dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż śląskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

617 ogłoszeń

849 000 zł178,75 m² 4 749,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży bezczynszowy lokal użytkowy o powierzchni 178,75m2 , zlokalizowany w budynku wolnostojącym przy ruchliwej ulicy w dzielnicy Północ. Lokal składa się z 3 sal.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł215,54 m² 2 737,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż - wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa w centrum Bytomia, ul. Jagiellońska Na I piętrze kamienicy znajduje się przestronna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł309 m² 4 207,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Komfortowy dom po przebudowie | duża działka 843m2| garaż 2-stanowiskowy | Tarnowskie Góry, strzybnica Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł2 300 m² 3 477,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 2300m2, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk-81, co zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł500 m² 4 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Niezależny lokal usługowo/handlowo/biurowy w ścisłym centrum. Ciekawe wnętrze w budynku z cegły po kapitalnym remoncie, ciekawie zaaranżowane i zaprojektowane. Budynek stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł101,69 m² 5 015,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 101,69m2 w pobliżu Centrum Sosnowca przy ul. Jagiellońskiej, w środku dużego osiedla bloków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł419 m² 1 906,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem położona w Dąbrowie Górniczej dzielnicy Strzemieszyce Małe przy ul. Głównej. Nieruchomość składa się z piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 755 zł925,93 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 926 m , mieszczący się na parterze w dwupiętrowym, wyremontowanym budynku. Obiekt znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł96,91 m² 2 053,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dla biura nieruchomości. Świetna lokalizacja 2 minuty dtś, katowice, gliwice 15 min! Oferuję do sprzedaży lokal niemieszkalny zlokalizowane w Rudzie Śląskiej, ruda 1 przy ulicy głównej arterii.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 000 zł5 800 m² 1 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość komercyjną w samym sercu Częstochowy, przy ul. Wilsona 20/22. To kompleks zabudowy o charakterze magazynowo-handlowo-biurowym, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjna lokalizacja W pobliżu starego rynku. Lokal o powierzchni 70,50 m2 położony na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy. Funkcja: przedpokój, trzy pokoje, kuchnia , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 079 m² 2 687,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł500 m² 8 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:-

Kamienica inwestycyjna w centrum | stabilny dochód | wysoka rentowność Na sprzedaż kamienica z 2007 roku zlokalizowana w ścisłym centrum miasta przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł32,70 m² 5 504,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal w zabytkowej kamienicy, położony w samym sercu miasta. Idealne miejsce do własnej aranżacji! Lokalizacja: centrum miasta Powierzchnia: 32,7mkw Układ: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł1 918 m² 3 127,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaz gotowiec inwestycyjny! Budynek Biurowo - Magazynowy na Sprzedaż, w sąsiedztwie, którego powstaje jedna z największych inwestycji w Województwie ( prace już się rozpoczęły.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł1 742 m² 304,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż: pawilon biurowy z dużą działką - doskonała lokalizacja Rybnik, chwałowice ul. Przewozowa, tylko 12 minut od autostrady A1 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest murowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

~~na sprzedaż oferujemy przestronny pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany w świetnie skomunikowanej części Katowic (300m od zjazdu A4). ~Budynek o powierzchni ok. 680 m2 posadowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

54 500 zł25,55 m² 2 133,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w miejscowości Chałupki przy ul. Fabrycznej- lokal.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł58 m² 2 568,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w Częstochowie przy ul. Bardowskiego. Bardzo dobra komunikacja z centrum oraz drogą krajową Katowice-Warszawa. Położenie na parterze z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 102 968 zł223,72 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy | 224 m | Parter | Witryny | Główna ulica | Chorzów Przestronny lokal usługowy o powierzchni 224 m w inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie, położony bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77 m² 6 233,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Bielsko-Biała, plac Żwirki i Wigury Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 77 m , położony w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa okazja! Lokal użytkowy 90 m w centrum Żywca - 370 000 zł Szukasz lokalu idealnego pod bank, biuro, gabinet lub działalność usługową? Ta oferta jest dla Ciebie! Dlaczego warto: 90.

Szczegóły ogłoszenia

444 444 zł112,60 m² 3 947,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Startujemy z działaniem dobrego i sprawnego połączenia stron, nie tyko transakcji. Tej transakcji. Cena wywołująca do rozmowy i obejrzenia nieruchomości jest zaproszeniem na poziomie 444.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Leszczyn, na parterze w doskonałej lokalizacji, z witryną sklepową. Stan lokalu nadaje się do kosmetycznego odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 800 m2 (powierzchnia całkowita 960 m2) znajdujący się w miejscowości Brzeziny - Kolonia przy ul. Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Strzelców Bytomskich 1 w Chorzowie, z bezpośrednim wejściem z ulicy i dużą witryną. Lokal Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł129,90 m² 1 308,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż budynek usługowo-handlowy zlokalizowany w miejscowości Rudniki, gmina Rędziny, przy ul. Warszawskiej 50. Nr ewid. działki: 522/2, obręb Rudniki.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł375 m² 3 837,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:własny parking

Dom jednorodzinny z ogrodem - biuro/gabinety/edukacja Mikołów, ul. Głogowa | 299,43 m powierzchni użytkowej | działka 509 m | garaż | fotowoltaika Na sprzedaż wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł157,58 m² 3 046,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do sprzedaży lokal o powierzchni 157,58 m2 położony na pierwszym piętrze budynku biurowo usługowego przy ul.Kozielskiej w Raciborzu. Lokal posiada własna klatkę schodową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

*** 50 m i 100% widoczności *** Szukasz niedużego lokalu pod biznes? To świetny wybór. Funkcjonalny układ: przestronne pomieszczenie główne i zaplecze urządzisz wszystko po swojemu. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 129 776 zł666,28 m² 9 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal usługowy | 666 m | Duży format | Parter | Inwestycyjny | Chorzów Wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 666 m w inwestycji Tarasy Śląskie w Chorzowie, przy ul. 3 maja.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 721,30 m² 2 323,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż 2 hale. Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 1477,29 m2. (Powierzchnia całkowita 1721,30 m2) Usytuowany na działce o pow. 10.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł840 m² 1 070,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Wasza firma prężnie się rozwija i potrzebujecie dla niej nowej siedziby? Zależy Wam na przestrzeni produkcyjnej czy magazynowej oraz przestrzeni biurowej? Wybierzcie miejsce stworzone ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł580 m² 2 758,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek inwestycyjny z dużym potencjałem - , woj. śląskie Na sprzedaż oferujemy wolnostojący budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, zlokalizowany w miejscowości Grodziec.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł318,66 m² 3 106,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek handlowo-usługowy z częścią gastronomiczną - Rzerzęczyce, gm. Kłomnice Budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 318,66 m , zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł65,85 m² 7 334,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie na sprzedaż lokal. Lokal użytkowy o powierzchni 65,85 m2, usytuowany w Częstochowie w Centrum. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 000 zł43,15 m² 8 783,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż lokal usługowy w nowym budynku usługowo-handlowym Panorama Business Park przy ulicy Okulickiego 84, osiedle Parkitka w Częstochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania Atrakcyjny Lokal Usługowy zlokalizowany na parterze zabytkowej Kamienicy przy ulicy Plebiscytowej w centrum Katowic. Lokal Usługowy zlokalizowany w Kamienicy w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł50,51 m² 4 454,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o pow. 50,51 m2 zlokalizowany na Osiedlu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Mieści się w centralnej części osiedla, w sąsiedztwie szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal W bardzo dobrej lokalizacji. Do sprzedaży lokal o pow. 78 m2 składający się z 5 pomieszczeń: 4 pokoi, pomieszczenia socjalnego i toalety. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł750 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania obiekt biurowo-produkcyjno-magazynowy położony w Gliwicach (bojków). Układ powierzchni: - parter : część socjalna (szatnie, łaźnie, jadalnia pracownicza, biuro itp.).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij