dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

1 159 870 zł92 m² 12 551,30 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu usytuowanego na 17 piętrze, realizowanego w ramach nowej prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 393 875 zł103 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:30/35

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu usytuowanego na 30 piętrze o ekspozycji południowo zachodniej z pięknym widokiem na centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

657 400 zł75 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol Trzy Lipki - Twoje miejsce do mieszkania. Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepakowa

Katowice,śląskie

799 900 zł64 m² 12 498,40 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam bezpośrednio świetnie zlokalizowane, trzy pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowy Brynów, przy ulicy Rzepakowej. Mieszkanie ma bardzo ładny widok na wewnętrzny, zielony dziedziniec, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem kawalerkę o powierzchni 20m2 : - pokój z aneksem kuchennym - przedpokój - łazienka Świetna lokalizacja, niedaleko znajdują się: - sklepy oraz punkty usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

875 000 zł105 m² 8 354,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Top oferta Prezentujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjne mieszkanie z ogrodem i garażem zlokalizowane na spokojnym os.Brzezinka w Gliwicach. Brzezinka to dobrze skomunikowana dzielnica miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł41 m² 8 671,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję bezpośrednio na sprzedaż przytulne mieszkanie w dobrym stanie technicznym , położone na I piętrze niskiego bloku ( IV piętra), przy ulicy Lenartowicza na osiedlu Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

680 805 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do Belg Apartamentów - Waszego Przyszłego Domu! Ta konkretna oferta to mieszkanie składające się z 3 pokoi 55,35 m2 i ogródka 43,27 m2 - za małe? Za duże? Pomogę kupić mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Orzech

Orzech,śląskie

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, nowe apartamenty pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2 w nowym apartamentowcu w Orzechu, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sikorskiego

Katowice,śląskie

423 000 zł30 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Umowa przedwstępna Oferujemy Państwu na sprzedaż kompletnie nową, nigdy niezamieszkałą wykończoną kawalerkę (29,91 m2) na prestiżowym zamkniętym osiedlu "okam inspire" położonym w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wielka

Sosnowiec,śląskie

1 150 zł19 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Wielkiej 12 *ogrzewanie elektryczne *piętro 1 *powierzchnia 19,50 m2 *miejsce doskonale skomunikowane z centrum Sosnowca - około 10 minut samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

417 150 zł54 m² 7 702,18 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja Cenowa! - Poprzednia cena to 514 615! Teraz możesz zaoszczędzić prawie 100 000 zł! Czas promocji ograniczony czasowo. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie i już dziś. Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tadeusza Kościuszki

Częstochowa,śląskie

377 000 zł58 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, bardzo ciche mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, usytuowane na drugim piętrze w ocieplonym dziesięciopiętrowym bloku z windą, położonym w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

990 zł20 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Dworcowej 5 *ogrzewanie elektryczne *2 piętro *powierzchnia 26m2 *idealna dla singla lub pary *w pobliżu Uniwersytetu Medycznego Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu, trzecie piętro (powyżej jest strych), w Piekarach Śląskich os Wieczorka Nowe. Układ mieszkania: - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Katowice,śląskie

999 999 zł118 m² 8 474,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Tylko W realton! Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym sercu Śródmieścia! Nieruchomość znajduję sie na 1 piętrze w 6 piętrowej willi z 1936r projektu Filipa Brennera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Radlin,śląskie

185 000 zł33 m² 5 606,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę mieszkania na 4 piętrze w niskim bloku o powierzchni 33m2 w Radlinie. Składa się z pokoju z wyjściem na balkon, salonu, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

454 000 zł53 m² 8 498,69 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta na wyłączność! Mieszkanie w stanie deweloperskim -do wykończenia. W cenie miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Wizualizacja ma na celu pokazanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skłodowskiej-Curie

Częstochowa,śląskie

450 000 zł73 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe, dostępne "od ręki", mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane w ocieplonym bloku czteropiętrowym położonym w dzielnicy Trzech Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Chrobrego

Katowice,śląskie

299 000 zł39 m² 7 588,83 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

0% prowizji, od zaraz Lokal znajduje się Katowicach, os. Tysiąclecia, ul. Chrobrego 43. Mieszkanie w dobrym stanie. Nieruchomość składa się z: 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Katowice

Katowice,śląskie

1 065 451 zł83 m² 12 787,50 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu usytuowanego na 17 piętrze z widokiem na Spodek oraz miasto, realizowanego w ramach nowej prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

1 522 224 zł115 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:30/35

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego apartamentu usytuowanego na 30 piętrze o ekspozycji południowo wschodniej z pięknym widokiem na spodek i centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

282 160 zł35 m² 8 002,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja Cenowa! - Poprzednia cena to 352 000 zł! Teraz możesz zaoszczędzić ponad 70 000 zł! Czas promocji ograniczony czasowo. Nie zwlekaj i umów się na spotkanie i już dziś. Najlepsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

2 000 zł26 m² 77,19 zł/m²

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w Realton! Mieszkanie na wynajem! zostań pierwszym najemcą! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany w śródmieściu Katowic, przy ulicy Zabrskiej 15 w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 300 zł78 m² 29,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej (budynek z 2009 roku). W pobliżu tereny spacerowe (trzy Lipki), przedszkole (200m), szkoła (400m), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Orzech

Orzech,śląskie

3 600 zł75 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne, nowe apartamenty pod klucz - gotowe do zamieszkania! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 75 m2 w nowym apartamentowcu w Orzechu, usytuowany na parterze - piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przemysłowa

Katowice,śląskie

475 922 zł39 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Piękne, komfortowe i nowoczesne mieszkanie w idealnej lokalizacji. Pomiędzy centrum, doliną Trzech Stawów i Muchowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

669 000 zł56 m² 12 045,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem wykończone pod klucz! Znajduje się na 5-tym piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 899 zł53 m² 5 294,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M3 blisko uczelni Powierzchnia ok 53 m2 -salon z wyjściem na balkon -sypialnie -kuchnia -łazienka Czynsz: 690zł Na wyposażeniu -nowa lodówka -pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 57 m 2 usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Kiedrzyńskiej. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze Tychy

Tychy,śląskie

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę Pokoj w domu. Możliwość korzystania z ogodu. , miejsce parkingowe. Media nie są wliczone w czynszu. Dom usytuowany na obrzeżach miasta w pięknej spokojnej dzielnicy domow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

1 180 zł22 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia studio przy ulicy Słowackiego 12 *powierzchnia 22 m2 *piętro 2 *centralne ogrzewanie *przeznaczona dla 1-2 osób Wyposażenie: *pokój: szafa, łózko, stół, krzesło, komoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

311 000 zł51 m² 6 086,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż: mieszkanie M3 w Częstochowie, dzielnica Północ, sektor "C". 1 piętro. Biuro Nieruchomości kabe z przyjemnością prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

319 400 zł43 m² 7 427,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2 z gwarancją najniższej proponowanej ceny * Zakup bezpośrednio od dewelopera! * Brak prowizji! * Brak podatku pcc 2%! * Zadzwoń i poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Gliwice,śląskie

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam serdecznie dwupokojowe nieduże mieszkanie Z balkonem I co miejskim położone na II piętrze niskiego bloku W okolicy ulicy warszawskiej. Budynek zadbany, ocieplony. Klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

540 000 zł41 m² 13 177,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w świetnie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutka. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

299 000 zł38 m² 7 784,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w topowej lokalizacji Katowic! Oferujemy na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie, idealne dla osób ceniących wygodę i doskonałą lokalizację. Wokół znajdziesz wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Gliwice,śląskie

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Paderewskiego na osiedlu Obrońców Pokoju. Powierzchnia 63 m2, 4 piętro, idealne dla 3-4 osób Politechnika Śląska 3 km. Przedszkole 300 m. Szkoła podstawowa 600 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Tychy,śląskie

1 600 zł28 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja ### Wynajem mieszkania - 27,8 m , Tychy os O 11. piętro Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 27,8 m , położone na 11. piętrze w 13-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Gliwice,śląskie

430 000 zł68 m² 6 361,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać wśród ciszy i zieleni - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (63,30 m2), usytuowane w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł44 m² 3 563,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atuty nieruchomości: - bardzo dobra lokalizacja w centrum dzielnicy - mieszkanie kompleksowo wyremontowane, nowe instalacje i gładzie na ścianach - dogodny dojazd do pozostałych dzielnic.