dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 163 ogłoszenia

950 000 zł94,09 m² 10 096,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do zakupu apartament w centrum Zabrza! Zabrze ul.Koźlika przy parku Dubiela Mieszkanie składa się z 4 pokoi , dużego przedpokoju, kuchni, łazienki z wc oraz garażu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł92,73 m² 6 146,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsza okazja cenowa na rynku! -top oferta inwestycyjna pod górami- widokowe apartamenty pod bielskiem Kup apartament dwupoziomowy z możliwością wydzielenia dwóch lokali 54,99 m2 + 37,74m2 =.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

304 999 zł26,21 m² 11 636,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Kawalerka w ścisłym centrum Bielska-Białej | 0% prowizji i 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,21 m , zlokalizowana na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł95 m² 19 789,47 zł/m²

 

Piętro:15/20

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Katowice, ul. Sokolska 30 sokolska towers atal wyjątkowy 2-pak inwestycyjny wyposażony W wysokim strandardzie 2-pak posiada 95m2 i składa się z dwóch osobnych niezależnych mieszkań na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,80 m² 9 393,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości " revelio " Oferta na Wyłączność! Do sprzedania bardzo ładne i słoneczne mieszkanie położone w Katowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł118 m² 7 203,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, przestronne mieszkanie o pow. 85 m2 .bardzo wygodne do mieszkania jak również super inwestycja znajdująca się w pobliżu Politechniki Śląskiej. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 przy ul. Katowickiej o pow. 34,50m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Salon przedzielony ścianką działową, dzięki czemu powstały dwa.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,74 m² 7 038,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego w śródmieściu Bytomia w odnowionej kamienicy. Lokalizacja Adres: ul. Orląt Lwowskich, bytom, śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,80 m² 5 532,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 niezależne pokoje! niski czynsz! duży balkon! blisko dtś! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość o bardzo korzystnym układzie pomieszczeń i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł87,33 m² 4 912,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie spokoju. Tutaj wystarczy spojrzeć przez okno, by zobaczyć zieleń Park Miejski im. Franciszka Kachla i poczuć, że codzienność może mieć.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka położona w samym centrum Sosnowca idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 171 zł53 m² 9 286,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,05 m² 7 465,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna - dwupak mieszkań w odremontowanej kamienicy, ul. Roosevelta, zabrze Na sprzedaż atrakcyjny pakiet dwóch mieszkań inwestycyjnych zlokalizowanych w odnowionej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł34,69 m² 6 212,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

( english version below) Na sprzedaż kawalerka w centrum Gliwic. Wygodna, jasna idealna dla singla, studenta lub inwestora pod wynajem. Jedno z najtańszych mieszkań tego typu w przeliczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji na wynajem przy ul.Nowowiejskiej 12 w Miasteczku Siewierz Jeziorna. To.

Szczegóły ogłoszenia

203 873 zł26,65 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w tracie rewitalizacji! Ustawne 2 pokoje! Obok Parku Śląskiego | Katowice ul. Dębowa zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie znajdujące się na drugim (ostatnim) piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy. To idealna propozycja dla inwestora lub osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł33,50 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Będzin - nowoczesne, po remoncie, z wyposażeniem w cenie! Dlaczego warto? Na sprzedaż mieszkanie w Będzinie przy ul. Piastowskiej 29. To funkcjonalne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł37 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie w zielonej, zabytkowej dzielnicy w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu przyrody - Las Murckowski Prezentuję Państwu nową ofertę interesującego mieszkania do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,72 m² 8 450,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Do sprzedaży wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,72m2 w Gliwicach Trynek przy ulicy Asnyka. Korzystna lokalizacja, bardzo dobra komunikacja, wygodna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie na poddaszu o powierzchni 49,8 m (zgodnie z księgą wieczystą), jednak powierzchnia mierzona po podłodze wynosi aż 72 m , dzięki nietypowej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 135 zł53,40 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł54,59 m² 24,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferujemy do wynajęcia słoneczne i ciepłe mieszkanie 3 pokojowe położone w wysokim budynku z windą.Budynek po termomodernizacji.Piękny widok z okna.Mieszkanie rozkładowe ,o.

Szczegóły ogłoszenia

949 200 zł64,50 m² 14 716,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z miejskich wygód? Ten apartament to rzadkie połączenie nowoczesnego designu i gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 000 zł62,87 m² 10 863,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w malowniczej miejscowości Bystra. Lokal o łącznej powierzchni 62,87 m znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje przemyślany,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 32,8m2 (użytkowe 25,55m2 ze względu na skosy), zlokalizowane w Katowicach Szopienicach przy ul. Plac Ogród.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu pokoje przystosowane do przyjęcia kilkudziesięciu pracowników firm przebywających na kontraktach w Częstochowie. W budynku znajduje się kilka pokoi z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***dosłownie na Rynku! *** To kompaktowe mieszkanie zachwyca funkcjonalną przestrzenią i estetycznym wykończeniem, gotowe do szybkiego zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,25 m² 4 976,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Chorzów II - Amelung ul. Morcinka Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma powierzchnię 52,25m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 438 zł72,67 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy ostatnie dwa apartamenty w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb, przy ul. Widok 2a. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 150 m , znajdujące się w pięknej kamienicy tuż przy Parku Słowackiego. Lokalizacja Ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Już dziś możesz zarezerwować mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu w Bieruniu! Ponad 100 mieszkań czeka - u nas na pewno znajdziesz swoje wymarzone 4kąty! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł41,20 m² 6 116,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje w sercu Mysłowic ul. Różyckiego Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Biuro nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia