dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Banachiewicza

Zabrze,śląskie

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka o powierzchni 34 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Zabrza - os. Mikołaja Kopernika. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 5 piętrowym budynku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

339 900 zł46 m² 7 389,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Mieszkań Deweloperskich: jedno z 2 ostatnich dwustronnych 2pok w super cenie / Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy(soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 600 zł49 m² 32,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,99 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Lokal usytuowany na parterze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu luksusowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 40 m2 Katowice Brynów. - mieszkanie o bardzo wysokim standardzie dla wymagających którzy pragną mieszkań w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Bytom,śląskie

125 000 zł71 m² 1 772,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

0% prowizji! Lokal mieszkalny do remontu w atrakcyjnej lokalizacji przy strefie centrum w Bytomiu Śródmieście ul. Prusa. Do sprzedaży mieszkanie przestronne, rozkładowe o pow 70,52 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

385 000 zł42 m² 9 149,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przestronne zachodnie 2pok. Z dużym balkonem 4,5m2_z gwarancją najniższej proponowanej ceny w zakupie gotówkowym. Sprzedaż bezpośrednia dewelopera_brak podatku pcc_bez prowizji 0 zł idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Fitelberga

Bytom,śląskie

1 250 zł27 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Gotowe do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 27m po remoncie w Bytomiu Szombierkach Zapraszamy do wynajmu uroczego mieszkania położonego w topowej lokalizacji Bytomia Szombierek. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

527 668 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,43 m 2 położone na parterze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym o nowoczesnej architekturze, położonym jest w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korfantego

Pszczyna,śląskie

285 000 zł32 m² 8 842,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż w Pszczynie! lokal B32 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się w inwestycji przy ul. Korfantego 4 w Pszczynie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

371 900 zł38 m² 9 781,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piechy

Ruda Śląska,śląskie

312 000 zł63 m² 4 961,04 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Z 360 000 pln na 312 000 pln! Szukasz ciepłego i słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronisławy

Gliwice,śląskie

1 990 zł36 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia małe mieszkanie 2-pokoje o powierzchni 36 mkw położone w bardzo zielonej części miasta, na ulicy Bronisławy. Lokalizacja idealna dla osób ceniących sobie ciszę i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zarębskiego

Katowice,śląskie

1 000 zł17 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 *parter, powierzchnia 17 m2 *ogrzewanie elektryczne *budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji, dojazd komunikacją miejską czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabu Powstańczego

Gliwice,śląskie

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Sztabu Powstańczego. Osiedle z pełną infrastrukturą położone bardzo blisko centrum Gliwic. Bezpośredni wyjazd na dk-88, 200 metrów do szkoły, 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

489 000 zł45 m² 10 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż jasne 2 pokojowe mieszkanie Z antresolą I dużym balkonem na ogrodzonym osiedlu cztery pory roku. Oferta jest skierowana głównie dla ludzi szukających ciszy, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

2 900 zł41 m² 71,57 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świeżo oddane i umeblowane mieszkanie, które nigdy wcześniej nie było zamieszkane. Wszystkie sprzęty są nowe. Zabudowa meblowa wykonana przez stolarza. Wysokiej klasy sprzęty agd. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróblewskiego

Gliwice,śląskie

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 80 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic- zatorze okolice forum. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 253 zł50 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z balkonem, zlokalizowane w Katowicach przy ul. Pułaskiego, dolina Trzech Stawów. Brak prowizji dla biura nieruchomości! - możliwość zawarcia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Młodzieżowa

Bielsko-Biała,śląskie

699 900 zł69 m² 10 145 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam apartament z dużym ogrodem w stanie deweloperskim. Apartament mieści się w atrakcyjnej okolicy pod Dębowcem. Jest to jedno z ostatnich mieszkań w tej lokalizacji. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

2 300 zł27 m² 86,69 zł/m²

 

Piętro:16/26

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

3 900 zł55 m² 70,52 zł/m²

 

Piętro:16/26

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Chorzów,śląskie

325 000 zł48 m² 6 799,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Katowice,śląskie

2 253 zł50 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Tarnowskie Góry,śląskie

259 000 zł39 m² 6 709,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone w Tarnowskich Górach na Osadzie Jana o powierzchni 38,6m2. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Idealne na inwestycję W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

512 000 zł61 m² 8 460,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najmniejsze 4pok, ostatnie mieszkanie w tym układzie w gotowym budynku! okazja to mieszkanie I wiele innych jest już gotowe do odbioru! Zadzwoń i poznaj szczegóły! Agnieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł51 m² 5 264,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży przestronne rozkładowe mieszkanie 51,1 m 2 usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku w dzielnicy Północ W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Katowice,śląskie

300 000 zł38 m² 7 915,57 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Idealne na wynajem - sąsiedztwo uczelni awf i ae. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Bielsko-Biała,śląskie

479 500 zł39 m² 12 263,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

- - - rezerwacja! - - - okazja! 2-poziomowy apartament na os. Cztery pory roku! Do sprzedania komfortowy, 2-poziomowy apartament położony na os. Cztery Pory Roku w Bielsku-Białej. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie. Wodzisław Śl. Centrum. 50m 2. 2 pokoje. oferta od 10 maja Bardzo ładne, jasne i wysokie mieszkanie na pierwszym piętrze w pięknej odnowionej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 850 zł62 m² 29,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność. Przedmiotem oferty wynajmu jest bardzo klimatyczne / rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone w doskonałej dzielnicy Katowic w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Modrzejowska

Będzin,śląskie

1 150 zł25 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ul. Modrzejowskiej 89 *powierzchnia: 25 m2 *piętro 1 *ogrzewanie elektryczne *przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Korfantego

Pszczyna,śląskie

299 000 zł32 m² 9 329,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Doskonała lokalizacja mieszkań na sprzedaż w Pszczynie! lokal B43 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które znajduje się w inwestycji przy ul. Korfantego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkową ofertę mieszkań w sercu Bielska-Białej! Przedstawiamy unikalną selekcję lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 38 m , położonych na różnych piętrach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Racibórz

Racibórz,śląskie

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w prywatnym domu w Raciborzu dzielnica Ostróg. Mieszkanie znajduje się na piętrze domu, składa się dużego salonu otwartego na kuchnię, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

1 200 zł96 m² 12,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 16.04. Oferujemy na wynajem mieszkanie o powierzchni 95,57m2 w skład którego wchodzi: poziom I: - salon - sypialnia - kuchnia poziom II: - sypialnia - pokój dziecięcy - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brzozowa

Paniówki,śląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wykończony w wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół apartament na kameralnym zamkniętym osiedlu. Budynek oddany do użytku w 2013 roku. Mieszkanie położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zabrze

Zabrze,śląskie

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie w Zabrzu blisko centrum w bloku z 2015r na 3 piętrze z windą,na osiedlu zamykanym z miejscami parkingowymi. Mieszkanie ok 46m2 duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

501 921 047 zł61 m² 8 493,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

385 000 zł40 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 7m2 na chwile prywatnego relaksu, okna skierowane na zewnętrz budynku. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również.