dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 163 ogłoszenia

255 000 zł25,14 m² 10 143,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cena mieszkania: 255 000 zł Miejsce parkingowe + komórka lokatorska: 30 000 zł (zakup obligatoryjny!) Łączna cena zakupu: 285 000 zł Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł66 m² 7 106,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem 100 M , kominkiem W dogodnej lokalizacji | parter Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 66 m (wg księgi wieczystej), położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane w spokojnej okolicy przy ul. Bialskiej - dzielnica Parkitka w Częstochowie. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł51 m² 11 745 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 51 m , położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Katowic. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł61,82 m² 5 645,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą dodatkowych kosztów obsługi biura nieruchomości "revelio " ( Oferta na Wyłączność!) Do sprzedania bardzo atrakcyjne i ustawne mieszkanie ( 3 - osobne pokoje ).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 193 zł71,67 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

432 000 zł73,20 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 73,20 m2 zlokalizowane w kompleksowo wyremontowanej kamienicy w Centrum Bytomia przy ul. Wrocławskiej 12. Remont kamienicy obejmował odrestaurowanie elewacji,remont dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

251 986 zł25,31 m² 9 955,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dni Otwarte => Ostatnie terminy na zakup mieszkanie w najniższych cenach! Umów wizytę i zobacz na żywo => Gotowy budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Plany mieszkań, wizualizacje 3D,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, idealne na inwestycję. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

316 000 zł27,59 m² 11 453,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

oraz podatku pcc. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grażyńskiego w ścisłym centrum Bielska-Białej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł45 m² 7 777,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zatrzymaj się, poczuj emocje, spełnij marzenia Są przestrzenie, które się ogląda i są takie, które się czuje. Tutaj światło sunie po jasnych podłogach jak jedwab, miękkie tkaniny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem 40 m , parter, 2 miejsca postojowe Pszczyna, ul. Zbożowa Mam do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m , położone na parterze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł70 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 o powierzchni 70m położonego na trzecim piętrze w bloku 3 piętrowym zlokalizowanym w Częstochowie dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

719 990 zł83,95 m² 8 576,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bielsko-biała Sąsiedztwo Bulwarów Straceńskich. Apartament 3 pokojowy z poddaszem, tarasem i balkonem o powierzchni całkowitej 83,95m 2. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

840 000 zł84 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni. Unikatowa i nowatorska propozycja wśród katowickich inwestycji mieszkaniowych, oferująca znacznie więcej niż komfortowe apartamenty. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w inwestycji Francuska Park przy ul. Szybowcowej 5 w dzielnicy Osiedle Paderewskiego - Muchowiec. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł90 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Żywiec ścisłe centrum Do wynajęcia lokal mieszkalny 90 m2 Parter 3 pokoje 2 balkony Miejsce parkingowe Po remoncie Odstępne 2 900 zł/mc plus media Brak czynszu - budynek prywatny Żywiec centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Licencjonowane biuro nieruchomości Szymura nieruchomości przedstawia do wynajmu przestronne M4 w Rybniku Niedobczycach przy ul. Leszczyńskiego. 2 słoneczne sypialnie przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

379 999 zł45 m² 8 444,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 2-pokojowe, 45 M katowice, ul. Barbary blisko awf I asp Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Barbary w Katowicach. To.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł63 m² 3 634,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w śródmieściu Bytomia po kapitalnym remoncie do wykończenia. Lokalizacja: znajdująca się na obszarze dzielnicy śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł47 m² 10 872,34 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy Gwiezdnej Oferujemy Państwu na sprzedaż ładnie urządzone mieszkanie w Sosnowcu przy ulicy gwiezdnej Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł75 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie na I piętrze 75,18 m2 z balkonem ok. 14m2 Lokal znajduje się na kameralnym, nowo powstałym osiedlu, składającym się z niskiej zabudowy wielorodzinnej o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł115 m² 12 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 115 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2003 roku, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Katowice -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Atuty mieszkania: nowy budynek z windą, rowerownią / wózkownią oraz własnym placem zabaw na zamkniętym osiedlu Nowe, jeszcze niezamieszkałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61,02 m² 9 816,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, w doskonałej lokalizacji Bielska-Białej - Górne Przedmieście. Nowe osiedle dostarczy 75 mieszkań, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,40 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z garażem i ogrodem w okolicy ulicy Płowieckiej. Mieszkanie 42,2m2, garaż 14m2. Faktyczna powierzchnia mieszkania większa, metraż nie uwzględnia przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31,40 m² 7 484,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z cichej zielonej okolicy. Szukasz kawalerki w dzielnicy Północ. Mieszkanie dostępne od zaraz w otoczeniu zieleni. W bliskiej odległości szkoły podstawowe,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł60,10 m² 8 153,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Bielsko-Biała, ul. Matusiaka 9 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m z wygodnym układem pomieszczeń: przedpokój, trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł43,75 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ustroń osiedle manhattan | atrakcyjne mieszkanie Z balkonem W świetnej lokalizacji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 43,75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł54,97 m² 5 439,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie M-3 - Tarnowskie Góry, os. Przyjaźń Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie M-3 , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne kawalerki na wynajem- katowice Śródmieście Oferujemy na wynajem funkcjonalne i nowocześnie wykończone kawalerki o powierzchni od 17 m2 do 23 m2, zlokalizowane w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

66 000 zł49,33 m² 1 337,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 8 o powierzchni 49,33 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 163 wraz z udziałem wynoszącym 478/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogródkiem, o powierzchni 34 mkw. położona na parterze apartamentowca inwestycji Stary Browar w Bielsku-Białej, przy ulicy Browarnej 16 - dostępna od 04.05.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 060 zł41,22 m² 13 077,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M3 przy uczelniach | idealne pod inwestycję lub pierwsze mieszkanie | Częstochowa, armii Krajowej Są lokalizacje, które pracują na siebie - to jedna z nich. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon z balkonem, - pokój/sypialnia nr 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Paderewskiego w Zawierciu. Lokal składa się z: trzech pokoi, oddzielnej.