dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

342 000 zł54 m² 6 298,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy sprzedaż bardzo ustawnego mieszkania o powierzchni ok. 54,30 m2 usytuowanego na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym w centrum dzielnicy Ligota. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Gliwice,śląskie

2 125 zł36 m² 58,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo duża i komfortowa kawalerka na osiedlu Waryńskiego. Bardzo ciekawa lokalizacja - cisza, spokój, dużo zieleni a jednocześnie bardzo dobry dojazd do centrum Gliwic i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Katowice Zawodzie, duża kawalerka Oferujemy mieszkanie o powierzchni 35m2 usytuowane na parterze w 2 piętrowej kamienicy dzielnicy Zawodzie. Składa się z bardzo dużego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fliegera

Katowice,śląskie

399 000 zł49 m² 8 083,47 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, ul. Fliegera obok awf. Wjazd na A4- 200m, ścisłe centrum 600m, park Kościuszki- 300m. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 49,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

1 800 zł54 m² 33,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność biura Wyposażone 3-pokojowe mieszkanie, wysoki standard Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o wysokim standardzie na wynajem. Nieruchomość znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brenna

Brenna,śląskie

499 000 zł71 m² 6 980,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Brenna, powiat cieszyński Zakochaj się w spokojnym życiu wśród górskich krajobrazów Zachęcam do zapoznania się z wyjątkową ofertą bezczynszowego mieszkania w malowniczej Brennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł44 m² 3 373,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze więcej zdjęć nieruchomości na naszej stronie Partner Plus Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Informacje ogólne: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

679 296 zł78 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja w Katowicach dzielnica Koszutka Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w trzech 4 piętrowych budynkach (łączna ilość mieszkań 145). Zlokalizowane w dzielnicy Koszutka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 100 zł79 m² 13,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tarnowskie Góry, trzy pokoje z pięknym balkonem, 5 minut pieszo do Rynku. Atrakcyjny lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Najem okazjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

499 990 zł50 m² 9 987,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piotrowice -ochojec mieszkania deweloperskie i wykończone Z lokalizowane w dzielnicy Piotrowice-Ochojec. Opisywane 3 pokojowe wykończone mieszkanie o powierzchni 50,06m2 (rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Bielsko-Biała,śląskie

549 000 zł73 m² 7 497,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koniecznie obejrzyj wirtualny spacer po tej ofercie. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 73,22 m2 ., zlokalizowane na wysokim parterze niskiego bloku na os. Langiewicza (ul. Siewna). Mieszkanie pierwotnie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

285 000 zł37 m² 7 667,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie nieduży, dwupokojowy, wygodny apartament Z centralnym miejskim ogrzewaniem położony na I piętrze W kamienicy na starówce. Ciche miejsce, parking dla mieszkańców, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

385 510 zł41 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja w Katowicach w dzielnicy Koszutka Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w trzech 4 piętrowych budynkach (łączna ilość mieszkań 145). Zlokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł78 m² 5 346,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Tylko w Best Nest Nieruchomości Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okazałej willi z mansardowym dachem, stojącej w Centrum Bielska-Białej Wille wybudowano w 1888.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Mysłowice,śląskie

349 000 zł50 m² 6 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

agencyjnej! R E Z E R W A C J A! Na sprzedaż mieszkanie w Mysłowicach przy ulicy Gustawa Morcinka o powierzchni 49,87 m2. Mieszkanie składa się z oddzielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

155 610 zł40 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

*** nowa inwestycja *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 -pokojowego mieszkania o powierzchni 39,9 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na poddasze w 4-piętrowej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Rezerwacja! Zapraszamy na prezentację luksusowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Katowic na ul. Kopernika. Mieszkanie ma 35m2 i ma potencjał na wydzielenie sypialni z garderobą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Będzin,śląskie

100 000 zł31 m² 3 219,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Będzin ul. Konopnickiej 17a /5 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Katowice,śląskie

719 900 zł124 m² 5 805,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Rezerwacja! Prezentujemy niezwykle duże i rozkładowe mieszkanie w sercu Katowic. Wszędzie blisko, pełna infrastruktura w zasięgu wzroku. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Katowice Brynów bardzo spokojne miejsce Duża kawalerka o powierzchni 34 m2 usytuowana na 2 piętrze w 2 piętrowym domu wielorodzinnym. Składa się z pokoju, obszernej kuchni.