dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 167 ogłoszeń

230 000 zł37,73 m² 6 095,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przedstawiam Państwu gotowe do zamieszkania, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na korzystnym 2 piętrze w dzielnicy Rybnika - Niewiadom. Doskonałe nie tylko dla par czy singla ale również.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. Lokal znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż lokal w ścisłym centrum Bielsko-Biała, plac Żwirki i Wigury Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 77 m , położony w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł57,32 m² 2 250,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Oferujemy do sprzedaży przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,29 m2 usytuowane na 2 piętrze (poddasze) w kamienicy przy ul. Nowopogońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł48,92 m² 6 663,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,92m , zlokalizowanego na pierwszym piętrze starannie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy z 1896 roku. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 158 zł70,42 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony jest w Kamienicy - najbardziej pożądanej dzielnicy Bielska-Białej, gdzie elegancja naturalnie łączy się z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 188 zł53,55 m² 9 545,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł57,45 m² 5 483,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! posiadamy klucze! Oferujemy do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej- gołonóg, przy ulicy Wybickiego. Mieszkanie o powierzchni57,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 947 zł40,49 m² 10 989,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ul. Reja 13 w Bytomiu. Nieruchomość: powierzchnia 48 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł171,83 m² 5 813,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny i komfortowy apartament z dużym tarasem w Tarnowskich Górach - Centrum Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 151,83 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł126,36 m² 3 798,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie z klimatem poddasza 127,30 m w Łodygowicach z możliwością kupienia całości nieruchomości. Miejsce, które daje poczucie swobody, światła i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 925 zł46,58 m² 11 161,98 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,10 m² 4 425,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Częstochowa, raków, mieszkanie na sprzedaż. Oferta na wyłączność. Dostępna tylko W biurze nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3 położone na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68 m² 7 338,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko W realton, zapraszam inne biura do współpracy! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Katowic przy ulicy Henryka Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł37,74 m² 4 239,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży umeblowanego 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Mariana Maliny w dzielnicy Dańdówka. Układ funkcjonalny: - salon, - wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł70 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Szukasz mieszkania zlokalizowanego w zielonej i cichej okolicy do wprowadzenia - oferta idealna dla Ciebie! Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia , zlokalizowane przy ulicy Czecha w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 384 zł49,76 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament O najlepszej ekspozycji południowo-zachodniej! Z widokiem na góry, dostępny od zaraz! funkcjonalny, z garderobą, o pow. 49,76 m2! doskonała inwestycja W przyszłość!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla biura nieruchomości! Zapraszam do obejrzenia filmu! Komfortowe mieszkanie 44 m z dużym tarasem - ul. Broniewskiego, bielsko-Biała Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł42,60 m² 10 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję Zielony Zakątek, nowoczesne, kameralne osiedle mieszkaniowe, które powstaje w malowniczej części Ustronia. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 3 - pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Dąbrowskiego, dzielnica Mydlice. Układ funkcjonalny : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 280 zł36,58 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka typu open space, zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu noho Nadgórników 16: powierzchnia 36,58 m ;jasny salon z aneksem kuchennym 27.88.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł67,07 m² 5 650,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,07 m , zlokalizowane przy ul. 1 maja 68 w Sosnowcu, w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej Sielec. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł45,50 m² 5 604,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Radzionkowie, przy ul. Knosały. CO sprzedajemy? Słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,50 m2 składające się z: - ustawnego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł65,72 m² 14 455,26 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko W realton nieruchomości, oferta na wyłączność! 0% prowizji dla kupującego, klient nie płaci prowizji! Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy apartament w stanie deweloperskim na.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1/2 domu /parter/ wolnostojącego położonego w centrum Szczyrku przy deptaku i potoku Żylica. Brak ruchu samochodowego / ok, 100 m od ul. Beskidzkiej / W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51,61 m² 67,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny! Umów dogodny termin oględzin! apartament wolny od ręki! Posiadamy klucze! tylko U nas! Oferujemy do wynajęcia przestronny trzypokojowy apartament położony w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 032 943 zł98 m² 20 744,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Elementy miasta oraz zieleni w idealnej proporcji. Prezentowana oferta obejmuje apartamenty cechujące się przemyślaną architekturą. Jest to nowoczesne osiedle, zlokalizowane bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , które przeszło generalny remont. Jest ono gotowe do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł48,49 m² 6 289,96 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wygodne 2 pokoje do własnej aranżacji! Zagórze! | Sosnowiec ul. Dworska zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 000 zł64,49 m² 7 194,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon |teren ogrodzony| Ogrzewanie miejskie- podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł45,38 m² 1 674,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie kłobuckim, w gminie Wręczyca Wielka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 400 zł55,23 m² 8 634,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera ( Bez prowizji / bez pcc ) bez ukrytych kosztów ;) duże 3pokoje dodatkowo z dużym balkonem 4,5m2 na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62,40 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Milenium (ul. Tarnogórska) Bardzo dobra lokalizacja kilka minut pieszo do ch.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł53,50 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,5 m2, położone na drugim piętrze w bloku 4- piętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie do remontu. Czynsz do spółdzielni wynosi 890 zł zł.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90,66 m² 3 960,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super cena - tylko teraz Mieszkanie bezczynszowe pow. ok. 40m 2 przeznaczone dla 1 lub 2 dorosłych osób pracujących opis: do wynajęcia lokal mieszkalny o pow. ok. 40m 2 położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł87,63 m² 9 688,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Długiej w Reptach Śląskich. Jego powierzchnia wynosi 87,63 m kw. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł50,34 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Olimpijska, 2 pokoje, po remoncie, balkon. Zapraszam do kupna dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Bytomiu, przy ulicy Olimpijskiej 21. Mieszkanie o powierzchni 50,34 m2, składa się salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł37,50 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 37,5 mkw | winda | osiedle F | ul. Niepodległości 77 Ogłoszenie prezentuje dwupokojowe mieszkanie , usytuowane na 9 piętrze w zabudowie osiedla F (tychy - Tęcza) ,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij