dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 136 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 136 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

392 900 zł56 m² 6 996,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w cichej okolicy blisko natury! Czyż tu nie jest pięknie? Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, młodych osób jak i seniorów. Bezpieczeństwo i spokój na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

520 000 zł68 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 w Katowicach, w dzielnicy Śródmieście - (ścisłe centrum miasta) w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - kuchnia - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 253 zł50 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cyganerii

Tychy,śląskie

1 290 zł39 m² 33,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Cyganerii 42 *I piętro *powierzchnia 39m2 *ogrzewanie miejskie *w pełni umeblowane i wyposażone Wyposażenie: *pokój: łóżko, stół, krzesła ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyranek

Katowice,śląskie

2 950 zł85 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: wlvcm8444 Najem możliwy od 01.05.2024r. Przedstawiamy Państwu ofertę najmu nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w Katowicach na Ptasim Osiedlu, w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe częściowowyremontowane mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 48 m2 nadrugim piętrze w bloku w Czeladzi na os. Józefa Piłsudskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Gliwice,śląskie

429 000 zł52 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferta mieszkania na Starówce. Taniej niż oferty mieszkań od developerów a inwestycja na lata. Na nowym osiedlu mieszkanie może kupić każdy a na Starówce tylko nieliczni mają lokale. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Częstochowa,śląskie

395 000 zł61 m² 6 454,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej propozycji, którą Nieruchomości ma przyjemność przedstawić - komfortowe i ustawne mieszkanie M4, zlokalizowane w czteropiętrowym bloku, w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Gliwice,śląskie

370 000 zł68 m² 5 477,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokoje | 67,55m2 Balkon co miejskie Możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ordona w Gliwicach. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Bytom,śląskie

170 000 zł47 m² 3 643,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania, położonego w sercu Bytomia, przy ulicy Juliana Fałata. Nieruchomość składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

410 000 zł55 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w Bytomiu na ul. Katowickiej, w skład którego wchodzą: pokój kuchnia salon łazienka z wc przedpokój garderoba balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Zabrze,śląskie

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ul. Grzybowskiej w Zabrzu. Rozkład pomieszczeń: - sypialnia - salon z wyjściem na balkon - kuchnia - przedpokój - łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Bytom,śląskie

280 000 zł39 m² 7 159,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie - 39,11 m , bezpośrednio od właściciela, w świetnej lokalizacji w Bytomiu Szombierkach przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika. Mieszkanie po remoncie, odświeżone, umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wilczewskiego

Katowice,śląskie

1 750 zł26 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament w spokojnej i cichej okolicy, w budynku na ogrodzonym, zamkniętym terenie, w bliskości uczelni gwsh, osiedli Bażantowo oraz Miłe Zacisze. Otoczony zielonym terenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

450 670 zł82 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowej odrestaurowanej i prestiżowej kamienicy w centrum Gliwic. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

610 000 zł79 m² 7 721,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m2 w Katowicach - Śródmieście, w skład którego wchodzą: 3 niezależne pokoje kuchnia łazienka z wc dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

689 724 zł68 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Wawel Service - Bytkowska 3.0 - Nowoczesne Mieszkania w Katowicach. Naprzeciwko wejścia do Parku Śląskiego aleją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Bytom,śląskie

1 200 zł45 m² 26,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Bytomiu przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka

Ruda Śląska,śląskie

990 zł35 m² 28,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne *powierzchnia 35 m2 *piętro 2 *w pobliżu niezbędne punkty handlowo - usługowe oraz park. *Lokal w pełni umeblowany Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

332 603 zł36 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Gotowe, oddane do użytkowania i czeka na swojego właściciela. Blisko centrum, ale w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. 3 Maja

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł27 m² 9 553,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Odkryj klucz do swojego nowego życia już dziś - z tą gotową do zamieszkania, dobrze oświetloną kawalerką w sercu Bielsko-Białej, która otwiera przed Tobą drzwi do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 250 zł36 m² 34,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w czerwionce.W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia dwupokojowego mieszkania, mieszczącego się na 4 piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czempiela

Chorzów,śląskie

190 000 zł35 m² 5 367,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na ulicy Czempiela w Chorzowie Batorym to idealne miejsce dla singli lub par pragnących mieć swój własny kąt. Z przestronnym pokojem gościnnym oraz funkcjonalną łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

497 200 zł57 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Wolka - Cichy i rewelacyjnie skomunikowany sam środek Górnośląskiej Metropolii. Wolka, ul. Odległa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyskowice,śląskie

288 000 zł47 m² 6 128,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta na wyłączność tylko U nas! mieszkanie po generalnym remoncie! Biuro nieruchomości ,projekt Kwadrat" przedstawia na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabrze,śląskie

220 000 zł43 m² 5 142,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta na wyłączność! Cena podlega negocjacji! Biuro nieruchomości Projekt "kwadrat" zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gliwice,śląskie

389 000 zł52 m² 7 524,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Oferta na wyłączność tylko U nas! umeblowane gotowe do wprowadzenia Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andrzeja

Katowice,śląskie

189 440 zł24 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż w ścisłym centrum Katowic ul. Andrzeja 2/ Kościuszki 9. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o numerze 7 B mieszczącą się w kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Częstochowa,śląskie

237 000 zł46 m² 5 174,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje w bardzo okazyjnej cenie, duże i ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, w bloku 4 -piętrowym na ul. Senatorskiej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

3 999 zł63 m² 63,48 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do wynajmu bardzo komfortowe mieszkanie, które znajduje się na osiedlu Gwiazdy skąd wszędzie jest blisko ,wspaniała lokalizacja jak również wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w Katowicach dzielnicy Janów, które znajduje się na 2 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - oddzielna kuchnia - salon - mały pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orchidei

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł54 m² 6 587,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 54,50 mkw. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokalizacja oferuje liczne punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkania pod klucz - gotowe do zamieszkania! centrum miasta! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 w nowo wyremontowanej kamienicy w Tarnowskich Górach - w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróblewskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

335 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji! Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na wysokim parterze 10-piętrowego bloku przy ulicy Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

229 000 zł45 m² 5 120,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna oferta dla ludzi ceniących sobie dobra lokalizację! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok położenie z dala od głównej jezdni Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2 w skład którego wchodzi: - salon - sypialnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Do lokalu przynależy balkon oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

472 976 zł50 m² 9 459,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealne 3pokojowy apartamant dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu! Gliwice to obecnie najlepsze miejsce do inwestowania na Śląsku. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

335 000 zł56 m² 5 982,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania mieszczącego się w Żorach na osiedlu Pawlikowskiego. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Częstochowa,śląskie

294 000 zł52 m² 5 654 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M3 w dzielnicy Północ prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Baczyńskiego Opis Nieruchomosci Oferta sprzedaży jest mieszkanie w dzielnicy Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rybacka

Katowice,śląskie

790 000 zł128 m² 6 162,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 128,20 m2 położone w Katowicach dz. Ligota przy ulicy Rybackiej 2, w dobrym standardzie wykończenia, z udziałem wynoszącym 1/3.