dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

1 130 zł12 m² 96,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 11,74 m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia luksusowe, kompletnie wyposażone mieszkanie w Katowicach, w pobliżu Muchowca. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybowcowa

Katowice,śląskie

489 000 zł40 m² 12 246,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Francuska Park przy ul. Szybowcowej, położony na 4 kondygnacji /3 piętrze apartamentowca z 2023 roku. Mieszkanie posiada duży, balkon / taras o powierzchni 9,23 m2. Mieszkanie znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Morcinka

Tychy,śląskie

1 250 zł26 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tychy - oś M - morcinka Najem okazjonalny, zakaz zwierząt. Do wynajęcia kawalerka w centrum miasta. Przy bloku liczne miejsce parkingowe a dla osób bez samochodu dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

378 996 zł37 m² 10 355,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Rzut mieszkania wraz z wymiarami znajdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ligonia

Katowice,śląskie

1 990 zł33 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy w ramach najmu okazjonalnego dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Juliusza Ligonia 48 - od strony ulicy Francuskiej. Doskonała lokalizacja w samym sercu Katowic. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Gliwice

Gliwice,śląskie

235 493 zł18 m² 13 387,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży micro-apartament z łazienką,tarasem 3,31 m2 i ogródkiem 10,86 m2,na parterze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku po termomodernizacji w centrum Czeladzi. To świetna okazja do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

389 900 zł71 m² 5 500,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie , o pow. użytkowej 66,78 m2 położone na niskim parterze czteropiętrowego budynku mieszącego się Bytomskiej dzielnicy Szombierki przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

349 000 zł27 m² 13 154,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży wykończony micro-apartament z tarasem,na szóstym piętrze nowoczesnego siedmiopiętrowego budynku z windą,halą garażową i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

390 016 zł39 m² 9 939,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Tychy,śląskie

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam. Do wynajęcia jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie doskonałe dla pary, położone na 3 piętrze os H przy ul Hetmańskiej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 999 zł30 m² 5 352,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia 30 m2 -salon -kuchnia -łazienka Dobra lokalizacja - blisko centrum - wiele sklepów, aldi, paczkomat - otoczenie bloku zadbane - cicha okolica Zapraszamy Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul. Zana. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Czeladź,śląskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe i gotowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Spółdzielczej w Czeladzi! Lokal znajduje się na parterze w niskim bloku i składa się z: - pokoju - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Chorzów,śląskie

329 900 zł48 m² 6 901,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni 47,80 m2, zlokalizowanego w spokojnej części Chorzowa na Batorym, przy ulicy Karpackiej. Wygodna lokalizacja, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Katowice,śląskie

1 190 zł23 m² 51,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ul. 11 Listopada 9 w Katowicach *powierzchnia 23 m2 *1 piętro *ogrzewanie centralne *estetyczny wystrój *funkcjonalnie urządzone *w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 638 zł53 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe z tarasem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meteorologów

Katowice,śląskie

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton! english -> Please contact via whatsapp Oferujemy Państwu na wynajem kompletnie nowy 3-pokojowy apartament (60 m2) w świetnej lokalizacji w Katowicach przy ulicy Meteorologów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

315 721 zł44 m² 7 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

709 836 zł79 m² 8 940 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak pcc od Kupującego (2%)! Nowe mieszkanie! możliwość wykończenia pod klienta! Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie na kameralnym, nowym osiedlu w Chorzowie. Lokalizacja: chorzów, ul. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Chorzów,śląskie

199 000 zł36 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Morcinka w Chorzowie. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

398 888 zł63 m² 6 599,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Powierzchnia ok 63 m2 -salon -2 Sypialnie -kuchnia -łazienka -przedpokój Mieszkanie przeszło generalny remont -wymienione instalacje elektryczne -drzwi antywłamaniowe -panel oraz płytki -meble kuchenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

285 000 zł52 m² 5 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż lokal o powierzchni 52m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - pokój dziecięcy - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

413 834 zł55 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

695 000 zł103 m² 6 729,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa sprzedaż! dwa funkcjonalne mieszkania, obecnie w całości wynajmowane N.owy właściciel ma możliwość kontynuacji wynajmu bądź zamieszkania. Mieszkanie na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

378 910 zł39 m² 9 607,25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Zabrze,śląskie

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Grzybowska 19 *powierzchnia 34 m2 *piętro 2 *ogrzewanie gazowe *bliskość autostrady A1 stanowi znakomite połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

1 090 zł22 m² 49,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Cmentarnej 24 w Chorzowie *przyjazne dla zwierząt *powierzchnia 22 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne Wyposażenie: *pokój: kanapa, stolik, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

196 000 zł38 m² 5 130,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Kossaka 17 w Bytomiu. Świetna lokalizacja, zarówno dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, jak i inwestorów. Blok: po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Katowice

Katowice,śląskie

1 430 000 zł162 m² 8 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Najlepsze warunki tylko dla naszych klientów. Zapraszam serdecznie Państwa do zakupu luksusowych domów, znajdujących się w Katowice-Szopienice. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewicza

Sosnowiec,śląskie

274 900 zł49 m² 5 644,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 wygodne pokoje z balkonem! | Sosnowiec ul. Dziewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

618 659 zł69 m² 9 026 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

290 700 zł39 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,76 m 2 położone na III piętrze w Gliwicach. Mieszkanie składa się z pokoju o pow. 14,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

422 000 zł56 m² 7 549,19 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

357 487 zł34 m² 10 598,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Masz dość nudnych ofert mieszkań, które brzmią jak zepsuty automat? Przedstawiamy coś, co na pewno Cię rozbawi i zainteresuje! Oto apartament, który nie tylko poprawi Twój nastrój, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowa Miejska

Bytom,śląskie

199 900 zł59 m² 3 376,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 59,20m2 składające się z dwóch pokoi,przedpokoju , kuchni. łazienki z wc , położone na parterze budynku posadowionego w Bytomiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

427 882 zł64 m² 6 642 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

358 297 zł52 m² 6 889 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jaworzno,śląskie

279 000 zł50 m² 5 591,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu O powierzchni 49,90m 2 - jaworzno - osiedle stałe ul. Kusocińskiego Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,90m 2 w Jaworznie - Osiedle Stałe. Znajduje się na drugim.