dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

225 000 zł59 m² 3 818,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Okazyjna cena! Do sprzedaży proponuję atrakcyjne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w bliskości parku przy ul. Wrocławskiej. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Ustroń,śląskie

481 981 zł58 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ustroń, brzozowe apartamenty, nowa jakość na mapie ustronia mieszkanie z dużym balkonem, lokal 7: - na I piętrze - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Bytom,śląskie

990 zł27 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia lokal przy ul. Powstańców Warszawskich 38C *zamykane podwórko *elektryczne ogrzewanie *powierzchnia 27m *parter *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

180 000 zł36 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,6m2 w skład którego wchodzi: obszerny salon kuchnia z garderobą miejsce na jadalnię łazienka z wc Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

165 000 zł33 m² 4 984,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33,10m2, do generalnego remontu, w świetnej lokalizacji Bytom-Miechowice. Mieszkanie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowskiego

Gliwice,śląskie

769 000 zł84 m² 9 120,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nietuzinkowe mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie mieści się na ul. Malinowskiego w Gliwicach. Usytuowane jest na 2 piętrze oraz poddaszu. Mieszkanie wykończone w ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śmigielskiego

Będzin,śląskie

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy atrakcyjne mieszkanie w Będzinie dzilnicy Syberka o powierzchni 57m Funkcjonalny układ pomieszczeń ,trzy niezalezne pokoje,widna kuchnia,łazienka z wc,garderoba. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z szybkim dojazdem do centrum katowic! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone na os. Tuwim w Siemianowicach Śląskich. Zlokalizowane zostało na parterze wysokiego bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Paczyna,śląskie

139 000 zł29 m² 4 740,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni użytkowej 29,32 m z dużą piwnicą o powierzchni użytkowej 8,13 m oraz przerobionym pomieszczeniem gospodarczym na garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabrze,śląskie

289 000 zł72 m² 4 015 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania dla swojej rodziny - w świetnie skomunikowanym centrum - to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

603 121 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:20/35

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja- katowice Centrum- 2 pokoje - 43,39m2 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Zapytaj mnie o pełną ofertę W ofercie posiadam również niepublikowane mieszkania, o których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mielęckiego

Chorzów,śląskie

246 447 zł25 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji w Chorzowie Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowa inwestycja w sercu Chorzowa. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Tychy,śląskie

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kopernika. Nieruchomość ma powierzchnię 43,86 m i składa się z dwóch ustawnych pokoi, z czego jeden ma wyjście na kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

267 000 zł34 m² 7 852,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2 w Katowicach Janowie, które znajduje się w bloku na pierwszym piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - kuchnia - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży nowoczesne przestronne mieszkanie o powierzchni 106m2 położone na 2 piętrze w bloku 3 piętrowym. Nieruchomość jest po remoncie , zlokalizowana w sąsiedztwie os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

465 000 zł94 m² 4 973,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Woźniakowski Nieruchomości oferuje duże M4 z balkonem, bezczynszowe w urokliwej kamienicy na 1 piętrze, dzielnica Zawodzie. Mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy Częstochowy zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bielsko-Biała,śląskie

809 000 zł150 m² 5 409,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj pod górami - nowa, kameralna inwestycja! garaż, miejsce parkingowe I ogródek W cenie! opis inwestycji: nowa, kameralna inwestycja w spokojnej i niezwykle malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji! Na sprzedaż bardzo ustawne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami o pow. 46,75 mkw. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wodzisław Śląski,śląskie

250 000 zł41 m² 6 056,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna lokalizacja! Super propozycja dla singla, pary a może szukasz idealnego mieszkania pod inwestycję- na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mysłowice,śląskie

459 900 zł74 m² 6 236,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rodzinne i komfortowe 4 pokoje z ogródkiem! | Mysłowice Al. Spacerowa zadzwoń: współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2 w Katowicach dzielnicy Józefowiec przy ul. Słonecznej w skład którego wchodzi: - 3 pokoje - osobna kuchnia z oknem - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

475 000 zł89 m² 5 334,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 89 m2 w cichej i spokojnej okolicy Tarnowskich Gór -dzielnica Rybna z dogodnym połączeniem komunikacyjnym do miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

415 000 zł84 m² 4 964,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84m2 w Sosnowcu przy ul. Jana III Sobieskiego. W skład mieszkania wchodzi: - duża kuchnia - salon - trzy sypialnie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

594 599 zł56 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie w nowej inwestycji w Katowicach Bez pcc Nie pobieramy prowizji. Lokalizacja: nowoczesna inwestycja, winda, wysoki standard wykończenia, komórki lokatorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

235 758 zł33 m² 7 124,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie życie w sercu miasta, otoczonym historią i nowoczesną elegancją. Poznaj wyjątkową kawalerkę, idealną dla młodej pary lub singla poszukującego własnego kąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Cieszyn

Cieszyn,śląskie

1 700 zł63 m² 26,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy pod wynajem trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze, w niskim, docieplonym bloku, zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim w Cieszynie. Lokal o powierzchni 63 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

420 280 zł26 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:21/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta od dewelopera. Brak kosztów znanych z rynku wtórnego prowizji oraz podatku pcc 2% Zapytaj mnie o pełną ofertę Oferowane mieszkanie znajduje się na 21 kondygnacji. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ustroń

Ustroń,śląskie

488 169 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartamenty Ustroń Sprzedaż bezpośrednia Szukasz apartamentu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni z widokiem na góry. Apartamenty dostępne o powierzchni 49,31 m2 59,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zabrze

Zabrze,śląskie

259 000 zł49 m² 5 332,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 48,57 m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc, do mieszkanie przynależy piwnica 6m2. Blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

635 000 zł60 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w apartamentowcu oddanym do użytku. Lokal położony w zielonej części Katowic. Ekspozycja okien- południowy wschód. Salon aneksem kuchennym- 21, 09 m2 Pokój 13,8 m2 Sypialnia 7,43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

339 000 zł63 m² 5 379,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla rodzin, które pragną uniknąć remontów i wprowadzić się od zaraz! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie 63 m2 usytuowane na os. Orłowiec. Lokal przeszedł parę lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul. Nasyp 2 *powierzchnia 19,5 m2 *piętro 1 *ogrzewanie centralne Wyposażenie: *pokój: łóżko, stół z krzesłami, szafa, pralka *aneks kuchenny: kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

1 850 zł50 m² 37,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra oferta! trzypokojowe W środku osiedla Polecamy Państwa uwadze bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie położone w centrum Osiedla Paderewskiego, w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

255 000 zł53 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy mieszkanie znajdujące się w bliskim sąsiedztwie centrum Dąbrowy Górniczej, dzielnicy Reden. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku przy ulicy Reymonta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Katowice,śląskie

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie na Osiedlu Miłe Zacisze - Gotowe do Zamieszkania Cena: 639 000 pln | Powierzchnia: 58 m | Pokoje: 3 | Piętro: 1 | Balkon: 1 | Ekspozycja: pd-Zach | Czynsz: 700 pln | Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Bytom,śląskie

199 000 zł44 m² 4 530,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne Mieszkanie w Centrum Aglomeracji Śląskiej Poszukujesz mieszkania w sercu aglomeracji śląskiej, które jednocześnie oferuje ciszę i bliskość natury? To mieszkanie jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Rybnik

Rybnik,śląskie

175 000 zł17 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym! Na sprzedaż oferujemy kawalerkę o powierzchni 17 metrów kwadratowych, zlokalizowaną w Rybniku. To idealna oferta dla inwestorów pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

399 000 zł61 m² 6 542,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 61m2 w Tychach (osiedle A) -w skład którego wchodzi: - przestronna kuchnia - dwie sypialnie - salon - duży przedpokój - łazienka - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł48 m² 4 903 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność przedstawić Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej. Okna są na trzy strony dzięki temu światło naturalne świeci cały dzień. Na powierzchnię 47.93 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni? ta oferta jest właśnie dla ciebie! *koniecznie sprawdź film I spacer 3D* Oferuję dwupoziomowy apartament o powierzchni 112.