dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 173 ogłoszenia

579 000 zł158 m² 3 664,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stylowy Apartament 136,50 m - Prestiż naprzeciw Zamku Lokalizacja: ul. Grunwaldzka 3, lubliniec (I piętro) Z przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość położoną w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 894 zł50,93 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Mieszkania na Zielonym Osiedlu w Koszęcinie prawie gotowe! Etap I obejmuje jeden budynek z 20 mieszkaniami i 6 lokalami usługowymi z czego pozostaje jeszcze dostępne 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

527 562 zł66,36 m² 7 950 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł27 m² 12 592,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 27,83 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do zamieszkania w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 36 m | 3 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48,15 m² 6 002,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży jasnego i przytulnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Powstańców Śląskich jednej z głównych arterii miasta, z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bażantów

Katowice,śląskie

487 000 zł41 m² 11 907,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Informacje o mieszkaniu: - zachodnia ekspozycja z widokiem na pięknie kwitnące i zielone ogródki działkowe - mieszkanie do zamieszkania od razu, gotowe - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zimnej Wody

Gliwice,śląskie

1 450 zł20 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Blisko politechniki Śląskiej blisko np biedronka I 7 minut do przystanku autobusowego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Techników

Chełm Śląski,śląskie

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie w Chełmie Śląskim 70 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze (jedno mieszkanie nie piętrze), składa się z wiatrołapu, 3 pokoi, kuchni, łazienki i toalety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

300 000 zł45 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje przy ul. Wyzwolenia 42 Zaprojektuj wnętrze według własnego gustu! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na 3. piętrze w bloku przy ul. Wyzwolenia 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bytom

Bytom,śląskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania: mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowej kamienicy, znajdującego się nieopodal parku przy ul. Powst.Warszawskich w Bytomiu. Kamienica po kompleksowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

390 000 zł52 m² 7 543,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wśród zieleni | os. Mieszka I | bielsko-biała Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bloku na osiedlu Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 Pokoje z Balkonem | Dąbrowa Górnicza - Gołonóg Północny tgqphd|[] Szukasz gotowego mieszkania, które łączy przestrzeń, niskie koszty utrzymania i świetną lokalizację? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pułaskiego

Katowice,śląskie

2 154 000 zł109 m² 19 761,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 109 m , położony w prestiżowej inwestycji Park Przy Stawach. Mieszkanie jest nowe nigdy niezamieszkane, w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam nowe, wyremontowane mieszkanie, apartament dla dwojga z wyposażeniem + agd + klimatyzacja. 1 piętro, osiedle Górny Bór w Skoczowie. Pełna własność z księgą wieczystą. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

348 999 zł58 m² 6 038,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Powierzchnia - ok 58M: - salon z balkonem - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Czynsz - 850 zł Dobra lokalizacja: - dużo terenów zielonych w okolicy - wiele sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Struzika

Zabrze,śląskie

379 000 zł63 m² 5 986,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne i bardzo jasne mieszkanie, zlokalizowane w jednej z przyjemniejszych dzielnic Zabrza. Lokalizacja genialna. W okolicy jest wszystko, co potrzebne do wygodnego i rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Bielska

Tychy,śląskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fredry

Katowice,śląskie

420 000 zł51 m² 8 251,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie do zamieszkania w tym standarcie lub remontu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: ustroń centrum - komfortowy apartament w centrum Ustronia o pow. 62 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju gościnnego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: ustroń Polana - do wynajęcia komfortowy apartament usytuowany na zamkniętym osiedlu! Apartament jest o powierzchni użytkowej około 49 usytuowany na 1 piętrze z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goleszowska

Bielsko-Biała,śląskie

321 000 zł44 m² 7 345,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 43,7 m | Osiedle Beskidzkie w super obniżonej cenie od osoby prywatnej, bez żadnych dodatkowych kosztów poza opłatami notarialnymi. Świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stojałowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Stojałowskiego 63b Powierzchnia: 25m2 Ilość pokoi: 1 Ilość łazienek: 1 Rozkład pomieszczeń: kuchnia + Salon/pok. dzienny, przedpokój, łazienka. Piętro: 1 (winda) -> Parking: ulica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: bardzo wysoki standard wykończenia! Ustroń - Do wynajęcia komfortowy apartament o pow. 39,5 mkw, składający się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

1 670 zł36 m² 45,89 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba do kontaktu: tel. Oferta na wyłączność Przedmiotem oferty wynajmu jest luksusowe / klimatyczne mieszkanie położone na trzecim piętrze w zadbanym budynku z windą w najpiękniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzów

Ruda Śląska,śląskie

228 000 zł37 m² 6 212,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż komfortowe, częściowo urządzone mieszkanie zlokalizowane w budynku Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej, który jest czterokondygnacyjny i posiada cztery klatki schodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Ruda Śląska,śląskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 48 m idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Franciszka

Bielsko-Biała,śląskie

890 000 zł97 m² 9 175,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem 140 m | bielsko-biała Lipnik | garaż w bryle | 2019 Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

540 000 zł57 m² 9 503,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w centrum Cieszyna. Oferta tylko w Opoka nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania, które znajduje się w sercu miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Weltzla

Żory,śląskie

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealna dla singla lub pary. Nowoczesna, komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m z balkonem, zlokalizowana w nowym budynku oddanym do użytkowania w 2026 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Chorzów,śląskie

772 000 zł82 m² 9 357,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Dostępne również inne metraże (od 42m2-80m2) Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Zapraszamy na dni otwarte 11.04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

2 000 zł61 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia os. 1000-lecia, katowice Najem tylko okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,9 m , położone na 14. piętrze wieżowca przy ul. Tysiąclecia 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

663 166 zł68 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Baildona

Katowice,śląskie

1 900 zł28 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka z ogródkiem i miejscem garażowym w doskonałej lokalizacji, os. Dębowe Tarasy. Najem tylko okazjonalny. Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

1 200 zł34 m² 35,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m - Osiedle Fazos, tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m , usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym,.