dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

396 000 zł58 m² 6 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Idealna oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum miasta! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(58 m2) w centrum Sosnowca! Mieszkanie znajduje się na Sielcu dawna cegielnia - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliszewskiego

Gliwice,śląskie

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w bloku położonym nieopodal Galerii Forum i Centrum Przesiadkowego. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2 w niskim bloku położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konopnickiej

Tychy,śląskie

370 000 zł82 m² 4 512,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! zapraszamy inne biura do współpracy! Oferujemy przestronne mieszkanie zlokalizowane w Tychach, okolice ulicy Damrota (stare Tychy). Usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Zabrze,śląskie

209 000 zł55 m² 3 794,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, podremontowane mieszkanie o powierzchni 55,08m2 na pierwszym piętrze w starszym bloku w Zabrzu dzielnica Mikulczyce. W skład mieszkania wchodzą : - 2 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

488 000 zł75 m² 6 506,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Czajkowskiego. Idealne pod wynajem, blisko usługi, komunikacja miejska, park itp. Miejsca parkingowe pod budynkiem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochłowicka

Chorzów,śląskie

379 000 zł59 m² 6 412,86 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania własnościowe mieszkanie o powierzchni 59.10 m2 zlokalizowane w Chorzowie na ulicy Kochłowickiej; Mieszkanie składa się z : salonu; dwóch sypialni; kuchni; łazienki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bytom,śląskie

1 200 zł35 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferujemy przestronną i w pełni wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną w Bytomiu przy ulicy Jana Nikodema Jaronia. To idealne miejsce dla singla lub pary, ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

477 800 zł66 m² 7 251,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do Biura Sprzedaży po prawdziwą najniższą możliwą cenę. Dostępni jesteśmy w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę w najlepszych cenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

215 000 zł63 m² 3 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

[b]posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni prawie 63 m2, na parterze przy ul. Piotra Wożniaka w Bytomiu. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych od siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Biblioteczna

Tychy,śląskie

1 700 zł25 m² 68,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Na wynajem kawalerka, znajdująca się w Tychach, bezpośrednio przy Placu Baczyńskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

1 150 zł37 m² 31,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *jasne, przestronne mieszkanie *powierzchnia 37 m2 *parter *ogrzewanie elektryczne *przeznaczone dla 1-2 osób *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cmentarna

Chorzów,śląskie

950 zł13 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Cemntarnej 26 *powierzchnia 14 m2 *I piętro *ogrzewanie elekryczne *przeznaczone dla 1-2 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Jaworzno,śląskie

209 000 zł38 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z widokiem na las - O powierzchni 37,62m 2 - jaworzno - komuna paryska, ul. Grunwaldzka 276a Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,62m 2 w Jaworznie, dzielnica Komuna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

389 000 zł73 m² 5 328,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie W dąbrowie górniczej W spokojnej okolicy Z czterema niezależnymi pokojami, dużym balkonem Z ogrzewaniem miejskim, ciepłą wodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maks. 2 osób, bez zwierząt. Mam do zaoferowania kawalerkę o pow. 30 m2, położone w Katowicach, dzielnicy Ligota, przy ulicy Starej Kłodnickiej. Mieszkanie jest usytuowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11-go Listopada

Bytom,śląskie

178 000 zł31 m² 5 683,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

31.32m2 Kuchnia w zabudowie wyposażona w AGD Nowoczesna łazienka z wanną Kawalerka o powierzchni 31,32m2 do wejścia ewentualnie odświeżenia na sprzedaż w Bytomiu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Będzin

Będzin,śląskie

619 000 zł74 m² 8 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie z dużym,słonecznym tarasem. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu położony niedaleko szkoły, przedszkola, placu zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

365 000 zł67 m² 5 429,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,22m2 w skład którego wchodzą: - 4 odrębne pokoje - aneks kuchenny - łazienka - wc Mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojewódzka

Katowice,śląskie

662 000 zł95 m² 7 002 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie położone w kamienicy w samym centrum Katowic. W pobliżu restauracje, sklepy, teatr, hotel. Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Reja

Bytom,śląskie

890 zł20 m² 44,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna, instalacja, wyposażenie *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 20 m2 *parter *pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

222 000 zł56 m² 3 985,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o pow. 55,7 m2, znajdujące się na widokowym 10 piętrze bloku przy ul. Turystycznej. Składa się z trzech pokoi, kuchni otwartej na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

2 550 zł41 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z dużym balkonem. Nowe, zamykane osiedle w Częstochowie. Prezentuje; aleja Nieruchomości lokalizacja; częstochowa, parkitka, ul. Poleska. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Cieszyńska

Zabrze,śląskie

1 150 zł15 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Cieszyńskiej 6 *powierzchnia 15 m2 *parter *elektryczne ogrzewanie *zewnętrzne miejsce postojowe *pełne wyposażenie i umeblowanie (pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Raków. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na widokowym dziesiątym piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie o powierzchni 55,70m2 z przynależną komórką na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

360 000 zł42 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kultury i Wypoczynku z tężnią solankową. Nieruchomość ma 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wisła

Wisła,śląskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Wisła os. Belweder Okazja. Cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bielsko-Biała,śląskie

776 966 zł66 m² 11 808 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnia szansa na wyprowadzkę! Nie przegap okazji! Jak mówi stare przysłowie: najlepsze rzeczy w życiu są za darmo. No może nie wszystko, ale dwie rzeczy na pewno! Kupując to mieszkanie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Racibórz,śląskie

365 000 zł59 m² 6 186,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania na czwartym piętrze o powierzchni 59m2 w niskim bloku. Skład się z salonu z wyjściem na balkon, łazienki, przedpokoju z zabudowaną szafą, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syriusza

Gliwice,śląskie

1 700 zł31 m² 54,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka: lokalizacja: gliwice, osiedle Kopernika, ul. Syriusza. Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny w bloku po termomodernizacji. Układ: pokój z wyjściem na balkon, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

570 000 zł59 m² 9 662,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i przynależną piwnicą, świetna lokalizacja - Bielsko-Biała Leszczyny. Na sprzedaż mieszkanie M4 w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zimorodka w Gliwicach. Doskonale zaprojektowany układ pomieszczeń sprawia, że przestrzeń jest wykorzystana maksymalnie efektywnie, a każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witaj Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w Szombierkach na ul. Wyzwolenia. Samych Szombierek zachwalać nie trzeba - to spokojna , zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chalotta

Rybnik,śląskie

270 500 zł50 m² 5 410 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż oferowane jest przestronne mieszkanie o powierzchni 50 m + piwnica 2,94 m2, położone na 9. piętrze w wieżowcu z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brenna

Brenna,śląskie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum Brennej. Mieszkanie ma powierzchnię około 48m2 i zlokalizowane jest na poddaszu domu wielorodzinnego, w którym znajdują się wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Marusarzówny. Składa się z przestronnego pokoju z możliwością przedzielenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

2 200 zł36 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów| harbutowice| Bezczynszowe Apartamenty Premium Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku, w którym znajduje się tylko 6 mieszkań. Piętro, 36,5 m2, 2 pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skrzyneckiego

Częstochowa,śląskie

1 290 zł19 m² 67,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka przy Politechnice Częstochowskiej *powierzchnia 20 m2 *4 piętro *centralne ogrzewanie *idealna dla singla lub pary *w pobliżu Politechnika i Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boliny

Mysłowice,śląskie

178 000 zł62 m² 2 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2 w Mysłowicach przy ul. Boliny-które znajduje się w Kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: - oddzielna kuchnia - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Katowice,śląskie

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Zamenhofa 14 *powierzchnia 38 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój dzienny z aneksem kuchennym: rozkładana sofa ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Styczyńskiego

Chorzów,śląskie

350 000 zł69 m² 5 053,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij