dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Niepodległości

Ruda Śląska,śląskie

1 290 zł40 m² 31,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie w Rudzie Śląskiej- goduli przy ul. Pl. Niepodległości 8, mieszkanie położone jest w budynku na 1 piętrze. Plusem lokalu jest przede wszystkim lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

990 zł18 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia studio przy ulicy 3 maja 27 of *powierzchnia 19 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: szafa, komoda i kanapa *kuchnia: szafki kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

316 714 zł30 m² 10 568 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowina

Orzesze,śląskie

199 000 zł64 m² 3 120,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomści "revelio" ( Oferta na Wyłączność! ) Do sprzedania funkcjonalne mieszkanie do wykończenia według indywidualnego pomysłu, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

565 058 zł55 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

465 000 zł56 m² 8 303,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w centrum Gliwic przy ul. Kościuszki 48 o powierzchni 56m2, znajdujące się na 3 piętrze, w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

269 990 zł41 m² 6 585,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 41m2 po generalnym remoncie w Będzinie Osiedle Syberka Skalskiego 2 Mieszkanie na 2. piętrze składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

373 500 zł52 m² 7 213,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej okolicy blisko natury! Czyż tu nie jest pięknie? Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób jak i seniorów. Bezpieczeństwo i spokój na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Wrzosowiak. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

215 000 zł36 m² 5 927,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania o powierzchni 37 m2 w spokojnej okolicy, położonego przy ulicy Hutniczej w Gliwicach, tuż przy Politechnice Śląskiej. Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

198 999 zł30 m² 6 633,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Otako Nieruchomości zaprasza do oglądania M2 z balkonem na Tysiącleciu Powierzchnia ok 30m2 -salon -kuchnia z wyjściem na balkon -łazienka -przedpokój Mieszkanie w dobrym stanie Czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie,śląskie

265 000 zł48 m² 5 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni około 47 m2 w Miasteczku Śląskim. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

500 000 zł48 m² 10 395 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż oferujemy wyposażone 2 pokojowe mieszkanie na sarnim stoku. Nieruchomość mieści się na parterze nowego apartamentowca przy ulicy sarni stok, posiada 2 pokoje I ogródek około 25m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł124 m² 7 148,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie M4 - Bielsko-Biała, os. "Cztery Pory Roku" przy ul. Grondysa - trzy pokoje, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze, garaż i ogród. Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tychy

Tychy,śląskie

299 000 zł40 m² 7 569,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu mieszkania jednopokojowego przerobionego na 2 pokoje. Blok mieści się w samym centrum miasta. Dużym udogodnieniem jest bliskość - dużego parkingu, - tyskich hali targowych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Piłsudskiego

Tychy,śląskie

1 890 zł44 m² 43,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! nowoczesne 2 pokoje z balkonem, centrum miasta! Tychy, ul. Piłsudskiego 25, II piętro, niskie budownictwo 43,60 m2, (salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia/pokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Gliwice,śląskie

3 500 zł62 m² 56,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament 3 pokojowy z balkonem, o powierzchni około 62m2, świeżo oddany przez dewelopera i wykończony. Znajduje się na Osiedlu Nove Villove w Gliwicach przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

312 900 zł45 m² 6 982,82 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowomiejska

Siewierz,śląskie

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje całkowicie wyposażone ze znakomitym zagospodarowaniem przestrzeni czego efektem jest duża ilość szaf. Mieszkając w zielonym otoczeniu Jeziora Przeczyckiego dodając miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 200 zł42 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy apartament na wynajem znajdujący się na nowo wybudowanym osiedlu parkowym przy ulicy Kozielskiej. Mieszkanie ma 41,5 m2 oraz składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

475 755 zł45 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

312 700 zł45 m² 7 023,81 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Żory

Żory,śląskie

645 000 zł104 m² 6 198,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko w naszym biurze! Przedmiotem oferty jest nowoczesny Apartament o pow. 104,06 m2 z ogródkiem o powierzchni ok. 215 m2. Nieruchomość została wybudowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszam do zapoznania się z prywatną ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w starym budownictwie, po kapitalnym remoncie, o powierzchni 36 m2, znajdującego się w Tychach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze, zaaranżowane na 4 pokoje mieszkanie typu M-4 o powierzchni użytkowej 55,7 m2 z dużym balkonem. Lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W bielsku-białej - 3 pokoje, osiedle kopernika Zapraszamy na prezentację przestronnego mieszkania na osiedlu Kopernika w Bielsku-Białej. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

721 875 zł131 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem i wykuszem usytuowane na trzecim piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielęckiego

Katowice,śląskie

2 450 zł53 m² 46,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na prezentację! mieszkanie na wynajem! Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach - Śródmieście przy ul. Mielęckiego! Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 199 000 zł119 m² 10 058,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowe Mieszkanie w Prestiżowej Lokalizacji Osiedla nowa dąbrowa - Wyrafinowany Styl i Komfort w Centrum Miasta. Cena: 1199 000 | Powierzchnia: 120 m | Pokoje: 3 (+ możliwość 4.) |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

297 000 zł36 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku na osiedlu F. Rozkład : mieszkanie składa się z pokoju przejściowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

813 496 zł67 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora. Centrum Katowic. Kompleks budynków zatrudnia tysiące pracowników, którzy chętnie najmą mieszkanie tuż pod swoim miejscem pracy. Cała potrzebna infrastruktura pod ręką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabrze,śląskie

349 000 zł45 m² 7 690,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 45,38 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - Grunwaldzka. Lokal znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Katowice,śląskie

310 000 zł49 m² 6 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: katowice, ul. Pogodna Opis: z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie położone na ul. Pogodnej w Katowicach. Nieruchomość ma powierzchnię 48,98m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rybnik,śląskie

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Kawalerka o pow. 33 m2, z wydzieloną częścią sypialnianą Mieszkanie słoneczne i przestronne , zlokalizowane na osiedlu Nowiny przy ul. Dąbrówki na IX piętrze (winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

419 100 zł60 m² 7 031,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

264 000 zł34 m² 7 652,17 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

415 700 zł43 m² 9 777 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Jest cicho, spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joanny

Ruda Śląska,śląskie

176 000 zł40 m² 4 378,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

0% prowizji! Lokal mieszkalny do częściowego remontu w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w Rudzie Śląskiej Godula ul. Joanny. Do sprzedaży mieszkanie przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje całkowicie wyposażone ze znakomitym zagospodarowaniem przestrzeni czego efektem jest duża ilość szaf. Dodatkowo mieszkanie oferuję przepiękny widok na panoramę miasta. Mieszkając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 150 zł20 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszaknie przy ulicy Modrzejowskiej 89 *II piętro *20 m2 *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stół, krzesła , komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

357 100 zł50 m² 7 092,35 zł/m²