5388 m2, z budynkiem biurowo-magazynowym, położona w Mikołowie - dzielnica Mokre, przy ul. Fitelberga, sprzedam, 2 190 000 zł. Oferta bez.