dowolna

Mieszkania śląskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

10 153 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 153 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solskiego

Jaworzno,śląskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, do zaoferowania mamy 2-pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w zielonej i rekreacyjnej części Jaworzna. W niewielkiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

255 000 zł34 m² 7 423,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Kuchnia po remoncie, wyposażona w nowoczesny sprzęt agd oraz nowe meble, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

899 580 zł72 m² 12 413,10 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Milaty

Cieszyn,śląskie

360 000 zł63 m² 5 692,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam do sprzedaży mieszkanie w Cieszynie na oś. Bobrek Zachód o powierzchni 63,24 m2 z balkonem na południowo-wschodnią stronę, usytuowane na 4 piętrze. Opis mieszkania: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

512 364 zł50 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Leszczynowa

Zabrze,śląskie

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w Zabrzu, przy ul. Leszczynowej 4a. Nieruchomości: powierzchnia 28 m2. Pietro 3. Ogrzewanie centralne. Lokalizacja: spokojna okolica z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rybnik,śląskie

583 000 zł53 m² 10 944,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Wyobraź sobie poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedobczycka

Rybnik,śląskie

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Apartamentowiec (oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jowisza

Gliwice,śląskie

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56mkw zlokalizowane w Gliwicach przy ulicy Jowisza. Bardzo dobra lokalizacja na skraju osiedla - przed blokiem nie ma żadnych innych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toszecka

Gliwice,śląskie

279 000 zł37 m² 7 618,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Tylko U nas W ofercie Szukasz rozkładowego mieszkania? Dobra komunikacja z centrum Gliwic i innymi miastami Śląska jest dla Ciebie ważna? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolskiego

Gliwice,śląskie

595 000 zł102 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Do sprzedaży duże i przestronne mieszkanie położone w Gliwicach przy ulicy Wolskiego. Świetna lokalizacja, dookoła mnóstwo zieleni, park a przede wszystkim blisko do centrum Gliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Zabrze,śląskie

950 zł35 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekstra oferta *** zabrze *** centrum *** ul.3 MAJA *** M2 *** 35m2 *** DOSTĘPNE OD ZARAZ Przedstawiam Państwu do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 35m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

320 000 zł46 m² 6 881,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na sprzedaż, częstochowa, śródmieście, ul.Jasnogórska Oferujemy do sprzedaży częściowo umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, łazienką z WC, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Jaworzno,śląskie

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w Jaworznie, na osiedlu Podłęże. Lokal usytuowany jest na 5. piętrze w 6-piętrowym bloku z dostępną windą, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Katowice,śląskie

782 856 zł60 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

473 561 zł42 m² 11 286 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zawiercie,śląskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - Zawiercie, ul. Paderewskiego 23 Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47.7 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

339 000 zł43 m² 7 902,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie | Chorzów, ul. Kaliny 74! Jeśli szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontu i dodatkowych kosztów ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

299 000 zł26 m² 11 566,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ponad 25 m2, położona w nowym budynku z 2023 roku. Mieszkanie wykończone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu piętro w domu wolnostojącym o powierzchni 100 m2 położonym przy ulicy Brynowskiej w Katowicach - dzielnica Brynów, składające się z 3 przestronnych pokoi (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekarska

Bytom,śląskie

205 000 zł26 m² 8 014,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,58m, położone na 3 piętrze kameralnej kamienicy centrum Bytomia przy ulicy Piekarskiej 52. Lokal składa sie pokoju dziennego, aneksu kuchennego, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

330 456 zł36 m² 9 306 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

612 717 zł59 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 999 zł29 m² 6 994,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Powierzchnia ok 30M: salonkuchniałazienka z wc Czynsz - 450 zł Komunikacja: tramwajautobus Dobra lokalizacja: politechnika częstochowskauniwersytet Jana długoszahala poloniac. H. M1 Auqa Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolskiego

Gliwice,śląskie

260 000 zł38 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 37,6 m2 - Gliwice, ul. Wolskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, położone na 2. piętrze w 2-piętrowym, ocieplonym budynku w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Świętochłowice,śląskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50 m2.Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.Mieszkanie po generalnym remoncie składa się z trzech pokoi kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślana

Gliwice,śląskie

339 000 zł51 m² 6 700,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Proponuję do sprzedaży przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,59 m kw., zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy Gliwic przy ul. Wiślanej. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łabędzia

Katowice,śląskie

3 100 zł103 m² 30,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości revelio (oferta na wyłączność!) Jeżeli szukasz dużego mieszkania z pięknym salonem, zaledwie 5 minut autem od centrum Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pukowca

Rybnik,śląskie

175 000 zł19 m² 9 358,29 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka z balkonem i widokiem na zieleń gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 18,7 m z balkonem, położona w doskonałej lokalizacji. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Katowice

Katowice,śląskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu zabytkowego Nikiszowca - nowoczesne mieszkanie w historycznej dzielnicy Katowic! lokal dostępny od 15 stycznia Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 71 m , które zostało niedawno odświeżone i jest idealnym wyborem dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustroń

Ustroń,śląskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Ustronia - Komfortowy Apartament z Widokiem! Szukasz idealnego miejsca, które łączy spokój z wygodą miejskiego życia? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

562 623 zł51 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chorzów

Chorzów,śląskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , które jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na osiedlu Północ o powierzchni 53 m , położone na 1. piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch osobnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Lokal w rzeczywistości jest mieszkaniem 2-pokojowym, jednak jeden z pokoi jest wyłączony z użytkowania. Budynek po termomodernizacji. Łączna powierzchnia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

945 000 zł90 m² 10 468,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z niezwykle atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ligota Park w Katowicach. Osiedle znajduje się w najatrakcyjniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabrska

Katowice,śląskie

688 000 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:20/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy mieszkanie 43m2 w Katowicach w inwestycji global na 20 piętrze z widokiem na panoramę miasta. Jeden z najlepszych tego typu Apartamentów w Katowicach Lokalizacja Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

222 000 zł53 m² 4 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta prywatna bezpośrednio od właściciela brak prowizji Witam, sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu, przy ul. Witczaka 33 dzielnica Rozbark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

399 900 zł62 m² 6 439,61 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, balkon, katowice Os. Tysiąclecia. 399 900 zł Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Gliwice,śląskie

1 850 zł36 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje sie w apartamentowcu na terenie zamkniętym bramą automatyczną na tym terenie jest też parking dla samochodów oraz mały plac zabaw. Mieszkanie jest ciepłe w pełni.