dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

619 000 zł63 m² 9 844 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nowoczesny apartament zlokalizowany na prestiżowym i zamkniętym osiedlu w Bielsku-Białej. Jednym z wielu jego atutów jest idealna lokalizacja. Bardzo wygodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Wodzisław Śląski,śląskie

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,87 m2. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku w Wodzisławiu Śląskim na ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolista

Bielsko-Biała,śląskie

330 000 zł36 m² 9 128,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na osiedlu Karpackim. W pobliżu pełna infrastruktura osiedlowa, liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

389 129 zł42 m² 9 363,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szerokie 2pok. z dużym balkonem 4,5m2 z oknami skierowanym na wschód, w najbardziej zielonej dzielnicy a jednocześnie w centrum tychów. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Częstochowa,śląskie

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 38 m 2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Broniewskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustroń

Ustroń,śląskie

619 000 zł56 m² 11 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dzień dobry Do zaoferowania mam mieszkanie w Ustroniu w dzielnicy Poniwiec. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Pawlikowskiego

Żory,śląskie

310 000 zł56 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku w Żorach. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Sosnowiec,śląskie

255 000 zł48 m² 5 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dostępne od zaraz! Lokal znajduje się w Sosnowcu, pogoń. Mieszkanie w bloku po termoizolacji na 2 piętrze. Niski czynsz administracyjny. Mieszkanie składa się z: - sypialni - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

179 000 zł29 m² 6 172,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie do remontu w samym Centrum Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 500 metrów od mieszkania. Nieruchomość znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

337 256 zł36 m² 9 452,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Południowe 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5 m2 na chwile prywatnego relaksu! Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

360 000 zł37 m² 9 625,67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Superjednostce o powierzchni 37,40 m2 w Katowicach, w dzielnicy Centrum w skład którego wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Świętochłowice,śląskie

299 000 zł50 m² 6 016,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia znajduje się w Świętochłowicach, dzielnica Piaśniki przy ul. Świętokrzyskiej. Nieruchomość mieści się w bloku po termoizolacji na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Gliwice,śląskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Zatorze. Budynek ocieplony. Okna pcv, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochłowicka

Chorzów,śląskie

369 000 zł60 m² 6 129,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 60,2m , usytuowanego na siódmym piętrze dziesięciopiętrowym bloku przy ulicy Kochłowickiej 11 w Chorzowie. Mieszkanie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

410 092 zł53 m² 7 810,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartamenty w lokalizacji Oś. Kukułek ul. Klimontowska. W sprzedaży ostatnie mieszkanie w tym układzie, są to 3 narożne pokoje na zachód z super widokiem i dużym balkonem 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

562 452 zł74 m² 7 600,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament z tarasem usytuowany na pierwszym poziomie budynku położonego w cichej i leśnej okolicy dzielnicy Wyczerpy. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców

Chorzów,śląskie

990 zł13 m² 76,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *I piętro. *13 m2. *W pełni umeblowane i wyposażone. *Przyjazne dla zwierząt. Wyposażenie: *pokój: kanapa rozkładana, stolik, szafa, telewizor. *Aneks kuchenny: szafki, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wyzwolenia

Częstochowa,śląskie

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ulicy Al. Wyzwolenia 6 *powierzchnia 33 m2 *piętro 1 *ogrzewanie miejskie *okolica - zielona, cicha, spokojna i bezpieczna *miejsca postojowe pod blokiem *do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie witam. Oferujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w Wodzisławiu Śląskim na osiedlu 1 Maja. Mieszkanie przestronne, bardzo ustawne, słoneczne, super zlokalizowane, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

268 000 zł46 m² 5 851,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 położone na drugim piętrze w bloku 4-pietrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie rozkładowe z oknami na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

3 000 zł62 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie + miejsce garaż podziemny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni około 62m2, w nowym, estetycznym budynku zlokalizowanym w Gliwicach, osiedle Karolinki. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gliwice,śląskie

229 000 zł36 m² 6 350,53 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta kawalerki Możesz kupić to mieszkanie w programie Bezpieczny Kredyt 2%, jeżeli posiadasz zdolność i spełniasz wszystkie wymagania programu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kontkiewicza

Częstochowa,śląskie

445 000 zł59 m² 7 542,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży nowy apartament w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w Częstochowie na ulicy Kontkiewicza na nowo powstałej inwestycji. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palińskiego

Bytom,śląskie

269 000 zł63 m² 4 244,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Palińskiego w Bytomiu-Łagiewnikach. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Zabrze,śląskie

210 000 zł58 m² 3 636,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Odkryj uroki życia w centrum miasta, idealna lokalizacja - Zabrze czeka na Ciebie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń bliskość szkoły/przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żory

Żory,śląskie

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz Dużego i Przestronnego Mieszkania na Wynajem? Sprawdź naszą ofertę poniżej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 72 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czechowa

Tychy,śląskie

2 300 zł51 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz urządzone w wysokim standardzie 2 pokojowe mieszkanie na oś.C w niskiej zabudowie. Mieszkanie w całości zostało wyposażone do użytku: 1 pokój - salon: sofa, stół +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Tychy

Tychy,śląskie

367 900 zł38 m² 9 656,17 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Idealne 2pok na zachód/ Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy(soboty i niedziele). Zakup deweloperski_ Nie płacisz żadnej prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Katowice,śląskie

470 000 zł55 m² 8 499,10 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ciepłe i komfortowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie jest w dobrym stanie. Zapraszam do opisu i kontaktu! Świetna lokalizacja. Rozkładowe. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowaniu Państwu mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym kilka lat temu w Topowej lokalizacji Zabrza! Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze z ekspozycją okien na północny-wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Chorzów,śląskie

460 000 zł53 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w Chorzowie. Nieruchomość została przygotowana jako Kawalerka o powierzchni 23 m2 oraz 2 pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Michałowskiego

Częstochowa,śląskie

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Biuro Nieruchomości locatus ma przyjemność zaproponować do wynajęcia mieszkanie M-2 o wysokim standardzie, położone w dzielnicy Północ w Częstochowie, o powierzchni 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

310 000 zł31 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie po remoncie przy ulicy Kozielskiej w Gliwicach. Mieszkanie zostało zaaranżowane jako lokal dwupokojowy. Lokal składa się z: salonu z kuchnią sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

749 000 zł99 m² 7 542,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie położone w bliskim sąsiedztwie centrum bardzo dobrze skomunikowane z dtś oraz dworcem pkp. Kameralna kamienica z lat 30-tych odnowiona. Powierzchnia 99,31m2. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Katowicach na ul. Sowińskiego. Nieruchomość o powierzchni 43 m , znajduje się w bloku na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Tychy,śląskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54m2, usytuowanego na parterze w bloku mieszczącym się na osiedlu A przy ul. Asnyka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 200 zł34 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka, świeżo po remoncie.Raków. Prezentuje Aleja Nieruchomości O mieszkaniu Lokal składa się z pokoju,kuchni,łazienki z wc oraz przedpokoju.Mieści się na 3 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nawrota

Bytom,śląskie

389 000 zł114 m² 3 412 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem niniejszej oferty jest duże, piękne mieszkanie w kamienicy w Bytomiu. Mieszkanie na 3 piętrze kamienicy.Wejście do klatki z domofonem oraz monitorowane. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

370 000 zł44 m² 8 409 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie po generalnym remoncie w samym Centrum Katowic! Pełna infrastruktura potrzebna do życia w zasięgu 300 metrów od mieszkania Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

570 000 zł51 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 2 pokoje Z miejscem parkingowym I komórką lokatorską W cenie 570 000 zł! Do sprzedania mieszkanie położone na os. Ligota Park w dzielnicy Brynów w Katowicach.