dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 163 ogłoszenia

669 000 zł55,79 m² 11 991,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Eastate ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. Lokalizacja: ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł78 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ekskluzywne mieszkanie Z ogródkiem I 2 miejscami parkingowymi W sercu miasta! Marzysz o mieszkaniu w centrum, ale z dala od zgiełku? Oto wyjątkowa okazja! Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 675 zł43,50 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chorzów | Osiedle Kościuszki | 2 pokoje | balkon | 35,85 m | gotowe do odbioru Tak może wyglądać Twoje mieszkanie. Tak urządził mieszkanie jeden z naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł86,87 m² 5 352,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta po umowie przedwstępnej Do sprzedaży mieszkanie w przedwojennej kamienicy, centrum, cicha, kameralna ulica. Mieszkanie 4 pokojowe (jeden pokój przejściowy), dodatkowe przejście między.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł48,20 m² 5 560,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2 pokoje | 48,2 m2 | Po generalnym remoncie + kuchnia od stolarza na wymiar! Poznaj mieszkanie bez kompromisów zaprojektowane z dbałością o każdy detal! W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł82 m² 8 890,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu, położonego w Bielsku-Białej, na osiedlu 4 Pory Roku przy ul. Grondysa. Budynek pochodzi z 2009 r, a samo osiedle jest położone na uboczu -.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł26,57 m² 6 018,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Pszowa Prezentujemy bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 26,57 m2 położone na III piętrze w niskim budynku w centrum Pszowa. Lokal składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł48,90 m² 9 304,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokojowe M W doskonałej lokalizacji powierzchnia: 48,9m2 czynsz do spółdzielni: ok 968 zł w tym: zaliczka na ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda 2m 3 stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł58,99 m² 8 221,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Apartamenty Dębowe to kameralna inwestycja usytuowana przy ul. Długiej w Chorzowie Batory - spokojnej, dobrze skomunikowanej części Chorzowa, w województwie śląskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! Najem okazjonalny. Jeżeli szukacie Państwo dużego mieszkania dla rodziny w dobrze skomunikowanym miejscu w Mysłowicach, to jest to oferta dla Was! Nie czekaj umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie 2 identyczne mieszkania w Żywcu na Os. Zgoda. Jedno na wysokim parterze, drugie na piętrze. Mieszkania bez czynszowe - bez dodatkowych opłat do wspólnoty czy spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł86,50 m² 8 080,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 86,5 m , zlokalizowana w Tychach, na osiedlu T. Lokal został funkcjonalnie przekształcony z jednego dużego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 182 zł68,70 m² 9 929,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł64,66 m² 10 439,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji?! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego położonego na 3 piętrze z miejscem postojowym zewnętrznym. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł33,86 m² 2 510,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz nieruchomości z realnym potencjałem wzrostu wartości i wysoką stopą zwrotu? Ta oferta to czysta okazja inwestycyjna ale nie wyklucza adaptacji mieszkania dla siebie. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Cena za mieszkanie W stanie deweloperskim: 298 684,00 zł Nowoczesne mieszkania w prestiżowej lokalizacji - Bielsko-Biała, kamienica! Szukasz idealnego miejsca do życia lub świetnej inwestycji?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkania o powierzchni ok. 74 m zlokalizowane w dzielnicy Bzie przy ul. Pszczyńskiej. W ofercie znajdują się dwa niezależne mieszkania w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ema Nieruchomości ma w swojej ofercie na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Częstochowie przy ul. Żareckiej, powierzchnia ok 51 m2, położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ema Nieruchomości prezentuje luksusowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Małopolskiej w dzielnicy Parkitka, jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Częstochowie. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

833 030 zł66,91 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 66,91 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

898 628 zł72,47 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 72,47 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 59,40 m | os. Dziekana - Czeladź Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 60.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu 17 mini apartamentów w Będzinie, umeblowanych lub (bez mebli), każdy z apartamentów może.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70 m² 11 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w zielonej okolicy Zaproponuj swoją cenę! Katowice, panewniki - ul. Bałtycka (os. Zielone Panewniki) Szukasz mieszkania z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 744 zł70,52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 70,52 m2 m2 z balkonem 4,5 m2. Lokalizacja: kameralne Osiedle Sosnowa znajduje się w północno wschodniej części miasta Rybnika,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,50 m² 8 455,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem. Całe wyposażenie już wliczone w cene mieszkania Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł66,72 m² 9 277,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem Pszczyna / Poręba. Szukasz spokojnego miejsca do życia, ale z szybkim dojazdem do centrum? To mieszkanie może być dokładnie tym,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł47,30 m² 7 399,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, cały sprzęt na gwarancji, nie używane! Katowice, centrum - ul. Żwirki i Wigury Szukasz gotowego mieszkania w samym sercu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w Sosnowcu na ul. Akacjowej. Niskie, ładnie odnowione bloki, w pobliżu mnóstwo zielni oraz cała niezbędna.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł55,70 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam Wynajmę mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku usługowym na którym na parterze są magazyny i drobne działalności gospodarcze wynajem możliwy tylko dla jednej osoby lub pary bez.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł86 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nieaktualne - wynajęte. Odkryj szansę zamieszkania w ścisłym centrum kulturalnym Częstochowy. Ul. Św. Jana 2 to najlepszy adres dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

791 966 zł62,73 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 62,73 m2 - układ 4-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł21,04 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu kawalerkę usytuowaną w Zabrzu przy ul. Witosa 8, lokalizacja sprzyja zarówno osobą zmotoryzowanym, łatwy dojazd do A1, więc z łatwością dojadą Państwo do miast.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł56 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, kameralnej dzielnicy Ustronia Poniwiec. Parametry nieruchomości: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł34,39 m² 6 368,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,39m2 przy ul. Kołobrzeskiej w Zabrzu- rokitnicy na parterze w jednopiętrowym budynku po termomodernizacji. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

379 500 zł49 m² 7 744,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bez prowizji! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Bogucicach(za płotem Pierwsza Dzielnica) przy ulicy Ścigały. Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji? To mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, zlokalizowane na 2. piętrze w dwupiętrowej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Jasnogórskiej. Cena nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja oferty Klimatyczne mieszkanie w stylu rustykalnym - zapraszamy na prezentację. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, pięknie urządzone mieszkanie w Rybniku Popielowie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne mieszkanie o powierzchni 64,15m2 położone na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku po termomodernizacji, w Zabrzu przy ulicy Powstańców.