dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Tarnowskie Góry,śląskie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie - tarnowskie góry - os. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wykończone mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 36 mkw położone na wysokim parterze w centrum Bielska! Dlaczego warto? To mieszkanie sprawdzi się idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Mysłowice,śląskie

735 000 zł72 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament 3-pokojowy z możliwością wydzielenia 4 pokoju (np. gabinetu) Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Tarnowskie Góry,śląskie

515 000 zł69 m² 7 463,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży apartament o powierzchni 69 m z tarasem oraz ogródkiem - Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena brutto/rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowowiejskiego

Katowice,śląskie

399 000 zł52 m² 7 673,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja. Komfortowe mieszkanie w zielonej, doskonale skomunikowanej części Katowic Wełnowiec Józefowiec, ul. Nowowiejskiego. Przedmiotem oferty jest dwustronne mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Katowice,śląskie

900 zł23 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia cicha, funkcjonalna kawalerka z balkonem ul. 11 Listopada 9, katowice. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 1. piętrze. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

651 236 zł41 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie 41.48 M2 W ZIELONEJ OKOLICY Kompaktowe mieszkanie z szybkim połączeniem do najważniejszych punktów na mapie Katowic. Idealne mieszkanie dla ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Świętochłowice,śląskie

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji w najlepszej dzielnicy Świętochłowic - Piaśnikach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Katowice,śląskie

1 160 000 zł95 m² 12 150,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, pięciopokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 95,47 m2 położone na 3 i 4 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależą 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Katowice,śląskie

799 000 zł72 m² 11 026,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, czteropokojowe pokojowe komfortowe mieszkanie o metrażu 72,46 m2 położone na 1 i 2 kondygnacji w inwestycji deweloperskiej Familook. Do mieszkania przynależy ogród. Familook.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

259 900 zł39 m² 6 664,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach, osiedle Sikornik cena do negocjacji Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gliwic?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bytom

Bytom,śląskie

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne. Oferujemy do wynajęcia wyposażone mieszkanie w Bytomiu Szombierkach (blisko targowiska, szkoły społecznej). Powierzchnia użytkowa: 50 m2. Piętro: 9 (z windą). Pomieszczenia: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

349 000 zł35 m² 9 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

PO generalnym remoncie Z wyposażeniem katowice brynowska 55 Powierzchnia mieszkalna 33,20m2 + 2m2 piwnica. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grota-Roweckiego

Bytom,śląskie

149 900 zł26 m² 5 810,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na wizję mieszkania. Do sprzedaży proponuję mieszkanie o powierzchni ok 26m2 które położone jest na osiedlu w Szombierkach przy ul. Grota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mickiewicza

Katowice,śląskie

1 534 503 zł105 m² 14 670,20 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ponad 70 % mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Świętochłowice,śląskie

295 000 zł57 m² 5 175,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz stylowego mieszkania, gotowego do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni (wraz z antresolą) ok 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piasek

Piasek,śląskie

479 408 zł63 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Azaliowe - Nowoczesne Mieszkania w Piasku koło Pszczyny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Piasek koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Chorzów,śląskie

326 154 zł29 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce na Śląsku, które łączy komfort, styl i bezpieczeństwo finansowe. Zamieszkaj w przestrzeni, która powstaje z myślą o życiu bez kompromisów Tarasy Śląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

970 zł25 m² 38,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka w bloku do wynajęcia od kwietnia 2026, centrum Mikołów, ul. Młyńska, pow. 25 m2, wszystkie media, kablówka, internet, czynsz 970 zł plus opłaty, dzwonić po godzinie 16.00, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

793 370 zł62 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Katowice,śląskie

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m +piwnica, położone na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku przy ul. Piotra Ściegiennego 90. Mieszkanie Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

2 700 zł61 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w wysokim standardzie - Tarnowskie Góry Do wynajęcia elegancki, starannie wykończony apartament położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą (3 piętra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

615 681 zł62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w nowej inwestycji w sercu Katowic z detalami śląskich kamienic! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! inwestycja: wyróżnia się atrakcyjną architekturą oraz niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chalotta

Rybnik,śląskie

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum Rybnika niedaleko teatru przy ul Chalotta,. Mieszkanie przytulne, ciche i ciepłe. Kawalerka składa się z pokoju, łazienki i małej kuchni - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Żory

Żory,śląskie

2 600 zł71 m² 36,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3-pokojowy apartament w samym centrum Żor 71 m2 (plus 3 m2 piwnicy). Tel.   . Doskonała lokalizacja w centrum Żor - apartamentowiec Zielona Podkowa: bliskość rynku oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damrota

Katowice,śląskie

753 001 zł60 m² 12 592 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Tarnowskie Góry,śląskie

998 000 zł180 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Widokowy, nowoczesny, niepowtarzalny, słoneczny apartament - tarnowskie góry - stare tarnowice! - ul. Widokowa! apartament Z ogromnym , W idokowym tarasem, w cenie garaż oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Zabrze,śląskie

289 000 zł52 m² 5 539,58 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położone w pożądanej części miasta, ze świetnym dojazdem do wszystkich miast aglomeracji śląskiej. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17 m przy ul. Świętej Barbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ruda Śląska,śląskie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania w kamienicy o powierzchni użytkowej 91,52m2 (dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice o łącznej powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

845 832 zł81 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

369 000 zł52 m² 7 165,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,50 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Częstochowa,śląskie

250 000 zł38 m² 6 510,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, tysiąclecie, ul. Obrońców Westerplatte. Oferta dostępna tylko W wgn. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

399 900 zł54 m² 7 474,77 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,40 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą z 1988 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Czeladź,śląskie

189 900 zł37 m² 5 104,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam (bez pośredników) dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2 m w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Legionów w Czeladzi. Lokal znajduje się na 3. piętrze w budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

288 192 zł28 m² 10 318,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ossolińskich

Gliwice,śląskie

310 000 zł47 m² 6 577,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13m zlokalizowane w Gliwicach przy ul. Ossolińskich. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żołnierza Polskiego

Bytom,śląskie

342 000 zł55 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 55,2 m na trzecim piętrze w wyjątkowym budynku w centrum miasta Budynek zadbany i ocieplony wejścia od ulicy i od parkingu Wnętrze robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

632 468 zł58 m² 10 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie mieszkanie ma powierzchnię 57.90 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielsko-Biała,śląskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia - Bielsko-Biała, leszczyny Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Bielska-Białej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

429 000 zł57 m² 7 552,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Tychach przy ul. Dąbrowskiego o powierzchni 56,8 m , znajdujące się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

230 000 zł49 m² 4 694,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w naszym biurze - zapraszam na prezentację mieszkania. Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe w okolicach parku z balkonem typu loggia, świetna lokalizacja Mieszkanie znajduje się.