dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 144 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 144 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sosnowiec,śląskie

1 600 zł29 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia umeblowaną oraz wyposażoną kawalerkę zlokalizowaną w Sosnowcu przy ul. Hallera. Bez prowizji dla biura nieruchomości! Kawalerka jest położona na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 45m2 położone na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Błeszno. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzanowskiego

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękne, słoneczne i przytulne mieszkanie! Zlokalizowane w Czechowicach- dziedzicach przy ul.Krzanowskiego. Niezwykle spokojna okolica. Wokół dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliwicka

Katowice,śląskie

332 000 zł56 m² 5 929 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 położone w Katowicach Załężu, okolica ul. Gliwickiej. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z salonu z tv i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworek

Rybnik,śląskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie. Dziś w ofercie pięknie wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie na ulicy Dworek w Rybniku. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *ogrzewanie elektryczne. *Powierzchnia 32 m2. *Piętro 1. *Bliskość trasy średnicowej dtś, stanowi znakomite połączenie komunikacyjne z Katowicami oraz innymi sąsiednimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Tychy,śląskie

278 000 zł50 m² 5 548,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś A - wojska polskiego (wolne od zaraz) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1m2, położone na pierwszym piętrze w bloku niskiej zabudowy. Okolica cicha i spokojna, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

256 300 zł28 m² 9 186 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

362 712 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

407 150 zł48 m² 8 482 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

591 263 zł71 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Czechowice-Dziedzice,śląskie

239 915 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowo wybudowanym bloku w Czechowicach-Dziedzicach. Mieszkanie o powierzchni 37,10 m 2 składa się z - przedpokoju, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! Możliwość przerobienia mieszkania na 3-pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

669 550 zł77 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

438 256 zł51 m² 8 607 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

387 278 zł47 m² 8 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

324 814 zł38 m² 8 548 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

350 000 zł61 m² 5 709,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice Parku Chopina. Klimatyczne mieszkanie usytuowane na poddaszu w przepięknej przedwojennej willi z dużym ogrodem. Pow. 61,30 m2, 2 pokoje, p. 2/2. Niezależne wejścia do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

230 000 zł28 m² 8 306,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Katowice Brynów kawalerka ul. Ligocka przy Parku Kościuszki Oferujemy mieszkanie o powierzchni 27,69m2 zlokalizowane w dzielnicy Brynów. Usytuowane w 10 piętrowym budynku na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

572 425 zł66 m² 8 734 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

275 028 zł32 m² 8 595 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

537 264 zł64 m² 8 400 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chorzów

Chorzów,śląskie

658 174 zł74 m² 8 846 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

311 780 zł36 m² 8 565 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

723 623 zł90 m² 8 019,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dębowe Apartamenty to kameralna Inwestycja w której, na 4 kondygnacjach, znajdują się jedynie 22 lokale mieszkalne. Funkcjonalnym uzupełnieniem jest wygodny wielostanowiskowy - mieszczący 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

360 600 zł57 m² 6 299,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania siemianowice śląskie Oferujemy do sprzedaży, nowe i komfortowe, klimatyczne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na I piętrze w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

560 560 zł57 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja oddana do użytku w Katowicach przy Parku Śląskim (II etap) Do sprzedaży mieszkania (stan deweloperski) w dwóch 5 i 6 piętrowych budynkach. Z lokalizowane w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

277 890 zł47 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania siemianowice śląskie Oferujemy do sprzedaży, nowe i komfortowe, klimatyczne mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim usytuowane na poddaszu w całkowicie odbudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elsnera

Ruda Śląska,śląskie

184 000 zł42 m² 4 329,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowane (super oferta: super mieszkanie! Za jedyne 184.000 złotych. Salon z balkonem, sypialnia, jasna kuchnia, odnowiona łazienka z kabiną prysznicową, miejscem na pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

179 000 zł29 m² 6 236,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W trakcie sprzedaży! Na sprzedaż kawalerka z balkonem na 1 piętrze Lokalizacja Jaworzno, podwale Podstawowe informacje metraż 28,7 m 1 pokój 1 piętro balkon Standard wykończenia Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ogrodowa

Częstochowa,śląskie

199 000 zł73 m² 2 714,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub. zamienię mieszkanie 73m2 w Śródmieściu ( ul.Ogrodowa) Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem , kuchnią ,łazienką i przedpokojem.Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Będzin,śląskie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Świetna inwestycja! Polecamy na sprzedaż kawalerkę w Będzinie ul. Skalskiego, z możliwością zrobienia drugiego pokoju. Aktualny układ: * duży pokój * osobna kuchnia z oknem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasiewicza

Czechowice-Dziedzice,śląskie

1 600 zł49 m² 32,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz chwili oddechu po pracy ? W kameralnej niedużej społeczności mieszkańców ? Z kawałkiem ogródka i aż dwoma miejscami do parkowania ? Co więcej z dwoma osobnymi pokojami, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

472 389 zł53 m² 8 892,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

narożne 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Gliwice to obecnie najlepsze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij