dowolna

Mieszkania na wynajem śląskie - Oferty wynajmu mieszkań

1 766 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 766 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywne, przytulne i bardzo słoneczne mieszkanie z ogrodkiem do wlasnej dyspozycji jak i dużym ogrodem w spokojnej okolicy Bielska-Bialej. Idealne rowniez dla wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 613 zł68,50 m² 52,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 39 w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 292 zł67,04 m² 49,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41C w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki w centrum Sosnowca - idealne dla studentów i młodych osób! bez prowizji! Szukasz wygodnego i nowoczesnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, urokliwa garsoniera o pow. 44.38 m2 oraz dużym, zacisznym tarasem od strony ogrodu. Mieszkanie składa się z: >kuchni - ok 16 m2 >łazienki - ok 3,38 m2 >samodzielnego pokoju - ok 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57,36 m² 34,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia! Przestronne i funkcjonalne, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Tychy w zielonej dzielnicy Paprocany, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 48m2 położony w nowym apartamentowcu usytuowanym na strzeżonym i ekskluzywnym osiedlu w okolicy Jasnej Góry. Apartament dwupoziomowy wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy nowy apartament. Lokalizacja : centrum Częstochowy, aleja nmp, z widokiem na Jasną Górę Powierzchnia : 100 mkw + miejsce postojowe Rozkład mieszkania : dwustronne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 zł45 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne 2 pokoje z balkonem przy ul. Farnej 2 w Chorzowie. -Nieruchomość- powierzchnia 45 m2. Piętro 3. Centralne ogrzewanie. -Lokalizacja- mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryczne. Przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W odrestaururowanej kamienicy spokojna lokalizacja W pobliżu centrum Apartament o powierzchni około 60 m2, położony na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Funkcja;.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w Pszowie ul.Witolda (niedaleko lodowiska) Co najemca ma do swojej dyspozycji? - dwa pokoje, kuchnia, łazienka o pow 35m2 - kompletnie wyremontowane mieszkanie - dla wygody jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40,45 m² 49,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowe mieszkanie o wysokim standardzie w Katowicach na osiedlu Bażantów. Mieszkanie jest wyposażone. Parking dostępny na terenie zamkniętego osiedla. Bardzo spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 48m2 usytuowany na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca zlokalizowanego w Katowicach na nowo wybudowanym osiedlu Ceglana Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia nowe mieszkanie zlokalizowane w Słonecznych Tarasach w dzielnicy Koszutka w Katowicach. Usytuowane jest na 2 piętrze w świeżo wybudowanym 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania osób ceniących nowoczesne wnętrza, funkcjonalność oraz świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania położonego w niewielkim budynku, na kameralnym osiedlu w Katowicach Panewnikach przy ulicy Koszykowej. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą - mieszkanie po generalnym remoncie pierwsze wynajęcie oferta od osoby prywatnej Oferuję wynajęcie przytulnego, nowoczesnego, praktycznie i bardzo komfortowo urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu - z miejscem parkingowym i komórką lokatorską Oferujemy na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - os. Tysiąclecie Oferujemy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, które znajduje się na parterze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

37 m | 2 pokoje | Gliwice, ul. Chorzowska | 1900 zł + opłaty Konkrety: metraż i stan: 37 m , mieszkanie po generalnym remoncie. Nowoczesna, spójna kolorystyka (szarości, beże, czerń).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie położone na V piętrze bloku w Gliwicach, ul. Sztabu Powstańczego. Budynek zadbany w b.dobry stanie Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa dwupokojowe nowe apartamenty na zamkniętym, kameralnym osiedlu w centrum Ustronia. Mieszkanie na pierwszym oraz na drugim piętrze z prywatną klatka schodową o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu, z doskonale rowiniętą infrastrukturą. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię 43m2 skladają się; salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Bez prowizji! Wynajmę komfortowe mieszkanie o pow. 46 m w nowym budownictwie. Idealne dla osób szukających spokoju i wysokiego standardu. W skrócie: układ: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,19 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 39,19 m , zlokalizowanego przy ul. Książęcej 29 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:9/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłączność nvc ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , zlokalizowanego przy ul. Zabrskiej 15 w Katowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem, zlokalizowanie na osiedlu Paderewskiego przy ul. Granicznej w Katowicach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Katowice Brynów osiedle Ptasie ul. Wróbli! oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, łazienką z wc i przedpokojem. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul Wachlowskiego/ Jaworzno/ geosfera /41m2 Do wynajęcia od maja 2026, mieszkanie 41m2 I piętro (z II) przy ul.Wachlowskiego w Jaworznie (obok GEOSFERY nowe Osiedle Sfera Południe). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł38,40 m² 49,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum - aleje sułkowskiego apartamentowiec Z windą Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,4 m2, położone na drugim piętrze w apartamentowcu, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia przytulne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Franklina Roosevelta 3 w Zabrzu. -Nieruchomość- powierzchnia 26 m2. Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej 20 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 26 m2. IV piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

995 zł18 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przyjazna dla zwierząt, z dostępem do komórki lokatorskiej, w bloku przy ul. Podlas w Rudzie Śląskiej. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33 m² 71,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę Mieszkanie po generalnym remoncie Sosnowiec, ul. Gwiezdna 4d Mieszkanie po remoncie, jeszcze nie było wynajmowane - będziesz pierwszym Najemcą :-) Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni wyposażone: w sypialni dwuosobowe łóżko, duża szafa, szafki i półki;.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł43 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia mieszkanie położone w samym centrum Katowic, przy ul. Młyńskiej 3. Lokal znajduje się na III piętrze zadbanego, ocieplonego budynku z domofonem, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w monitoring cctv, dodatkowo budynek ochrania profesjonalna firma. Kawalerka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w Siemianowicach Śląskich? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie na wynajem zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy placu.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania wynajem