dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 154 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 154 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

519 000 zł70 m² 7 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne, umeblowane M4 w Tarnowskich Górach - Osada Jana! Gotowe do zamieszkania! Osiedle Zamknięte z własnym parkingiem! Niskie koszty utrzymania! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

499 000 zł45 m² 11 042,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 45.19 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiertnicza

Katowice,śląskie

645 000 zł57 m² 11 361,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego apartamentu o powierzchni użytkowej 54m2 usytuowanego na 8 piętrze w apartamentowcu "słoneczne Apartamenty" oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

410 000 zł29 m² 13 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 29,3 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wopistów

Częstochowa,śląskie

209 000 zł49 m² 4 260,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w kameralnym bloku 1-piętrowym położonym w dzielnicy Dźbów, przy ul. Wopistów. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piekary Śląskie,śląskie

259 000 zł54 m² 4 823,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne, jasne mieszkanie 3 pokojowe, do remontu o powierzchni 53,7 m 2 , na 2 piętrze z balkonem, piekary Śląskie os Manhattan. Układ mieszkania: - funkcjonalna duża osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Idealne mieszkanie pod inwestycję! Mieszkanie zlokalizowane jest w centrum osiedla Tysiąclecie, przy głównej linii tramwajowej. W pobliżu znajdują osiedlowe sklepiki, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Tarnowskie Góry,śląskie

439 000 zł72 m² 6 065,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - Tarnowskie Góry, stare Tarnowice, ul. Szwedzka 7a Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

1 500 000 zł201 m² 7 466,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 200,9 m , położone na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku z 1929 roku - tzw. "wieżowca Schabika", zaprojektowanego pod kierunkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Czeladź,śląskie

200 000 zł68 m² 2 942,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie 47,84 m : 2 pokoje z antresolą, salon z aneksem kuchennym, łazienka. Widok na ogródek. Duża piwnica 20,13 m . Stan do odświeżenia. Wysoki potencjał najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tychy,śląskie

535 000 zł55 m² 9 802,13 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie do własnej aranżacji na nowoczesnym osiedlu w Tychach. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze wieżowca z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 45 m2, usytuowanej na 3 piętrze. Mieszkanie wykończona z dbałością o szczegóły, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

1 950 zł52 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Częstochowa, północ, mieszkanie M3 na wynajem. Oferta dostępna tylko w wgn! Oferujemy na wynajem mieszkanie usytuowane w Częstochowie w dzielnicy Północ przy ul. Michałowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

1 050 zł45 m² 23,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ul. Mickiewicza. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żorska

Tychy,śląskie

429 000 zł43 m² 9 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania spójne i funkcjonalne. Idealne dla osób, które nie chcą tracić czasu na remonty i kolejne decyzje. Układ i standard: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

702 182 zł68 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 68.38 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedurnego

Katowice,śląskie

333 000 zł44 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m 2 zlokalizowane w Katowicach, zawodzie ul Niedurnego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Manhatan

Ustroń,śląskie

1 500 zł44 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ustroń - do wynajęcia słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie dostępne od 01 stycznia 2026 roku! Oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie na wynajem w centrum Ustronia, w bardzo dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Glogera

Częstochowa,śląskie

309 000 zł54 m² 5 673,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje | 54,46 m | 2 piętro | ogromny balkon | Śródmieście | Częstochowa prezentuje; lokalizacja;częstochowa,śródmieście,ul.GLOGERA 16 Są mieszkania do obejrzenia i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Bytom,śląskie

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie wykończone do remontu. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pocztowa

Siemianowice Śląskie,śląskie

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m2 z balkonem, usytuowanego na 3 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

489 500 zł66 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 65,86 m , z dużym, prywatnym ogródkiem ok 81m2 , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Sosnowiec,śląskie

537 000 zł68 m² 7 887,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Panorama miasta i bliskość Stawików - idealne 3 pokoje dla Twojej rodziny! Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? To 68-metrowe mieszkanie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

324 000 zł47 m² 6 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowie Batorym. Mieszkanie znajduje się na III piętrze. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia mieszkania: 47,20m Okna: pcv. Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

950 000 zł134 m² 7 089,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 139 m2, usytuowanej na 1 piętrze. Nieruchomość ta składa się z 5 kawalerek.W każdej łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

455 000 zł91 m² 4 994,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Woźniakowski Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie 91,1m2 położone w ogrodzonej kamienicy z duszą 1905 roku, w samym centrum miasta, ul. Aleja Tadeusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 niezależne Pokoje Do remontu Salon z balkonem Na sprzedaż mieszkanie w Bytomiu na Miechowicach przy ulicy Felińskiego. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym bloku. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wisła,śląskie

1 050 000 zł119 m² 8 854,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością oferujemy Państwu apartament w Kamienna Apartamenty o łącznej powierzchni 118,59 m2, zlokalizowany w nowoczesnym budynku, położony na zboczu Góry Partecznik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Bytom,śląskie

185 000 zł54 m² 3 434,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim do wykończenia o powierzchni użytkowej 38,95m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyków

Ruda Śląska,śląskie

210 000 zł34 m² 6 104,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, przytulne mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Halemby, przy ul. Energetyków. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Katowice

Katowice,śląskie

399 900 zł28 m² 14 384,90 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! kawalerka W centrum + balkon Mieszkanie w promocyjnej cenie w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, zaraz obok galerii Supersam. Idealne mieszkanie dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Walentego Roździeńskiego

Katowice,śląskie

449 000 zł60 m² 7 483,33 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Katowic | Strefa Kultury | 59,9 m + komórka lokatorska Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Czerwionka-Leszczyny

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

1 250 zł45 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M2 z balkonem na 2 piętrze w leszczynach! mieszkanie do wprowadzenia! umeblowane I wyposażone! Przedstawiamy ofertę mieszkania do wynajęcia stanowiącego odrębną własność, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł46 m² 4 344,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Układ pomieszczeń: dwa odrębne pokoje + mały oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka z wc Dodatkowe informacje:. Stan techniczny: do remontu. W 2008 wymiana okien, dachu oraz ocieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Akademii Umiejętności

Bielsko-Biała,śląskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Я також готую договори для громадян України - забезпечую зрозумілі умови та повну формальну підтримку. Запрошую.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

535 000 zł47 m² 11 456,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 46.7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł49 m² 8 206,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Grunwaldzkim przy ul. Energetyków 5. To propozycja dla osób, które szukają miejsca do życia w otoczeniu zieleni, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Ruda Śląska,śląskie

255 000 zł54 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 54,40 m , zlokalizowanego w pożądanej części Rudy Śląskiej - dzielnicy Wirek, przy ul. J. Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyzwolenia

Świętochłowice,śląskie

1 799 zł37 m² 48,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Świętochłowicach 37 m2 Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie czeka na pierwszych najemców Salon z aneksem kuchennym i sypialnia Ul. Wyzwolenia 56 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Tarnowskie Góry,śląskie

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesny, słoneczny apartament na zamkniętym osiedlu - tarnowskie góry - ścisłe centrum miasta! apartament gotowy do zamieszkania 112 m2 + 70 m2 tarasów! Do wynajęcia unikalny,.