dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Zebrzydowice,śląskie

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do rezerwacji pierwszeństwa zakupu nowego mieszkania z ogródkiem położonego w Zebrzydowicach, przy ul. Kochanowskiego. Lokal znajduje się w kameralnym budynku dwulokalowym , co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 200 zł37 m² 32,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy ofertę wynajmu przytulnego mieszkania, które z M2 zostało zaaranżowane na lokal dwupokojowy ; mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku w spokojnej lokalizacji Leszczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szczytowa

Częstochowa,śląskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie położone w nowym budynku przy ul. Szczytowej. Kuchnia połączona z salonem, sypialnia i łazienka. Pełne umeblowanie mieszkania, kuchnia ze sprzętem agd-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Zabrze,śląskie

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Zaolziańskiej 17 w Zabrzu. Nieruchomość: powierzchnia 34 m2. Piętro 2. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Tarnowskie Góry,śląskie

529 000 zł83 m² 6 365,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! nowe osiedle! przestronny, słoneczny apartament W centrum miasta! klient nie płaci 2% pcc! doskonała lokalizacja! Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 900 zł55 m² 5 363,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Klimatyzowane, umeblowane mieszkanie M-4, 55,17 m2, duży balkon, klimatyzacja , po remoncie 2021r (w tym inst. elektryczna, wodna), jastrzębie - Zdrój ul. Małopolska - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zapolskiej

Sosnowiec,śląskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w spokojnej części Sosnowca Do wynajęcia kompletnie wyposażone mieszkanie w Sosnowcu na ul Zapolskiej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju; salonu; oddzielnej kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Katowice,śląskie

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Niecodzienne mieszkanie w Śródmieściu Katowic usytuowane na III piętrze dobrze utrzymanej kamienicy przy ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dużej kuchni, komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kijowska

Katowice,śląskie

499 000 zł43 m² 11 675,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 09.04.2026 TYLKO W REALTON NIERUCHOMOŚCI, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO, KLIENT NIE PŁACI PROWIZJI! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karoliny

Katowice,śląskie

2 540 zł35 m² 72,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie dla singla lub pary o powierzchni 35 m z dwoma pokojami i balkonem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Karoliny w Katowicach. W pobliżu przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Zabrze,śląskie

299 000 zł48 m² 6 173,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w dobrej lokalizacji? Widok balkonu na zieleń ma dla Ciebie znaczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pokoju

Katowice,śląskie

790 zł25 m² 31,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka, świetnie skomunikowana przy ulicy Pokoju 10 w Katowicach. Nieruchomości: powierzchnia 25 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

509 312 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

289 000 zł34 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w dzielnicy Północ. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ocicka

Racibórz,śląskie

470 000 zł72 m² 6 563,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i atrakcyjnego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie przestrzeń oraz doskonałą lokalizację? To propozycja idealna dla Ciebie - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Częstochowa,śląskie

255 000 zł51 m² 4 961,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Częstochowa - Tysiąclecie, mieszkanie M3 na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Agencji Nieruchomości wgn. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze wieżowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

255 000 zł72 m² 3 527,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 72,28m2 w kameralnej kamienicy z czerwonej cegły. Budynek zlokalizowany jest w dzielnicy Godula ,. Wszystko czego potrzeba na co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

679 453 zł55 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я також готую договори для громадян України - забезпечую зрозумілі умови та повну формальну підтримку. Запрошую.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dolna

Czechowice-Dziedzice,śląskie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na Sprzedaż nowoczesne, mieszkanie o powierzchni 31 m , zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Dolnej 9 w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal usytuowany na 2. piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

687 000 zł43 m² 15 987,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko W realton nieruchomości! Zapraszam inne agencje do współpracy! Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m2 znajdujący się na 10 piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowana, ul. Powstańców

Katowice,śląskie

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Cena obowiązuje do końca sierpnia 2026r Zapraszamy na oględziny Na wynajem mieszkanie z osobną sypialnią wykończone w wysokim standardzie znajdujące się w samym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

529 500 zł56 m² 9 455,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 8 piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku z dwiema windami przy ul. Sowińskiego 9 w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

615 013 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andromedy

Gliwice,śląskie

249 000 zł31 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po kapitalnym remoncie na osiedlu Kopernika na ulicy Andromedy. Ekipy remontowe zakończyły swoje prace w marcu a w lokalu zostało wymienione wszystko. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

459 000 zł64 m² 7 216,98 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność zapraszam do kontaktu *brak podatku pcc 2% - w przypadku nabycia pierwszej nieruchomości jeżeli kupujący spełnia ustawowe warunki zwolnienia podatek przy zakupie wyniesie 0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

379 000 zł56 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Na sprzedaż jasne, komfortowe, 3 - pokojowe w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane w Katowicach, na zielonym i cenionym osiedlu Witosa. Są miejsca, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Częstochowa,śląskie

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w bloku na ul. Łukasińskiego. Dwa duże pokoje, duża kuchnia , łazienka, przedpokój. Mieszkanie w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostatnia

Bytom,śląskie

339 000 zł62 m² 5 482 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Uwaga: możliwość dokupienia garażu! Ciekawa alternatywa w Bytomia: przestronne 3 pokoje + osobna kuchnia z opcją wyodrębnienia 4-go pokoju, idealne dla rodziny z dzieckiem lub do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

685 090 zł67 m² 10 211,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 67.09 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naftowa

Sosnowiec,śląskie

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne piekne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem,składające się z dwóch pokoi kuchni, łazienki ,ubikacji i przedpokoju. Kuchnia jest wyposażona w małym pokoju jest łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

249 900 zł81 m² 3 074 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

W ścisłym centrum miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. Bez pokoi przechodnich. Duże 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,30 m przy ul. 3 maja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mastalerza

Gliwice,śląskie

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przytulne, komfortowe i przede wszystkim po remoncie mieszkanie o powierzchni około 31 mkw. Świetna lokalizacja - 300 metrów do Centrum Przesiadkowego, 500 metrów do dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 74 m Częstochowa, parkitka Szukasz stylowego przytulnego dużego mieszkania. Oferta najmu mieszkania w nowym budownictwie zlokalizowanego na Parkitce przy ul Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

375 000 zł42 m² 8 937,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gotowe mieszkanie zaraz obok Doliny 3 Stawów! mieszkanie Powierzchnia 41,96 m2 na której znajdziemy: - salon z kuchnią - pokój/sypialnia - łazienka z prysznicem - przedpokój z miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Tarnowskie Góry,śląskie

2 450 zł53 m² 46,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, ciepłe mieszkanie, całkowicie umeblowane, 4 piętro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

360 315 zł32 m² 11 086,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnia okazja na takie mieszkanie 2 pokoje _zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% pcc | brak ukrytych kosztów parametry idealne pod najem Powierzchnia: 32,5m Układ: salon z aneksem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sztolniowa

Rybnik,śląskie

322 000 zł39 m² 8 305,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty Sztolniowa | Balkon | Teren ogrodzony | Ogrzewanie miejskie-podłogowe | Garaż podziemny Oferta na wyłączność biura, pełna galeria zdjęć znajduje się na stronie Świetna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

269 000 zł37 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Neo Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w niskim bloku , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.