dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwarecka

Chorzów,śląskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz? Bez remontów, bez kompromisów, w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do miast ościennych? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone w spokojnej, widokowej okolicy tuż przy centrum miasta. Idealne dla osób ceniących wygodę, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brzeziny

Czechowice-Dziedzice,śląskie

2 000 zł41 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowy apartament na zamkniętym, kameralnym osiedlu w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Brzeziny. Mieszkanie zlokalizowane na drugi m piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobocińskiego

Katowice,śląskie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament 2 pokojowy z balkonem i windą, w pełni wyposażony. Świetna dostępność komunikacyjna. W bliskiej odległości sklepy, galeria, centrum sportowe. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bytom,śląskie

169 000 zł34 m² 4 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe M z duszą - idealne na start lub inwestycję! Masz dość wynajmowania? A może szukasz bezpiecznej inwestycji, która zarabia od pierwszego dnia? Poznaj mieszkanie które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Zabrze,śląskie

270 000 zł59 m² 4 576,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy w centrum Zabrza. Lokal przeszedł gruntowny remont w 2012 roku, dzięki czemu jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

700 000 zł66 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Agent prowadzący: do sprzedania komfortow Y apartament na zamkniętym osiedlu! Ustroń - do sprzedania komfortowy Apartament o pow. 66,5 mkw położony w pięknym miejscu blisko lasu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

387 006 zł38 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przemysłowa

Dąbrowa Górnicza,śląskie

402 549 zł46 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! Loftowe apartamenty o wysokości 270 cm Komórki lokatorskie, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasna

Gliwice,śląskie

500 000 zł59 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Gliwic to idealne połączenie komfortu życia w centrum miasta z kameralną atmosferą i bliskością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wandy

Gliwice,śląskie

1 990 zł40 m² 49,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na ulicy Wandy. Rewelacyjna uliczka a raczej pełen zieleni deptak łączący ulicę Dąbrowskiego z ulicą Okrzei. Cisza i spokój dookoła. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od 1.03.2023r. Apartament W bardzo wysokim standardzie! Ustroń - Do wynajęcia komfortowy apartament pięknie wykończony o pow. ok. 41,5 mkw składający się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Bytom,śląskie

269 000 zł37 m² 7 343,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja, która się opłaca - w samym sercu Bytomia przy ul. Dworcowej, na drugim piętrze. Oferta dotyczy dwóch odrębnych lokali sprzedawanych jako całość o łącznej powierzchni 36,63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żorska

Tychy,śląskie

1 172 710 zł107 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Góry Chełmskiej

Gliwice,śląskie

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni niespełna 56m2 w okolicach I Urzędu Skarbowego. Świetna lokalizacja, blisko centrum, dookoła tereny zielone. Lokal posiada niezależny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyły

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł44 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Pierwsze piętro w kameralnym czteropiętrowym, wyremontowanym budynku z cegły. Wszystkie pomieszczenia z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modrzejewskiej

Ruda Śląska,śląskie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż! mieszkanie w Rudzie Śląskiej przy ul. Modrzejewskiej. Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu przestronne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łódzka

Częstochowa,śląskie

949 000 zł118 m² 8 073,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy Apartament z fotowoltaiką w prestiżowej dzielnicy Parkitka Częstochowa. 3 lub 4 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

309 000 zł53 m² 5 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarna

Sosnowiec,śląskie

469 000 zł62 m² 7 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Świetna oferta tylko u nas! Mieszkanie znajduje się w okolicach ronda Ludwik, czyli na jednej z najbardziej popularnych dzielnic Sosnowca. Na 62m składają się 3 osobne pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

457 662 zł40 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bielsko-Biała,śląskie

507 613 zł47 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 46 m Park Kochanowskiego, bielsko-Biała - Stan deweloperski Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

548 157 zł55 m² 9 924,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy idealne dla rodziny lub pod inwestycję.Szukasz przestronnego, a zarazem ustawnego mieszkania w dobrej cenie? Prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia po raz pierwszy nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Fryderyka Chopina 32D, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bytom

Bytom,śląskie

380 000 zł78 m² 4 871,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m , położone w samym sercu Bytomia - bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

399 866 zł45 m² 8 836,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

186 000 zł50 m² 3 699,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedaż bezpośrednio od właścicela. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój przechodni) 50,28m2 na poddaszu kamienicy w centrum miasta z oknami na ulicę Dubiela. Bardzo niski czynsz (200zł koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

379 664 zł37 m² 10 222,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

154 000 zł31 m² 4 947 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na sprzedaż - 2 piętro | Ogrzewanie miejskie | Blisko parku | Bytom Na sprzedaż kawalerka położona na 2 piętrze w bloku w Bytomiu , w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

3 200 zł70 m² 45,99 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, jasne mieszkanie o wysokim standardzie, położone w sercu Katowic przy ul. Baildona 24 (prestiżowe osiedle Dębowe Tarasy). Mieszkanie znajduje się na wysokim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Tychy,śląskie

709 000 zł79 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrawska

Katowice,śląskie

559 000 zł47 m² 11 828,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,26 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, w nowej inwestycji z 2023 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Częstochowa,śląskie

529 000 zł79 m² 6 670,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 79,3 m , położone w niskim, zadbanym bloku po termomodernizacji, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Katowice,śląskie

495 000 zł47 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem na zieleń gotowe do zamieszkania! Szukasz mieszkania, gdzie możesz od razu wprowadzić się bez żadnych remontów? To jest właśnie to! Lokal po gruntownym remoncie (2021 r.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

671 762 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

339 000 zł48 m² 7 041,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Neo Nieruchomości prezentuje mieszkanie w centrum Częstochowy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14 m z balkonem , przynależną piwnicą oraz strychem , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

565 896 zł52 m² 10 928,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieplaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z oddzielną kuchnią | balkon | centrum dg Nieruchomości oferuje do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w Dąbrowie Górniczej przy ul. Cieplaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

539 401 zł47 m² 11 469,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ziemowita

Gliwice,śląskie

2 300 zł71 m² 32,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul. Ziemowita w Gliwicach. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Katowice,śląskie

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokoje przy ulicy 11 listopada 9 w Katowicach. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij