dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 141 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 141 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

541 198 zł63 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimorodka

Gliwice,śląskie

330 000 zł54 m² 6 149,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem wzrostu wartości? Prezentujemy mieszkanie przy ul. Zimorodka 15 w Gliwicach, które dzięki swojej lokalizacji i układowi jest gotowym przepisem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

199 000 zł26 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod konkretnego najemcę i maksymalizacji stopy zwrotu. Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie komfortowej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dla osób szukających spokoju, bezpieczeństwa i jakości w jednej z najlepszych dzielnic Katowic. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie z tarasem | Centrum Sosnowca Os. Kilińskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,3 m, położone w jednej z najlepszych lokalizacji w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Bielsko-Biała,śląskie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stylowy i Luksusowy Penthouse w Centrum Miasta - Dostępny od Zaraz! Marzysz o zamieszkaniu w wyjątkowym miejscu? Ten dwupoziomowy penthouse o powierzchni 70 m to kwintesencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górnicza

Rybnik,śląskie

220 000 zł55 m² 3 989,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Nieruchomość prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się niedaleko centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 35 m2 do wynajęcia Ruda Śląska (wirek) ul.Jankowskiego 18A balkon 3 p (blok 10 p) czynsz najmu 1100,00 czynsz (płatny dodatkowo) - 480,00 media (śmieci,woda,gaz,prąd) - wg zużycia Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł58 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na ul. Dygasińskiego w Bielsko- biała woj. Śląskie powiat bielski z pięknym widokiem z okna oraz balkonu. Mieszkanie o powierzchni 58,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Parkitka, częstochowa Na wynajem bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia lokalu to 80 m2. Okna skierowane są na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mościckiego

Częstochowa,śląskie

445 000 zł54 m² 8 275,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 50,77 m2 z komórka lokatorską 2,98 m2, na pierwszym pietrze w budynku 3-piętrowym z windą. Własne ogrzewanie gazowe. Składa się z salonu z aneksem kuchennym , pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 42 m2 usytuowane na piątym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Wrzosowiak przy Al. Niepodległości. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone w centrum Dąbrowy Górniczej, przy ul. Sienkiewicza 17. Podstawowe informacje: powierzchnia 49 m2 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Częstochowa,śląskie

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem + miejsce garażowe Do wynajęcia przestronne mieszkanie położone na parterze bloku w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 składające się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalinowa

Zabrze,śląskie

345 000 zł58 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m Zabrze, zaborze, ul. Kalinowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w dzielnicy Zaborze w Zabrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Polarna

Bielsko-Biała,śląskie

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na wynajem - ul. Polarna 2, bielsko-Biała Oferujemy na wynajem przytulną kawalerkę o powierzchni ok. 25 m , zlokalizowaną przy ul. Polarna 2 w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

259 000 zł56 m² 4 606,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W realton! Zapraszam inne biura do współpracy Klucze w biurze Na sprzedaż przytulne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,22 m , zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Piekary Śląskie,śląskie

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie! Dużo informacji zaznaczyłem powyżej, ale inne istotne opiszę w tej rubryce. Mieszkanie 54m -> w tym dwie sypialnie, jeden salon , kuchnia, łazienka z wc, długi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

699 000 zł58 m² 12 051,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Oferta dla wymagającego klienta - wysoka jakość wykończenia, luksusowy apartament z 2022 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

676 546 zł52 m² 13 038,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 51.89 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

465 000 zł56 m² 8 325,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane, przepiękne mieszkanie zlokalizowane 1 piętrze niskiego budynku mieszczącego się na os. Witosa na ul. Grabskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Mysłowice,śląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszam na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone w Mysłowicach - Brzęczkowicach, przy ul. Hlonda poziom 0 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Zabrze,śląskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną kawalerkę położoną w Zabrzu przy ul. Reymonta, bardzo blisko Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Na podłogach panele oraz kafle. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 27,51 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mysłowice,śląskie

2 000 zł41 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą w 2 pokojowym mieszkaniu po remoncie! Szukasz mieszkania w bardzo dobrym standardzie, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ruda Śląska,śląskie

250 000 zł52 m² 4 835,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania z potencjałem w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51,7 m | Ruda Śląska Stan techniczny: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Armii Krajowej

Częstochowa,śląskie

2 000 zł51 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-3 zlokalizowane przy Alei Armii Krajowej w centrum miasta w Częstochowie. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym sypialnia przedpokój łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

210 000 zł56 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*rezerwacja *nowa lepsza cena!odkryj swoje nowe miejsce w sercu miasta, trzy pokoje, duży balkon, wszystko pod ręką. To mieszkanie na siódmym piętrze to prawdziwa oaza możliwości, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Częstochowa,śląskie

310 000 zł45 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Centrum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 45 m2 usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie przy ulicy Czartoryskiego. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, aleja Tysiąclecia

Jaworzno,śląskie

315 000 zł46 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania O powierzchni 46,2m2 - jaworzno - ul. Aleja tysiąclecia 9 - osiedle stałe Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 46,2m2 w Jaworznie, dzielnica Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kordeckiego

Katowice,śląskie

290 000 zł25 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 25 m | Centrum Katowic | parter | osobne wejście Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25 m , zlokalizowane w kamienicy w ścisłym centrum Katowic, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Częstochowa

Częstochowa,śląskie

679 000 zł74 m² 9 175,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z 2010 roku gotowy do wprowadzenia, dostępny "od ręki"! Na sprzedaż atrakcyjny 3-pokojowy apartament z dwoma tarasami usytuowany na drugim piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłobuck

Kłobuck,śląskie

280 000 zł36 m² 7 719,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,27 m , położone na parterze. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Osiedlowej w Kłobucku. Najważniejsze zalety: lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Zabrze,śląskie

255 000 zł51 m² 5 039,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Bytomskiej (zabrze, biskupice). Jest to idealna nieruchomość dla pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ligonia

Gliwice,śląskie

1 850 zł60 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia Gliwice, ul. Ligonia 10 Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na trzecim piętrze w klimatycznej kamienicy w centrum Gliwic. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przelotowa

Katowice,śląskie

299 000 zł40 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2 w Katowicach na ul. Przelotowej, podzielone na dwie kawalerki o powierzchni 20 m2. W skład każdej kawalerki wchodzi: pokój wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Częstochowa,śląskie

600 000 zł201 m² 2 980,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: dom z dużą działką - Częstochowa, ul. Piaskowa 33 Przedmiotem sprzedaży jest dom z działka o powierzchni 0,1760 ha, położony w spokojnej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Ustroń,śląskie

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt w sprawie oferty : - tel.: Na wynajem mieszkanie typu M2 w bloku usytuowanym w centrum Ustronia. Lokal ma powierzchnię użytkową 43 m2 i składa się z 1 pokoju (21 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

395 000 zł58 m² 6 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i doskonale skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

349 000 zł53 m² 6 634,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w Bielsku-Białej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze, świetnie skomunikowanej części miasta z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

1 800 zł42 m² 42,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie położone w Katowicach na osiedlu Paderewskiego. Powierzchnia mieszkania 42,34m2 Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje - salon, sypialnię- łazienkę z wc,.