dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Rybnik

Rybnik,śląskie

199 000 zł34 m² 5 768,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Duża kawalerka Rybnik osiedle Nowiny - ul. Św. Józefa Mieszkanie o pow. 34,5 m2 znajduje się na VI piętrze w wysokim odremontowanym i docieplonym bloku. W bloku znajduje się winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

749 000 zł89 m² 8 415,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej lokalizacji - Katowice Śródmieście przy ulicy Raciborskiej. Lokal nie zadłużony, pełna własność, o powierzchni 89m2, czwarte piętro budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

346 769 zł42 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte 16-20.04! - Zarezerwuj ostatnie terminy - Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 600 zł49 m² 32,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,99 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Lokal usytuowany na parterze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

139 000 zł53 m² 2 616,72 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Rybnik Chwałowice Oferujemy do sprzedaży zadbane i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,12 m2 usytuowane na parterze. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 53,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Chorzów,śląskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie umeblowane, zadbane, mało używane, nowa zmywarka i lodówka. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w nowo ocieplonym bloku. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Roosevelta

Zabrze,śląskie

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Franklina Roosevelta 3 *piętro 4 *powierzchnia 21 m2 *ogrzewanie centralne *przyjazne dla zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

350 000 zł67 m² 5 213,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3 pokoje w zielonej okolicy! | Sosnowiec ul. Baczyńskiego zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z Home Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cicha

Tychy,śląskie

239 000 zł36 m² 6 616,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś C Mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 2 pietrze w 3 piętrowym bloku. Możliwość przerobienia mieszkania na 2 pokojowe. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie składa się z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Warszawy

Sosnowiec,śląskie

169 900 zł33 m² 5 148,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o pow. 33 mkw. Nieruchomość znajduje się w zielonej, spokojnej okolicy - osiedle Juliusz. Klatka schodowa świeżo po remoncie, budynek w trakcie termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Bytom,śląskie

190 000 zł52 m² 3 648,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, położone na parterze budynku w Bytomiu przy ul. Artura Grottgera co sprzedajemy ? Lokal o powierzchni 52 m2, składający z się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Chorzów,śląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty mieszkania na pierwszym piętrze w urokliwej części Chorzowa Batorego przy ul. Brzozowej. To miejsce o niepowtarzalnym charakterze, gdzie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Sokolskiej, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia łazienka z wc przedpokój pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

562 999 zł56 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żorska

Orzesze,śląskie

1 600 zł43 m² 37,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemcy nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości revelio. Wolne od 01.04 Całkowicie wyremontowana kamienica w Orzeszu przy ul.Żorskiej : Trzypokojowe mieszkanie - salon z zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

297 000 zł58 m² 5 120,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie rozkładowe do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduję się na 7 piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokalizacja: 5 minut pieszo do przystanku autobusowe. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Chorzowie na ul. Dąbrowskiego, w skład którego wchodzą: 2 pokoje kuchnia garderoba łazienka z wc przedpokój Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Racibórz,śląskie

259 000 zł43 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać bez konieczności przeprowadzania dużych remontów! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

573 000 zł41 m² 13 982,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaży nowo wykończone mieszkanie zlokalizowane w świetnie rozwijającej się dzielnicy Katowic - Koszutka. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

410 999 zł43 m² 9 592 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol osiedle fit Al. Bielska. Ostatnie mieszkania. Całkowicie nowe, gotowe, oddane do użytku. Jedno z nich czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Tarnowskie Góry,śląskie

721 572 zł93 m² 7 773 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gwarek Park Apartamenty - Twój komfortowy dom w sercu miasta. Mieszkanie z ogródkiem 86,7 mkw. Windy: w każdej klatce znajduje się winda. Bezpieczny Garaż: zamykany garaż podziemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Moniuszki

Bytom,śląskie

218 900 zł63 m² 3 475 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na sprzedaż w centrum Bytomia Biuro Nieruchomości Wisto Nieruchomości, biuro Godne Polecenia, ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miarki

Bytom,śląskie

990 zł46 m² 21,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie w Bytomiu przy ul. K. Miarki 26 *mieszkanie 3-pokojowe: 2 pokoje umeblowane, 1 do własnej aranżacji *powierzchnia 46 m2 *piętro 3 *ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rybnik

Rybnik,śląskie

3 500 zł67 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność biura Wyposażony 3-pokojowy apartament, nowe budownictwo, wysoki standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wysokim standardzie na wynajem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Bytom,śląskie

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemcy nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio" ( oferta na Wyłączność). - bardzo klimatyczne! - 2 min od opery, i Agory duża kawalerka o powierzchni 44 m2. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Suberlaka

Katowice,śląskie

849 000 zł94 m² 8 985,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Tylko W realton nieruchomości! oferta na wyłączność! zapraszam inne agencje do współpracy Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny 4 - pokojowy apartament umiejscowiony na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

559 999 zł53 m² 10 584 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

390 000 zł63 m² 6 180,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania do remontu w Chorzowie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ulicy Ryszki 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Graniczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna Funkcjonalny 3-pokojowy apartament z dużym balkonem i miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Proponujemy do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

279 999 zł35 m² 8 107 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Murapol Siewierz Jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kujawska apartamenty to nowa inwestycja na osiedlu Parkitka.To tutaj znajduje się mieszkanie,które mamy przyjemność zaprezentować:) PREZENTUJE; Aleja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 1 Maja

Ruda Śląska,śląskie

1 790 zł47 m² 38,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! * w pełni wyposażone * dwa poziomy! * rewelacyjnie skomunikowane - tylko 2 minuty do A4! dzień pokazowy - czwartek 17:00 - 18:30 proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świerklaniec

Świerklaniec,śląskie

249 000 zł37 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie w świerklańcu z ogródkiem! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 37 m2 w Świerklańcu, usytuowane na parterze - dwupiętrowego bloku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Częstochowa,śląskie

570 000 zł51 m² 11 207,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe i oryginalnie urządzone materiałami najwyższej jakości mieszkanie na kameralnym osiedlu Hello, na Parkitce, na ul. Małopolskiej, w spokojnej okolicy. Dostępne od ręki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania w centrum miasta?! Ta oferta jest dla Ciebie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 45 m2, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tychy

Tychy,śląskie

535 000 zł61 m² 8 748,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jeśli chcesz mieszkać w przestronnym, funkcjonalnym mieszkaniu, na popularnym osiedlu, w okolicy lasu, parku wodnego, z całą niezbędną infrastrukturą w około. To ta Oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

335 000 zł65 m² 5 116,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M5, w układzie 3x1, o łącznej powierzchni 65,48 m2. Świetna cena za tak duże mieszkanie! Lokal znajduje się na 10 piętrze w 10 - cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

656 304 zł73 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie z dwiema łazienkami. Pokój z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Chorzów

Chorzów,śląskie

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie 3-pokojowe 60m2 w Chorzowie Batorym przy ul. S tefana Batorego. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej widnej kuchni - trzech sypialni - przedpokoju - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

520 000 zł88 m² 5 919,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 87,85m2. Mieszkanie podzielone jest na dwa ustawne lokale, w skład każdego wchodzi : - salon - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Częstochowa,śląskie

355 000 zł51 m² 6 960,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ema Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum Częstochowy przy ul. Dąbrowskiego 9. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajduje się w przepięknej i zadbanej.