dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Częstochowa,śląskie

320 000 zł52 m² 6 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pużaka - dzielnica Północ w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1986 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

762 322 zł84 m² 9 091,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2 m , położone w dzielnicy Wrzosowiak w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rybnik,śląskie

518 900 zł68 m² 7 676,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament W rybniku- blisko centrum! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie stworzone dla osób ceniących nowoczesną architekturę, wysoki standard wykonania oraz prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kormoranów

Gliwice,śląskie

250 000 zł41 m² 6 157,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Promocja cena aktualna do 30.06.2026 - Sprzedam mieszkanie do remontu, czynsz ok 550zl piętro 4 z 4. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Sikornik na ul. Kormoranów. Klatka schodowa wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

232 000 zł38 m² 6 137,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** rezerwacja ***** Oferta dostępna tylko w wgn! Szukasz przytulnego, 2-pokojowego mieszkania z potencjałem w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Częstochowy? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Szczyrk,śląskie

1 200 000 zł56 m² 21 547,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 sypialnie Kuchnia umeblowana wyposażona w agd Ogromny salon Na sprzedaż nowoczesny apartament w stylu glamour w Szczyrku przy ulicy Uzdrowiskowej. Lokal znajduje się na 1piętrze w 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

198 000 zł36 m² 5 469,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego, stanowiące spółdzielczo własnościowe prawo, który mieści się na 3 piętrze w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Gliwice,śląskie

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Piaskowej 3D w Gliwicach (łabędy), w spokojnej okolicy blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Lubliniec,śląskie

140 000 zł29 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości czestate prezentuje Kawalerka 28,6 m parter w bloku gaz w mieszkaniu Lubliniec ul. Wojska Polskiego 4a, os. Tysiąclecia tylko 6 stopni z chodnika Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

526 015 zł47 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwakowska

Tychy,śląskie

389 000 zł47 m² 8 301,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

@@@@@ -nowa Oferta- @@@@ prezentacja komfortowego apartamentu mieszkalnego na osiedlu H W mieście tychy Mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Tychach w centrum miasta przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

414 033 zł46 m² 8 954 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lwowska

Chorzów,śląskie

738 367 zł82 m² 8 983,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji I podatku pcc Zapraszamy na Dzień Otwarty 11.04.2026 w godzinach 10:00-15:00 zobacz mieszkania na żywo i uzyskaj największy rabat -UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

453 697 zł57 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0 % prowizji, brak podatku pcc. Zakup od dewelopera! Jeśli pragniesz spokoju a jednocześnie bliskości pełnej infrastruktury to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Nowy kameralny budynek (tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

470 736 zł43 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rybnik

Rybnik,śląskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Chwałowicach. Lokal posiada dwa osobne pokoje, kuchnię z oknem, balkon. Lokal po remoncie, panele, drzwi, ściany, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

365 515 zł36 m² 10 244,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Chorzów,śląskie

602 688 zł63 m² 9 600 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kossaka

Racibórz,śląskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Standard wykończenia lokalu podstawowy Stan techniczny dobry Lokal po remoncie Posadzki: -płytki ceramiczne w łazience, przedpokoju i kuchni, -panele w pokoju i aneksie sypialnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

315 792 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

199 500 zł32 m² 6 170,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do odświeżenia W spokojnej okolicy ul. Dworska 42 O powierzchni 33,3m2 - sosnowiec- zagórze Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33,3m2. Znajduje się na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

293 114 zł27 m² 10 824 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

507 290 zł54 m² 9 396 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

316 531 zł44 m² 7 150,01 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

1 095 073 zł81 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł51 m² 6 164,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51,1m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym na Północy. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

600 795 zł62 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wesoła

Czechowice-Dziedzice,śląskie

589 000 zł55 m² 10 769,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,03 m . Budynek mieści się w ścisłym centrum Czechowic-Dziedzic, przy ul. Wesołej. Mieszkanie łączy nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

593 807 zł52 m² 11 528 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

388 481 zł42 m² 9 276,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

393 800 zł44 m² 8 952,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2pokoje dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiązowa

Gliwice,śląskie

2 150 zł32 m² 66,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 32,44 m z ogródkiem - Gliwice, ul. Wiązowa / os. Obrońców Pokoju! Do wynajęcia komfortowa kawalerka w budynku z 2017 roku, zarządzanym przez zbm tbs Rom-10. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | Zabrze - ul. Pawła Ślęczka 6 mieszkanie wolne od zaraz! Biuro Projekt Kwadrat prezentuje ofertę na wyłączność - funkcjonalne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

270 000 zł46 m² 5 908,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 45,7 m2 mieszczące się na 3 piętrze przy ul. Konstytucji w Bytomiu. W pełni umeblowane i wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ossolińskiego

Częstochowa,śląskie

1 300 zł62 m² 20,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę najmu okazjonalnego przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 62,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

371 650 zł35 m² 10 722,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyprzedaż apartamentów w lokalizacji Sarniego Stoku. Najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania. Budowa zakończona najlepszy układ 2 pokoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

307 054 zł30 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grażyńskiego

Bielsko-Biała,śląskie

339 238 zł28 m² 11 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027