dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spisaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, urządzone w wysokim standardzie. Miejsce parkingowe w hali garażowej. Komórka lokatorska. Kaucja 3000zl 2400 wynajem plus opłaty około 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł41 m² 3 629 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Staszica w Rudzie Śląskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 41,06 m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

535 401 zł59 m² 9 024 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

701 243 zł80 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Oddanie do użytku IV kwartał 2025 teraz jest promocja! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

230 000 zł39 m² 5 935,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Serdecznie Państwa witam. W tej ofercie, proponujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu 26 Marca. Mieszkanie bardzo przyjemne, słoneczne, super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

332 886 zł42 m² 7 877,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janika

Zabrze,śląskie

310 000 zł62 m² 4 967,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

62,40 m2 | 3 pokoje częściowo wyposażone Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu przy ul. Janika. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku po termomodernizacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

355 042 zł51 m² 7 012 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

304 900 zł51 m² 5 945,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o powierzchni 52m2 w Katowicach (dzielnicy Dąbrówka Mała- osiedle ks. Konstantego Michalskiego) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Węglowa

Ruda Śląska,śląskie

180 000 zł88 m² 2 046,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 87,94m2 do remontu dobrze skomunikowane Na sprzedaż mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Węglowej 3. Lokal usytuowany jest na parterze kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 87,94m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ( salon z kuchnią + sypialnia). Pełne wyposażenie w sprzęt agd i rtv ( zmywarka, piekarnik, płyta). Lokalizacja centrum Częstochowy, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Wisła,śląskie

820 300 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż urokliwy apartament o powierzchni łącznej 63 m2, zlokalizowany w centrum Wisły. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, luksus i piękne widoki. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Tarnowskie Góry,śląskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy piękne mieszkanie położone w spokojnej i cichej okolicy Tarnowskich Gór, przy ulicy Chopina. Cena tej nieruchomości to 229 000 pln, co stanowi atrakcyjną ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Częstochowa,śląskie

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie w nowej inwestycji Wierzchowisko prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; wierzchowisko ul Klonowa O mieszkaniu Lokal mieszczący się na 1 piętrze,o powierzchni 33 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

225 000 zł37 m² 6 114,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Duża kawalerka przy ul. Kościuszki w Rybniku! Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu M-2 o powierzchni 36,8 mkw położone na parterze niskiego bloku. Dzięki dużemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

244 999 zł43 m² 5 697,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania przytulnego mieszkania blisko C.H. Jagiellończycy Mieszkanie jest zadbane: powierzchnia 43 m2 -salon -sypialnia z wyjściem na balkon -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Chorzów,śląskie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie trzypokojowe z dwoma balkonami, nowe i gotowe do wprowadzenia! Doskonale skomunikowane, w ładnej kamienicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

648 784 zł69 m² 9 409 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

485 000 zł54 m² 8 981,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Taniej niż cena dewelopera - promocja do 12.11.2024 Nowoczesny 3-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, z balkonem, z C.O. - spełnij marzenie o idealnym domu! Dodatkowo dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko W naszym biurze! zobacz film I wirtualny spacer! Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a zarazem z dostępu do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ przy ulicy Baczyńskiego. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

315 000 zł57 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 57,4 m 2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

599 000 zł101 m² 5 930,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony Z podatku pcc 2%. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. W ofercie również apartamenty dwupoziomowe z możliwością podziału na dwa mieszkania - doskonałe pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

1 250 zł25 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Pszczyńskiej 51 (zaraz obok Politechniki Śląskiej) w Gliwicach *powierzchnia 21 m2 *3 piętro *centralne ogrzewanie *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

523 809 zł52 m² 10 066 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czeladź,śląskie

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący Kamil Gonciarz Tel : Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. 21 Listopada w Czeladzi. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy lokal mieszkalny położony w Chorzowie przy ulicy Jasnej 1 Mieszkanie po generalnym remoncie! Blisko dtś! kupujący nie płaci wynagrodzenia oraz pcc 2%! Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłockiego

Katowice,śląskie

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wykończony nowoczesny apartament premium na zamkniętym osiedlu przy ul. Zabłockiego moderna 2 Apartament znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

1 300 000 zł124 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek to wspaniały kameralny apartamentowiec z 10 kondygnacjami, posiada recepcje z ochroną ,loggię , garaż podziemny. - 5 min. do ch Silesia - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

1 649 000 zł146 m² 11 294,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Budynek to wspaniały apartamentowiec z 10 kondygnacjami, posiada recepcje z ochroną ,loggię , garaż podziemny. - 5 min. do ch Silesia - 5 min. do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Katowice,śląskie

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się w Katowicach - Osiedle Witosa przy ul. Rataja Nieruchomość znajduje sie na 8 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie składa sie z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Częstochowa,śląskie

198 999 zł30 m² 6 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie m2 na tysiącleciu ul.P.C.K. na czwartym piętrze w bloku cztero piętrowym po termomodernizacji , w mieszkaniu jest cicho ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Katowice,śląskie

1 600 zł31 m² 51,12 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W realton nieruchomości! klucze W biurze mieszkanie dostępne od zaraz! obowiązuje najem okazjonalny! Przytulne mieszkanie znajdujące się w Katowicach, przy ul. Katowickiej (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sosnowiec,śląskie

1 699 zł35 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy jasne jednopokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej. Doskonała lokalizacja w Centrum Miasta. W okolicy pełna infrastruktura, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kopernika

Siemianowice Śląskie,śląskie

149 000 zł32 m² 4 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na 1 piętrze dwupiętrowego budynku przy ulicy Kopernika w Siemianowicach Śląskich w Centrum, składające się z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

1 300 zł14 m² 92,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 14,11 m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Kamienica po generalnym remoncie Świetna lokalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 318 zł55 m² 7 240,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dmowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko w best nest! Wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia w odrestaurowanej kamienicy to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie niepowtarzalny klimat i wygodę. Oferuje połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

331 418 zł47 m² 7 051,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po najniższą możliwą cenę. Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

539 864 zł50 m² 10 799,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.