dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorzowska

Katowice,śląskie

1 740 zł25 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi Revelio! We speak english! * umeblowane i wyposażone * z balkonem i widokiem * z garderobą! * Ul. Chorzowska 214 Nowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Bielsko-Biała,śląskie

350 000 zł45 m² 7 767,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni użytkowej 45,06 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku przy ul. Dębowej w Bielsku-Białej. Charakterystyka lokalu: * powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

2 900 zł65 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się w Śródmieściu Katowic przy ulicy Raciborskiej- inwestycja Nova Mikołowska. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

631 000 zł92 m² 6 893,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Gliwicach w bliskiej odległości Parku Grunwaldzkiego w zadbanej kamienicy. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nocznickiego

Zabrze,śląskie

216 000 zł33 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w centrum Zabrza, o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Nocznickiego 45, z niskimi kosztami utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

380 000 zł59 m² 6 473,59 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,7 m , położone na parterze wysokiego bloku w Bielsku-Białej, dzielnica Górne Przedmieście. Rozkład pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrębowa

Rybnik,śląskie

455 000 zł63 m² 7 218,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na parterze w niskim cztero-piętrowym bloku Rybnik-Niedobczyce. Nieruchomość o powierzchni 63,03m2 z balkonem oraz przynależną piwnicą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rochowiaka

Katowice,śląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie M4 na wynajem od zaraz - Katowice Śródmieście Na wynajem bardzo ładnie utrzymane, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw, zlokalizowane na ul. Rochowiaka w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipcowa

Mikołów,śląskie

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie z balkonem - 43 m Mikołów Mokre -umeblowane Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miast aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bienia

Częstochowa,śląskie

1 500 zł51 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak przy ul. Bienia, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

379 000 zł49 m² 7 687,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja Piękne, przytulne mieszkanie o powierzchni 49,30m2 w dobrej lokalizacji na os. Sikorskiego w Żorach, blisko sklepów, przychodni, żłobka, przedszkola, szkół oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dworcowa

Ruda Śląska,śląskie

990 zł25 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy ulicy Dworcowej 27. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2. 1 piętro. Ogrzewanie elektryczne. Idealna dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopalniana

Katowice,śląskie

544 806 zł46 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej inwestycji, nowoczesny projek mieszkaniowym zlokalizowanym w sercu Katowic (bogucice),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamkowa

Katowice,śląskie

449 000 zł55 m² 8 163,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni odnowione mieszkanie po generalnym remoncie, położone w zielonej i spokojnej części Katowic - dzielnicy Janów-Nikiszowiec, przy ul. Zamkowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźniaka

Bytom,śląskie

179 000 zł40 m² 4 429,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Woźniaka | 2 pokoje | 40,41 m | balkon | piwnica Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, ocieplonym bloku po termomodernizacji, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Sosnowiec,śląskie

990 zł50 m² 19,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy 11 listopada 161 w Sosnowcu. Nieruchomość: powierzchnia 50 m2. VIII piętro. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

594 643 zł55 m² 10 755 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

I podatku pcc! Zadzwoń i umów się na prezentację: na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, zaprojektowanej z myślą o komforcie mieszkańców i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stolarzowicka

Bytom,śląskie

149 999 zł28 m² 5 452,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bytom - ul. Stolarzowicka | Kawalerka | 27,51 m | balkon Super cena dla klienta gotówkowego 139 999zł! Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

249 900 zł27 m² 9 255,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z widokiem na zieleń - cisza, prywatność i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chorzów,śląskie

370 000 zł109 m² 3 397,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Czteropokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Chorzowa przy Powstańców. Mieszkanie znajduje się na Parterze czteropiętrowej kamienicy. Typ własności: odrębna własność. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na wynajem urządzone M3 w nowoczesnym stylu o powierzchni 40m z garderobą. Apartament znajduje się na ulicy Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

1 200 zł50 m² 23,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, mieszkanie zlokalizowane w spokojnej Bytomskiej dzielnicy -stroszek, na osiedlu Na Wzgórzu. Mieszkanie 2 pokoje 50,50m2 z balkonem Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

2 350 zł66 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego dużego mieszkania w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie dwupokojowe do najmu z komórką lokatorską ,miejscem w garażu podziemnym Rozkład -salon z kuchnią wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Katowice

Katowice,śląskie

490 zł11 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do indywidualnego wynajęcia w odległości 10 minut pieszo (ok. 800 metrów) od Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i Centralnego Szpitala Klinicznego w Ligocie. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Cichociemnych

Gliwice,śląskie

199 000 zł26 m² 7 912,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Nieruchomość do remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrza pod konkretnego najemcę i maksymalizacji stopy zwrotu. Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie komfortowej i atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skotnica

Mikołów,śląskie

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, przytulne mieszkanie W centrum mikołowa - ul. Skotnica Opis oferty: na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,84 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 999 zł35 m² 5 681,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Chorzowa przy ulicy Nowaka. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze. Typ własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Powierzchnia mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie położone na 7 piętrze w wieżowcu z dwiema windami w dzielnicy Błeszno Mieszkanie składa się z : - Salonu z dużą wnęką , która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Racibórz,śląskie

219 000 zł33 m² 6 576,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

oferta na wyłączność biura Szukasz komfortowego i praktycznego mieszkania w Raciborzu? Cenisz sobie lokalizację blisko centrum i niskie koszty utrzymania? To propozycja idealna dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

472 000 zł53 m² 8 903,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Balkon, miejsce postojowe i projekt gratis tu wszystko jest proste. 0 zł prowizji / 0 zł pcc / klucze od ręki Są mieszkania, w których przydałby się jeszcze jeden pokój. I jest to gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Axentowicza

Bytom,śląskie

249 000 zł52 m² 4 820,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Bytom - 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - I piętro - 51,65 m2 - bardzo niski czynsz 285 zł! Szanowni Państwo , teraz przyszedł czas na nowe- nowe życie dla tego "domu" i to właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karłowicza

Chorzów,śląskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia urokliwego mieszkania jednopokojowego, które niedawno przeszło kompleksowy remont i odświeżenie. Położone w bardzo dobrej lokalizacji Chorzowa, przy ulicy Karłowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

506 115 zł44 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z tarasem 19,7 m2 Komfort | Winda | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Nowoczesny apartament - cisza Ochojca i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Katowice,śląskie

312 800 zł48 m² 6 516,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie naszego biura do sprzedaży proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchnii 48 m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Częstochowa,śląskie

360 000 zł42 m² 8 633,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ustawne, funkcjonalne zupełnie nowe dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku apartamentowym przy ul. Poleskiej na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: -komunikacja -pokój dzienny -aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Nieruchomości Locatus pragnie zaproponować do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Częstochowy przy ul.Śląskiej Mieszkanie : - 40m2 - 3 piętro w bloku - blok z cegły - niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

341 079 zł40 m² 8 623,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

478 000 zł53 m² 8 984,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w świetnej lokalizacji mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 53 ,20 m 2 na którą składają się kuchnia, trzy pokoje, przedpokój, oraz łazienka z wc. - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piestraka

Tarnowskie Góry,śląskie

729 000 zł74 m² 9 851,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny Apartament na Sprzedaż - 1 km od Centrum Tarnowskich Gór! Na sprzedaż nowy, nigdy wcześniej niezamieszkany apartament z rynku pierwotnego, zlokalizowany przy ul. Feliksa Piestraka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

650 zł118 m² 5,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Najem pracowniczy na minimum 9 osób. Koszt od osoby 650 zł netto - w tym jest wliczone 100zł zaliczki na wodę, śmieci oraz ogrzewanie. Tauron przepisywany na najemcę. Kaucja 6 500zł. Zapraszam na.