dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 171 ogłoszeń

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w Świętochłowicach , przy ul. Konstytucji 1997 roku 5. Mieszkanie na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku. Lokal składa się z pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł17,80 m² 87,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka, bezczynszowa, 1550zł Świetna lokalizacja! Bardzo dobry dojazd do strefy ekonomicznej i centrum | Przystanek 100 m od posesji To idealna oferta dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Podhalańskiej na osiedlu Kukuczki w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75,70 m² 13 077,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament Premium w sercu Ustronia Zeta Park Cena: 1 020 000 zł Powierzchnia: 75,70 m + taras 17 m Lokalizacja: ustroń, prestiżowe osiedle Zeta Park Dodatkowo: miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze wysokiego bloku w Gliwicach, przy ul. Cichociemnych. Mieszkanie ma 52 mkw powierzchni, w stanie do remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 918 zł59,99 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie usytuowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji - do biura Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 710 zł78,03 m² 9 223,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Genialne, duże, jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 125mkw położone jest na piętrze w kamienicy przy ulicy Reymonta w Bielsku- białej. Rozkład pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone na nowo, po remoncie, całkowicie wyposażone mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wśród wielu uniwersytetów i akademików w Katowicach Ligota / Panewniki! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł42,40 m² 6 367,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie M-3 w świetnej lokalizacji! Lokalizacja: rybnik, ul. Grunwaldzka Metraż: 42,40m2 Oferujemy do sprzedaży przytulne i funkcjonalne M3 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł51,70 m² 7 137,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz wyjątkowego mieszkania w klimatycznej kamienicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , zlokalizowane w Zabrzu -.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł41,47 m² 6 390,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Żywcu przy ulicy Władysława Reymonta 33.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł80 m² 35,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 80 m 2 po kapitalnym remoncie. Zadbana kamienica w ścisłym centrum Katowic. Lokal składa się z trzech niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł98 m² 6 418,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż pełne elegancji I historii mieszkanie W kamienicy W centrum na 1 maja. Nieruchomość posidada niezwykle dużą przesteń - obejmujące blisko 100m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 039 zł74,51 m² 9 180,50 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,71 m² 6 882,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Koszutce zlokalizowane blisko parku a zarazem zaraz obok centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 47,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 999 zł80 m² 16 249,99 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pierwsza linia | 10. piętro | widok na Strefę Kultury Apartament 79 m - Pierwsza Dzielnica, katowice Cena: 1 299 999 zł | Garaż: +80 000 zł | Komórka: +20 000 zł | Powierzchnia: 79,33 m |.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł25,80 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka - oś Arki Bożka - ul. Chorzowska. Atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku po generalym remoncie. Charakterystyka nieruchomości: - pokój dzienny - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 46 m 2 w dzielnicy Tysiąclecie przy ul. Kiedrzyńskiej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł44,51 m² 4 718,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje + oddzielna kuchnia | 44,5 m | Orzegów Szukasz mieszkania z funkcjonalnym układem i niskimi kosztami ogrzewania? Ta oferta w Orzegowie spełnia oba warunki. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

314 000 zł45 m² 6 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 w centrum miasta Rybnik ul. Wyzwolenia. Mieszkanie idealnie nadaje się na pierwsze mieszkanie lub jako inwestycja. Mieszkanie o powierzchni 44,48m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 650 zł42 m² 13 015,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 42 m położony na 3 piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł114,47 m² 6 464,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Atrakcyjny, bezczynszowy lokal Z przeznaczeniem na mieszkanie lub siedzibę firmy. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, bezczynszowy lokal mieszkalny o powierzchni 114,47 mkw. usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,32 m² 8 306,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Katowice przy ul. Tysiąclecia 29/15w.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46,35 m² 4 293,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferta z wyłącznością dla biura Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży M-3 o powierzchni użytkowej 46,35 m2 na ul. Gerarda Malchera na 3 piętrze bloku czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje duże, ustawne, duże 2-pokojowe mieszkanie z wnęką na 3 piętrze w wieżowcu, dzielnica Tysiąclecie. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Wyremontowane M3 W centrum wodzisławia śląskiego Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie M3 o powierzchni całkowitej 51,15 m 2 , usytuowane na parterze , niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 590 zł43,90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny, nowy apartament w dzielnicy Parkitka w Częstochowie na sprzedaż. Oferta sprzedaży przestronnego apartamentu z ogródkiem, znajdującego się na nowoczesnym i zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

319 900 zł37,73 m² 8 478,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki w stanie deweloperskim. Lokal w kameralnym budynku z 12 mieszkaniami mieści się przy ulicy Grzybowej w Sosnowcu. Układ funkcjonalny:.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł47,80 m² 6 631,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu na sprzedaż, dwupokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany przy ulicy Kormoranów, jednej z najlepszych dzielnic miasta Gliwice - Sikornik. Mieszkanie z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po remoncie Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajmu dwupokojowe mieszkanie na ul. Zwycięstwa w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w kamienicy. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł42,03 m² 4 401,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju - ul. Śląska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł47,01 m² 11 593,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego, słonecznego 2-pokojowego mieszkania z dużym balkonem w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb,.

Szczegóły ogłoszenia

1 854 zł40 m² 46,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia cena z czynszem i c.o. Na osiedlu Arki Bożka w Bytomiu przy ul. Chorzowskiej czeka na Ciebie dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, odświeżone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 321 460 zł94,39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Tylko U nas | Wyjątkowy Apartament z dużym tarasem ostatnie piętro | Inwestycja Semiramis, katowice Tylko w naszej ofercie pojawia się na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: ul. Broniewskiego Mieszkanie położone w dzielnicy Koszutka. Idealne miejsce do mieszkania! Spokój i cisza za oknami, blisko do ścisłego centrum i węzłów komunikacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,91 m² 7 684,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 38,91 m2 w Bytomiu, w dzielnicy Łagiewniki, przy ulicy Górnośląskiej. To idealne miejsce dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 552 zł63,94 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament W stanie deweloperskim W topowej lokalizacji bielsko-biała, straconka garaż I komórka lokatorska do dokupienia. Apartament 3-pokojowy o powierzchni 63,94 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 156 zł37,99 m² 10 191 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij