dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Zabrze,śląskie

270 000 zł36 m² 7 525,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu o wysokim standardzie za 270 000 zł Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 35.88 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

140 000 zł38 m² 3 713,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja. Prezentuję mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 37,77 mkw w Bytomiu Szombierkach przy ul. Zabrzańskiej. Mieszkanie zadbane, na podłogach w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Mysłowice,śląskie

159 900 zł36 m² 4 478,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Umowa przedwstępne tylko W realton! oferta na wyłączność! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielenia sypialni zlokalizowaną w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

270 000 zł38 m² 7 180,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Was do Siemianowic Śląskich na ul. Wróblewskiego w dzielnicy Bytków. Właśnie tu mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, na wysokim parterze 10 piętrowego bloku. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

990 zł27 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *ogrzewanie elektryczne *1 piętro *powierzchnia 27 m2 *w pobliżu Uniwersytetu Medycznego *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

3 700 zł85 m² 43,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego wolnostojącego. Mieszkanie posiada niezależne wejście. Zarówno budynek jak i mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

275 900 zł36 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

819 000 zł94 m² 8 712,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry Wizualizacja, ale zdjęcia na końcu są prawdziwe w trakcie remontu - odbiór koniec stycznia Apartament w pięknym budynku , spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bytom,śląskie

235 000 zł49 m² 4 779,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli lubisz klimat Centrum Miasta to mamy nieruchomosć właśnie dla Ciebie! Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie w stylu loftu w kamienicy w centrum Bytomia. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

170 000 zł38 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 po remoncie w miejscowości Bytom, rozbark. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, łazienki, pralni, sypialni jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bańgowska

Siemianowice Śląskie,śląskie

474 320 zł59 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja- siemianowice Śląskie Bańgów- 3 pokoje Z tarasem 11m2, 15 minut jazdy od centrum Katowic - 59,29 m2 + 11,08 m2 taras! zadzwoń I dowiedz się szczegółów kupujesz bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasne, umeblowane mieszkanie M-3 o funkcjonalnym układnie z balkonem i klimatyzacją. Doskonała lokalizacja, niski, dwupiętrowy blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Chorzów,śląskie

249 000 zł42 m² 5 931,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W naszym biurze! Szukasz mieszkania w Chorzowie blisko Katowic? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pośpiecha

Zabrze,śląskie

199 999 zł68 m² 2 955,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Tylko w realton Nieruchomości! duża obniżka 2 1 9. 0 0 0 z ł 199.999zł Nieruchomość znajduje się w Zabrzu, ul. Ks. Pawła Pośpiecha. Do generalnego remontu: kształt pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Częstochowa,śląskie

1 300 zł37 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka w samym Centrum Częstochowy prezentuje;Aleja nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Śródmieście,ul.P.O.W OPIS NIERUCHOMOŚCI Lokal 37m2 mieści się na parterze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

749 000 zł114 m² 6 546,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego apartamentu zlokalizowanego blisko centrum o łącznej powierzchni 114,41 m2. Apartament znajduję się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jagiellońska

Katowice,śląskie

980 326 zł116 m² 8 444,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Nowy Apartament w Centrum Katowic, wysoki standard, bądź pierwszym właścicielem! Apartament Wysoki Standard 116,09 m2, trzy pokojowy, ścisłe Centrum Katowic, wyjście z klatki wprost na skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

1 500 zł24 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Z dużym tarasem I antresolą! Do wynajęcia mieszkanie położone na nowo wybudowanym os. Twoja Dolina znajdującym się przy samej Dolinie Trzech Stawów na os. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Żory

Żory,śląskie

1 600 zł37 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz Kawalerki do Wynajęcia? Zobacz naszą ofertę poniżej. Prezentujemy Państwu do wynajęcia kawalerkę zlokalizowane w Żorach na parterze w domu wolnostojącym z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

263 386 zł33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,34 m 2 , na nowej inwestycji w Czechowicach-Dziedzicach! Mieszkanie mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Czerwca

Chorzów,śląskie

1 390 zł48 m² 28,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne. Preferowany kontakt telefoniczny lub sms, whatsapp (należy napisać o jaki lokal chodzi - cena, lokalizacja). Do wynajęcia duże wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie w Chorzowie (ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karłowicza

Rybnik,śląskie

220 000 zł26 m² 8 374,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie przy ul.Karłowicza! IDEALNE JAKO INWESTYCJA Wspaniała propozycja dla młodych ludzi oraz inwestorów. Niebanalna kawalerka przy ul. Karłowicza w centrum rybnika - wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

750 zł38 m² 19,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dostępne. Można będzie zobaczyć po długim weekendzie. Do tego czasu najlepiej pisać. Oferujemy Państwu przestronną kawalerkę w Chorzowie Batory (16 Lipca, okolice Karpacka, wrocławska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

305 000 zł49 m² 6 270,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam serdecznie dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na wysokim parterze budynku W zielonej części zatorza, przy spokojnej, cichej ulicy. Mieszkanie w zadbanym częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy dwu pokojowe mieszkanie z balkonem na sprzedaż, usytuowane na 8 piętrze, zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, dzielnicy Reden przy ul. Wojska Polskiego o pow. użytkowej 36,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

273 000 zł37 m² 7 374,39 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

__lokal nie wymaga nakładów finansowych__ __cena podlega rozsądnej negocjacji__ Oferujemy na sprzedaż M-3 o powierzchni 37,02 m2 w Rybniku, dzielnica Śródmieście na 8 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hubala-Dobrzańskiego

Sosnowiec,śląskie

346 576 zł47 m² 7 450,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Usługa bez prowizyjna Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Kup bezpiecznie z expanderem! W tej inwestycji posiadam inne mieszkania - serdecznie zapraszam do kontaktu W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w Bytomiu dzielnica Rozbark. Mieszkanie o powierzchni 40m 2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Tarnowskie Góry,śląskie

318 000 zł55 m² 5 755,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 55,25m2 Balkon Ogrzewanie z sieci miejskiej Niskie opłaty Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Tarnowskich Górach przy ul. Ułańskiej Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siemianowice Śląskie,śląskie

1 500 zł34 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Pocztowej 1. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagrody

Katowice,śląskie

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia! Mieszkanie o pow. 52 m2, katowice, ligota, ul. Zagrody. Lokalizacja Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem. W najbiżej okolicy: przystanki autobusowe (linie: 9;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

259 940 zł32 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w centrum Czechowic-Dziedzic! Nieruchomość mieści się w nowoczesnym apartamentowcu o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Bytom,śląskie

102 000 zł35 m² 2 914,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w dzielnicy Bytomia. Idealne dla singla, pary lub inwestora szukającego atrakcyjnej nieruchomości. Szczegóły: powierzchnia: 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niwecka

Poręba,śląskie

419 000 zł83 m² 5 063,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnych apartamentów z ogrodem, gotowymi miejscami postojowymi, możliwością doposażenia w instalację fotowoltaiczną i pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

545 259 zł76 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Siemanovi, szukasz swojego wymarzonego kąta bez dodatkowych opłat? Mam coś specjalnego, bez podatku pcc i bez prowizji! Zadzwoń i dowiedz się szczegółów Oto Twoje nowe, wymarzone 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Zabrze

Zabrze,śląskie

1 230 zł12 m² 101,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 12,1 m2 w skład którego wchodzi: - salon - kuchnia - antresola - łazienka z wc Lokal po kapitalnym remoncie, z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni około 33 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Chorzów,śląskie

470 000 zł58 m² 8 058,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I dowiedz się szczegółów ostatnie wolne mieszkania! znakomita inwestycja - doskonała lokalizacja! Dębowe Apartamenty to kameralna Inwestycja w której, na 4 kondygnacjach, znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Spacerowa

Świerklany,śląskie

130 000 zł23 m² 5 671,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka(22,92 m2) z osobną kuchnią oraz świetnym widokiem! Mieszkanie jest idealną opcją dla jednej osoby, ponieważ posiada przestronny salon, osobną kuchnię oraz łazienkę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Sosnowiec,śląskie

1 750 zł35 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy jasne jednopokojowe mieszkanie położone w Sosnowcu przy ulicy Warszawskiej. Doskonała lokalizacja w centrum Miasta. W okolicy pełna infrastruktura, świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

643 411 zł43 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikalna inwestycja- katowice Centrum - 2 pokojowy apartament na 21 piętrze - 42,61 m2. Zadzwoń I dowiedz się szczegółów bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% stan.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij