dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 167 ogłoszeń

199 000 zł33,86 m² 5 877,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Tylko w Naszym biurze! Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne w pełni wyposażone 2 pokojowe w Mysłowicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

611 983 zł53,39 m² 11 462,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł66,24 m² 6 038,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Raków ul. Okrzei. I piętro po remoncie. Słoneczne. Kuchnia z jadalnią i dwa duże pokoje. Po remoncie kapitalnym.Cena zawiera zapłatę za meble.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł32 m² 9 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 31,4 m przy ul. Grynia w Dąbrowie Górniczej, zaledwie 2 km od centrum miasta. Mieszkanie mieści się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w dgr Nieruchomości! Do wynajęcia od zaraz wyjątkowe mieszkanie w topowej lokalizacji. Ul. 11 Listopada zaraz przy placu Wojska Polskiego. Czy może być lepsze miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł51,42 m² 9 721,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje - 51,42 m - nowe budownictwo 2020r - niski czynsz - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,17 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żory okazja piękne, bezczynszowe M-3 Z całym wyposażeniem! Mieszkanie wolne od zaraz! solid nieruchomości poleca tylko U nas wyłączność. Licencjonowane biuro nieruchomości solid Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł120,30 m² 7 980,05 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio bez pcc sky+ to projekt, który wyznaczy trendy w budownictwie mieszkalnym i nie tylko. Nowoczesna bryła oraz innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, doskonale wpiszą się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,70 m² 72,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka W tychach W rewelacyjnej lokalizacji Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w centrum naszego pięknego miasta. Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł53 m² 5 283 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słońce, widok i Twój Nowy Początek, 3 pokoje na osiedlu w Bytomiu "dom to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce, w którym cię rozumieją ." powiedział Christian Morgenstern.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł41,50 m² 4 554,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1925

** 1 pokój Z osobną kuchnią, 41,5mkw, roi 8% chorzów batory** Mieszkanie aktualnie jest niezamieszkałe, ale po wynajęciu może zapewnić przychód na poziomie 8% w skali roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wiosenna promocja cenowa, teraz odstępne to 2100 zł / miesiąc Nieruchomość dostępna w programie Lekki Start! Wynajmuj bez kosztów początkowych - kaucji i prowizji! Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 680 zł39,65 m² 11 114,25 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł37,30 m² 2 359,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie częstochowskim, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa cena Unikatowy apartament na 14. piętrze | Panorama Katowic | Pierwsza Dzielnica Luksusowy apartament z panoramą Katowic dla tych, którzy lubią mieszkać wyżej niż codzienność Góreckiego.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł77 m² 4 792,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy - 77 m (do remontu) Lokalizacja: ul. Kilińskiego, ścisłe centrum Częstochowy Powierzchnia: 77 m + 2 piwnice (12 m każda) Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 632 zł29,12 m² 10 083,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

174 800 zł48,40 m² 3 611,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Al. Zwycięstwa. Układ funkcjonalny: - pokój/sypialnia nr 1, - pokój/sypialnia nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze przy ul. Ligockiej w Katowicach (dzielnica brynów/ligota). Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych, zamykanych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł37,20 m² 7 526,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe w Chorzowie, przy ul. Hajduckiej o powierzchni 37,20m2 na parterze. W skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł47,62 m² 5 564,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia: 47,62 m kw. Pow. dodatkowe: piwnica Liczba pokoi: 2 Piętro/l.pięter: 2/2 Rodzaj zabudowy: kamienica Balkon: NIE Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Ciepła woda: bojler elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

279 990 zł46,88 m² 5 972,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym bloku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,70 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Żory - mieszkanie typu M-6 na osiedlu Pawlikowskiego, za cenę 350.000,- zł Przedstawiamy Państwu mieszkanie, zlokalizowane na V-tym piętrze w wysokim bloku na osiedlu Pawlikowskiego w Żorach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 793 zł37,68 m² 10 238,67 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł29,09 m² 14 266,07 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Katowice to projekt, który wyraźnie wyróżnia się na tle standardowej zabudowy mieszkaniowej w Katowicach. To nowoczesny kompleks trzech kaskadowych budynków, zaprojektowanych w taki.

Szczegóły ogłoszenia

138 831 zł32 m² 4 338,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Maju Proszę przeczytać dokładnie szczegóły kontaktu. Zgodnie z polityką firmy, nie odpowiadam na anonimowe zapytania poprzez formularz. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł52,31 m² 9 921,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa okazja - mieszkanie, które możesz dopasować do siebie! katowice brynów, ul. W. Pola 13. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,31 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość do wynajęcia, położoną w Bytomiu przy ulicy Stefana Batorego 22. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w zadbanej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosci , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! mieszkanie dostępne od zaraz! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,50 m² 9 504,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Westate Katowice prezentuje na sprzedaż 2 - pokojowe, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,5 m2, usytuowane na parterze budynku, w Tychach, w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 100 zł49,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 6-pokojowego mieszkania o powierzchni 201 m2, usytuowanego na 2 piętrze w kamienicy z windą. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjny apartament do wynajęcia, usytuowany w nowoczesnym bloku przy ulicy Kozielskiej. Budynek został oddany do użytku w listopadzie 2019 roku, gwarantując komfort.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 48 m położonego na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł29,40 m² 7 789,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 1 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Topolowej , w dzielnicy Łęknice. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,80 m² 5 567,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie Częstochowa - Al. Niepodległości Lokal mieszkalny( odrębna własność, księga wieczysta) o powierzchni 45,80 m 2 Ustawne mieszkanie, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

802 200 zł70 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku pcc! zaparszamy do naszego biura sprzedaży - katowice ul. Ligocka 103 - umów się na spotkanie! Mieszkanie składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł54,01 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 54,01 m2, które znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ulicy Turystycznej 14.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł37,51 m² 5 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz małego mieszkania w Kłobucku? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Kłobucku przy ulicy 11 listopada o powierzchni użytkowej 37,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł43 m² 6 255,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pięknym widokiem - Gliwice Sośnica, ul. Bema | 2 pokoje + balkon | opis nieruchomości Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z balkonem , położone na.