dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

399 900 zł54,80 m² 7 297,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 54,8 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 3 Piętro/l.pięter: 3/4 Rodzaj zabudowy: blok Balkon: TAK Okna: plastikowe Ogrzewanie: centralne (kotłownia gazowa na cały budynek).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 945 zł82 m² 17 499,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamenty z widokiem na trzy stawy. Rekreacja oraz relaks w zasięgu wzroku. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 84 m położone na 7. piętrze nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł58 m² 8 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe w stanie zaawansowanym deweloperskim , położone w kameralnym, nowoczesnym apartamentowcu na drugim piętrze, w Rybniku, obręb Raszowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 934 zł55,22 m² 10 212,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 65 m przy ul. Krakowskiej 68 w Bielsku-Białej lokalizacja: mieszkanie znajduje się w prywatnej, zadbanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest eleganckie i nowoczesne mieszkanie w samym centrum Żor. Mieszkanie ma powierzchnię 66 m2, na którą składa się przestronny salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł42,17 m² 9 248,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone w Gliwicach Łabędach przy ul. Rzeczyckiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z ogrzewaniem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 853 zł67,07 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatni etap inwestycji! budynek numer 4 Biuro Nieruchomości Veritas oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie + antresola na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku w którym mieści się winda.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł46,54 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w pełni wyposażone! Jeśli poszukują Państwo przytulnego i komfortowego mieszkania na wynajem, po generalnym remoncie, to ta ofert jest dla Państwa! Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 101 zł84,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania na nowym osiedlu w Częstochowie, przy ul. Łódzkiej. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł52,40 m² 5 896,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie - Częstochowa, tysiąclecie Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,4 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł33,25 m² 6 466,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Miłość jest jak mieszkanie. W mieszkaniu zaś należy korzystać ze wszystkiego, niczego nie zakrywać, ani nie chronić. Żyje naprawdę tylko ten, kto na dobre zamieszkał w miłości.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł91,20 m² 7 664,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność! ). Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą. - 3 duże Pokoje - duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie Wyjątkowe mieszkanie w sercu dzielnicy Pogoń, które zachwyca od pierwszego kroku. To przestrzeń stworzona dla osób, które cenią ponadczasową elegancję, wysokie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65,64 m² 12 949,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronny apartament z dużym ogródkiem w sercu Starych Gliwic ul. Dickensa Wyobrażasz sobie poranki z kawą na własnym tarasie, w otoczeniu zieleni prywatnego ogrodu, podczas gdy.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się na parterze w bloku przy ulicy Wodeckiego 4 w miejscowości Jastrzębie - Zdrój. Powierzchnia użytkowa : 55,70m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni ok 26m2 usytuowanego na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym w Zabrzy przy ul. Witosa. Lokal składa się z: - przedpokoju z duża szafą.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł52,96 m² 5 947,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej Bielszowice 53 m Parter Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może być idealna dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

777 700 zł77,77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły - tel   zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem/tarasem lub ogródkiem od Developera! Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł263,93 m² 2 875,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentujemy przestronny, jednopoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 190,37 m , położony w Rybarzowicach, w gminie Buczkowice, przy ul. Żywieckiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

R e Z E R W A C J A ! Na sprzedaż duże, dwupoziomowe mieszkanie w okolicy Parku Śląskiego w zielonej, spokojnej dzielnicy Bytkowa w Siemianowicach Śląskich, na.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł45 m² 7 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie typu M3 usytuowane na czwartym piętrze bloku w Centrum - okolice ul. Wyspiańskiego. Układ pomieszczeń: dwa pokoje, kuchnia, łazienka Z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 102 zł47,07 m² 11 261,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone w Katowicach Brynowie. Mieszkanie o powierzchni 58,74 m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 85 r. Rozkład pomieszczeń: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł49,60 m² 5 826,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie Częstochowa, dźbów Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do wszystkiego, co potrzebne na co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 130 zł32,01 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,01 m z dużym balkonem (8,81 m ), zlokalizowana w nowoczesnej inwestycji. Warto wiedzieć: brak prowizji brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł37,20 m² 6 586,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w Czeladzi przy ulicy Legionów, o powierzchni użytkowej 37,20 m , w bloku świeżo po termomodernizacji. 2. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Katowice Centrum ul. Sokolska. Mieszkanie o powierzchni 52m2 z balkonem zlokalizowane na IV piętrze w słynnym wieżowcu "żyleta" - w budynku na parterze funkcjonuje portiernia.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł44,50 m² 8 087,64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| 3-pokojowe mieszkanie 44,5 m - Tychy Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,5 m , położone w Tychach na osiedlu E. Lokal znajduje się na 5 piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł25,80 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48,66 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej - Park Weltzla, ul. Handlowa 7a | 48,66 m | 5 piętro Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48,66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę najmu pięknej kawalerki o powierzchni 34m2 położonej w Świętochłowicach ul. Jodłowa 39 na 3/11 pietrze w bloku z winda, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 000 zł54 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oraz 2% podatku pcc! Apartamenty Asnyka to zespół dziesięciu mieszkań znajdujących się w dwukondygnacyjnym budynku szeregowym o nowoczesnej architekturze, prostej formie i eleganckiej.